Magazin

Pelin Dilara Çolak kimdir? Dilozof kimdir? Kaç yaşında?

Reklamlar

YouTube platformunda Dilozof kullanıcı ismi ile bilinen Pelin Dilara Çolak sosyal medya dünyasına yeni adım atan isimlerden birisi oldu. Bilimden kültüre birçok detayı barındıran YouTube kanalında eşsiz bilgiler veren başarılı isim şimdiden 200B aboneye ulaştı. Başarılı sosyal medya fenomeni hakkında takipçileri ise arama motorlarında soru sormaya başladılar.

Pelin Dilara Çolak kimdir? Dilozof kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Pelin Dilara Çolak

Sosyal medya dünyasına yeni adım atan isimlerden birisi olan Pelin Dilara Çolak YouTube platformunda Dilozof kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır. YouTube platformunun yanı sıra diğer sosyal medya hesaplarından da sık sık paylaşımlarda bulunan Dilozof YouTube kanalında felsefeden sanata, bilim kültürden tarihe kadar birçok detayı değinerek sosyal medya kullanıcılarını bilgilendiriyor.

Reklamlar

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olduktan sonra 2014 ile 2016 yılları arasında kendi üniversitesinde lisans yapmaya başlamıştır. “Husserl Fenomenolijisi ve Soyut Sanat” adlı tezi ile yüksek lisansını tamamlayan başarılı isim daha sonrasında İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünde “Güncel Sanatta Anlam Dönüşümü” adlı tezi ile ikinci programını tamamladı. Kendi üniversitesinde doktora yapmakta olan başarılı isim kültür ve sanata dikkat çekmek amacıyla sosyal medyayı adım attı

Pelin Dilara Çolak kimdir? Dilozof kimdir?
Pelin Dilara Çolak kimdir? Dilozof kimdir?

YouTube’da 200 bin aboneye ulaşan başarılı sosyal medya fenomeni güzel Instagram’da ise 35000 takipçiye ulaştı. Hakkında merak edilen bir diğer detay ise başarılı fenomenin kitapları oldu. Kendi internet sitesinde sık sık bilim Sanat ve kültür üzerine yazılar yayınlayan tezlerini paylaşan başarılı sosyal medya fenomeni güzelin ne yazık ki kitap yazıp yazmadı bilgisine ulaşamadık. Youtube platformunda üretmiş olduğu kültür içerikleri ile bir hayli sevilen genç isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise özel hayatı oldu. Güzelliği ve eşsiz içerikleri ile sevilen Pelin Dilara’nın takipçileri hayatında birisinin olup olmadığını sık sık sordular. Başarılı fenomen güzelin şuan hayatında kimse yer almıyor.

Pelin Dilara Çolak kaç yaşında?

YouTube platformunda Dilozof kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan başarılı sosyal medya fenomeni 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı fenomen 32 yaşındadır.

Pelin Dilara Çolak aslen nereli?

İstanbul’da yaşamına devam ettiğini bildiğimiz fenomen güzelin aslen nereli olduğu ne yazık ki bilinmemektedir.

Reklamlar

Pelin Dilara Çolak hangi burç?

Başarılı fenomen isim tam doğum tarihi bilgisini paylaşmamıştır. Yaptığı işler ile ön planda olmayı seven başarılı güzelin ne yazık ki burç bilgisine sahip değiliz.

Pelin Dilara Çolak’ın boyu ve kilosu?

Husserl Fenomenolijisi ve Soyut Sanat tezini kendi internet sitesinde de yayınlayan başarılı isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise boyu ve kilosu oldu. Yaptığı işler ile ön planda olmayı seven başarılı güzelin ne yazık ki boy ve kilo bilgisine sahip değiliz.

İlginizi çekebilir: Youtuber Aslı Afşaroğlu kimdir

Pelin Dilara Çolak kimdir? Dilozof kimdir?
Pelin Dilara Çolak kimdir? Dilozof kimdir?

Pelin Dilara Çolak mesleği ne?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olduktan sonra 2014 ile 2016 yılları arasında kendi üniversitesinde lisans yapmaya başlamıştır. Yüksek lisansını tamamlayan başarılı isim daha sonrasında İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünde ikinci tezini tamamlayarak doktora yapmaya başlamıştır. Başarılı isim sosyal medya ile de yakından ilgilenmektedir.

Pelin Dilara Çolak kitapları

Hakkında merak edilen bir diğer detay ise başarılı fenomenin kitapları oldu. Kendi internet sitesinde sık sık bilim Sanat ve kültür üzerine yazılar yayınlayan tezlerini paylaşan başarılı sosyal medya fenomeni güzelin ne yazık ki kitap yazıp yazmadı bilgisine ulaşamadık.

Pelin Dilara Çolak ne kadar kazanıyor?

Başarılı Youtuber bir çok dalda yeteneğinin olması ve sosyal medyayı da aktif kullanmasıyla birlikte hayranları merak eder oldular. Acaba güzel Youtuber ne kadar kazanıyor? Ancak bu sorulara cevaben genç sosyal medya fenomeni ne kadar kazandığı hakkında bilgi vermemesi dikkatlerden kaçmıyor.

Pelin Dilara Çolak evli mi?

Youtube’da dilozof isimli kanalında felsefe, kültür ilgili bilgiler vererek kanalını büyütme yolunda olan başarılı fenomen güzel hakkında ortaya atılan bir diğer iddia ise evli olup olmadığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim evli değildir.

Pelin Dilara Çolak kimdir? Dilozof kimdir?
Pelin Dilara Çolak kimdir? Dilozof kimdir?

Pelin Dilara Çolak’ın sevgilisi var mı?

Youtube platformunda üretmiş olduğu kültür içerikleri ile bir hayli sevilen genç isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise özel hayatı oldu. Güzelliği ve eşsiz içerikleri ile sevilen Pelin Dilara’nın takipçileri hayatında birisinin olup olmadığını sık sık sordular. Başarılı fenomen güzelin şuan hayatında kimse yer almıyor.

Pelin Dilara Çolak Ekşi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun, aynı üniversitede “husserl fenomenolojisi ve soyut sanat” adlı tezi ile yüksek lisans eğitimimi tamamlayan Pelin Dilara Youtube’da dilozof isimli kanalında felsefe, kültür tarihi ve sanata giriş niteliği taşıyan genel kültür videoları üretmekte…

Az önce birkaç videosunu izledim. gerçekten çok keyifli. ilgiyle takip edeceğim.

Pelin Dilara Çolak sosyal medya hesapları

11 Mart 2018 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Pelin Dilara’nın şuan bu platformda 200B abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni instagram platformunda ise 38B takipçisi mevcut.

Genç kesimin özellikle yer aldığı ve bu platform sayesinde hızla yükseldiği bu dijital çağ döneminde özellikle kullanılan Twitter uygulaması popüler olmaya başladı. Başarılı dijital içerik üreticisi olan fenomen isimin sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Twitter’da ise 47B takipçiye ulaştı

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Övgü Aykan  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx