Magazin

Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir? Aslı Afşaroğlu Talha Koyun

Reklamlar

YouTube platformunun gözde isimlerinden birisi olan Aslı Afşaroğlu üretmiş olduğu eşsiz içerikler ile fenomen hale geldi. Yapmış olduğu kombinlerin yanı sıra dikiş teknikleri, cilt bakım rutinleri ve çekmiş olduğu vloglar ile kısa zamanda büyük ilgi ve beğeni toplayan başarılı ismin hayatı da takipçileri tarafından bir hayli merak edilir oldu.

Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Aslı Afşaroğlu kimdir?

Tesettür giyim kombinleri ile kısa zamanda büyük ilgi toplayan başarılı isim aynı zamanda kendi diktiği eşsiz parçalar ile de büyük takdir topladı. 8 Mart 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim babasının öğretmen olması nedeniyle 3 yıl boyunca Şanlıurfa’da yaşamına devam etmiştir. 2018 tarihinde İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. Ailesinden ayrı yaşayan başarılı sosyal medya fenomeni güzelim ailesi ise hala İzmir’de yaşamına devam etmektedir. Kendisinden 4 yaş küçük bir kardeşi olduğunu dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni Gediz Üniversitesinde eğitim hayatına başlamış ancak okulun kapanması nedeniyle dokuz Eylül Üniversitesinde psikoloji bölümüne devam etmiştir.

Reklamlar
Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir?
Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir?

Günlük yaşam tarzında çektiği videolar ile adından sıkça söz ettiren başarılı sosyal medya fenomeni güzel eşsiz gezi vlogları ve dikiş videoları ile bir hayli ilgi topladı. Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni Aslı’nın özel hayatı oldu. Kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan fotoğrafçı Talha Koyun ile uzun zamandır bir birliktelik içerisinde olan başarılı sosyal medya fenomeni hakkında ayrılık iddiaları çıktı.

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel bu iddialar sonrasında son dönemlerde yaşanmış olan İdlib olayları nedeniyle bu konuyu açmadığını dile getirdi. Aynı zamanda sosyal medya hesabından ayrıldıklarını şöyle duyurdu; “Arkadaşlar ülkemizdeki üzücü olaylardan dolayı video paylaşmıyorum. Yakında paylaşmaya başlayacağım. Malum konu ile ilgili sorularınıza gelince de olmayacağına karar verdik. Bu konu ile ilgili bana ve karşı tarafa saygı gösterir ve yorum yapmazsanız çok sevinirim. Anlıyorum beni merak ediyorsunuz ama bir şeyim yok çok şükür iyiyim” ifadeleri ile başarılı sosyal medya fenomeni Talha koyundan ayrıldığını duyurdu.

İlginizi çekebilir: Pelin Dilara Çolak kimdir

Aslı Afşaroğlu kaç yaşında?

YouTube platformunda üretmiş olduğu içerikler ile büyük ilgi ve takdir toplayan Afşaroğlu  8 Mart 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel genç yaşında birçok başarıya imza atmıştır.

Reklamlar

Aslı Afşaroğlu aslen nereli?

8 Mart 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldiğini ile getiren başarılı sosyal medya fenomeni isim şu an İstanbul’da yaşamına devam etmektedir. Ailesinin de şu an İzmir’de yaşadığı bilgisine sahip olduğumuz başarılı ismi İzmirli olduğu tahmin edilmektedir.

Aslı Afşaroğlu hangi burç?

8 Mart 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen başarılı ismi hakkında merak edilen bir diğer detay ise burcu oldu. 8 Mart 1995’te önce dünyaya gelen başarılı fenomen oğlak burcudur.

Aslı Afşaroğlu’nun boyu ve kilosu?

Tesettür giyim kombinleri ile kısa sürede büyük ilgi toplayan başarılı ismin düzgün fiziği ne güzel giyimi ile de boyu ve kilosu Bir hayli merak edilmişti. Başarılı isim 1.60 boyunda ve 56 kilodur.

Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir?
Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir?

Aslı Afşaroğlu sevgilisi kim?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni Aslı’nın özel hayatı oldu. Kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan fotoğrafçı Talha Koyun ile uzun zamandır bir birliktelik içerisinde olan başarılı sosyal medya fenomeni hakkında ayrılık iddiaları çıktı. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel bu iddialar sonrasında son dönemlerde yaşanmış olan İdlib olayları nedeniyle bu konuyu açmadığını dile getirdi.

Aslı Afşaroğlu ve sevgilisi ayrıldı mı?

Aynı zamanda sosyal medya hesabından ayrıldıklarını şöyle duyurdu; “Arkadaşlar ülkemizdeki üzücü olaylardan dolayı video paylaşmıyorum. Yakında paylaşmaya başlayacağım. Malum konu ile ilgili sorularınıza gelince de olmayacağına karar verdik. Bu konu ile ilgili bana ve karşı tarafa saygı gösterir ve yorum yapmazsanız çok sevinirim. Anlıyorum beni merak ediyorsunuz ama bir şeyim yok çok şükür iyiyim” ifadeleri ile başarılı sosyal medya fenomeni Talha koyundan ayrıldığını duyurdu.

Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir?
Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir?

Aslı Afşaroğlu mesleği ne?

Gediz Üniversitesinde eğitim hayatına başlamış ancak okulun kapanması nedeniyle Dokuz Eylül Üniversitesinde psikoloji bölümüne devam etmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile ilgilenmektedir.

Aslı Afşaroğlu nasıl fenomen oldu?

Yapmış olduğu kombinlerin yanı sıra dikiş teknikleri, cilt bakım rutinleri ve çekmiş olduğu vloglar ile kısa zamanda büyük ilgi ve beğeni toplayan başarılı isim aynı zamanda Psikoloji bölümünde eğitim görmektedir.

Aslı Afşaroğlu ne kadar kazanıyor?

Dokuz Eylül Üniversitesinde psikoloji bölümünde eğitim alan başarılı sosyal medya fenomeni isim YouTube ve Instagram platformlarında geniş hayran kitlelerini ulaşmış ve takipçilerin en merak ettiği o soru ortaya çıkmıştır. Aslı Afşaroğlu ne kadar kazanıyor? Başarılı sosyal medya fenomeni güzel kazancı hakkında herhangi bir açıklamada ne yazık ki bulunmamıştır.

Aslı Afşaroğlu ne okuyor?

Gediz Üniversitesinde eğitim hayatına başlamış ancak okulun kapanması nedeniyle dokuz Eylül Üniversitesinde psikoloji bölümüne devam etmiştir.

Aslı Afşaroğlu marka mı kurdu?

Giyinme ve tesettür kombinleri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise kendi markasını kurup kurmadığı oldu. Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden olan Avşar oldu yakın zamanda kendi markasını kuracağı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmamıştır

Aslı Afşaroğlu cilt bakımı

Youtube dünyasının gözde isimlerinden olan Afşaroğlu’nun günlük cilt bakım rutini!

Aslı Afşaroğlu dikiş videoları

Tesettür giyim kombinleri ile kısa zamanda büyük ilgi toplayan başarılı isim aynı zamanda kendi diktiği eşsiz parçalar ile de büyük takdir topladı. 

Aslı Afşaroğlu Talha Koyun

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni Aslı’nın özel hayatı oldu. Kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan fotoğrafçı Talha Koyun ile birlikte olan başarılı fenomen güzel ayrıldıklarını doğruladı.

Aslı Afşaroğlu sosyal medya hesapları

8 Eylül 2015 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Afşaroğlu’nun şuan bu platformda 335B abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni instagram platformunda ise 236B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kumsal Seku  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx