Moda

Yeni Ümit Moda Akademisi 7’ncisi Düzenlenen Mood Ödüllerinde En İyi Moda Akademisi Ödülünü Aldı!

Reklamlar

Mood dergisi tarafından her yıl düzenlenen ödül töreninde bu sene “7. Mood Ödülleri” ne “yılın en iyi moda kursu” Yeni Ümit Moda Akademisi ödüle layık gürüldü. Ödülü Uğur Arslan’ın elinden Kurs Müdürü Dr. Ümit USLU aldı. Ayrıca SMA hastaları için kampanya düzenleyen Yeşim Salkım, Azra Akın, Soner Sarıkabadayı gibi sanatçılarda gecede ödüllerini aldılar.

Bünyesinde modelistlik eğitimi, stilistlik kursu, abiye tasarımı, dikiş teknikleri ve desinatörlük kursları bulunan Yeni Ümit Modelistlik Kursları uzman eğitmen kadrosuyla çeyrek asırdır moda yetiştirmeye devam ediyor. Moda sektöründe yer almak isteyen onbinlerce kişi bu akademiden eğitim alarak meslek sahibi olmuştur. Kurs Milli Eğitim Bakanlığından yetkili olan Özel Yeni Ümit Moda Akademisinde eğitimlerin bitiminde yapılan sınavdan sonra sertifika düzenlenmektedir.

Yeni Ümit Moda Akademisi Resmi Web Sitesi: https://www.yeniumitmodelistlik.com/

Reklamlar
Yeni Ümit Moda Akademisi
Yeni Ümit Moda Akademisi

Moda haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx