Magazin

BKM Atakan Çelik bakın kim ile evli çıktı?

Reklamlar

Atakan Çelik, 3 Şubat 1990 yılında İstanbul Beşiktaş’ta dünyaya gelmiştir. Çelik, 74 kilo olup 1.77 metre boyundadır ve Kova burcudur. Oyunculuğa ilgisinin küçük yaşlarda ortaya çıktığını ifade eden Çelik, ilkokul ve lisede bütün müsamerelerde en önde olmayı seçtiğini söylemiştir. İnternette ise hakkında, Atakan Çelik eşi, Atakan Çelik Devran, Atakan Çelik kaç yaşında, Atakan Çelik BKM gibi başlıklar sıkça aratılmaktadır. Yazımızın devamında tüm bu konulara açıklık getireceğiz ve akıllardaki tüm soru işaretlerini yanıtlayacağız. İyi okumalar…

Atakan Çelik kimdir?

Atakan Çelik, 3 Şubat 1990 yılında İstanbul Beşiktaş’ta dünyaya gelmiştir.Çelik, 74 kilo olup 1.77 metre boyundadır ve Kova burcudur. Oyunculuğa ilgisinin küçük yaşlarda ortaya çıktığını ifade eden Çelik, ilkokul ve lisede bütün müsamerelerde en önde olmayı seçtiğini söylemiştir. Meraklı bir kişiliği olduğunu söyleyen Çelik bir röportajda şu ifadeleri kullanmıştır; ”Aslında utangaç biriyim ama merakım sayesinde bunun üstesinden geldim. Bu da benim oyunculuğuma katkı sağladı’.

Lisans eğitimini iktisat ana bilim dalı üzerinde yapan Çelik, okulu bitirdikten sonra mesleğinden ziyade tiyatroyla ilgilenmeyi tercih etmiştir. İktisat bölümünden mezun olan Atakan, çocukluk hayalinin oyunculuk olduğunu ifade ediyor. Tiyatro ve oyunculuk konusunda her zaman hevesinin olduğunu, her milli bayram ve müsamerelerde mutlaka sahnede yer aldığını ifade eden Çelik, annesinin ‘sigortalı işin olsun’ ısrarı üzerine bir müddet sahnelerden uzaklaşmıştır.

Reklamlar

BKM Mutfak bünyesinde yer alan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli komedi programının 2. kuşak oyuncuları arasında yer alan ve ilgiyle takip edilen oyuncu, Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler 2: Sazan Sarmalı adlı sinema filminde başrollerden biri olan Bahadır karakterine hayat vermiştir.

Sadece oyunculuğuyla değil sesiyle de beğeni kazanan Atakan Çelik, geçtiğimiz aylarda çıkardığı ‘Devran’ isimli şarkıyla dinleyicilerden tam puan almıştır. Devran şarkısı kısa sürede geniş kitlelere ulaşmış ve binlerce beğeni toplamıştır. Çelik’in aynı zamanda deneyler yaptığı bir youtube kanalı da bulunmaktadır. Çelik 2017 yılında Zeynep Mızrak ile dünya evine girmiştir. Çiftin henüz çocuğu bulunmamaktadır.

Gelelim Atakan Çelik eşi, Atakan Çelik Devran, Atakan Çelik kaç yaşında, Atakan Çelik BKM gibi merak edilen soru başlıklarına. Yazımızın bundan sonraki bölümünde tüm bu sorulara yanıt bulabilirsiniz..

Atakan Çelik kaç yaşında?

3 Şubat 1990 yılında İstanbul Beşiktaş’ta dünyaya gelen yetenekli oyuncu, 2022 yılının Şubat ayından itibaren 32 yaşındadır.

Reklamlar
BKM Atakan Çelik bakın kim ile evli çıktı? Atakan Çelik eşi!
BKM Atakan Çelik bakın kim ile evli çıktı? Atakan Çelik eşi!

Atakan Çelik aslen nereli?

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanınan Çelik, İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Ailesi hakkında detaylı bilgi bulunmayan başarılı oyuncunun anne ve babasının nereli olduğu bilinmemektedir. Aslen nereli olduğu konusu hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Atakan Çelik hangi burç?

3 Şubat 1990 tarihinde dünyaya gelen Çelik, Kova burcudur.

Atakan Çelik boy

Küçük yaşlardan beri oyunculuk hayali olan ve bir süre de olsa bu hayaline ara vermek zorunda kalan Çelik, 1,77 boyundadır.

Atakan Çelik kilo

Son zamanların en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan ve hakkında birçok şey merak edilen oyuncunun kilosu da merak edilmiştir. Başarılı oyuncu 77 kilodur.

Atakan Çelik mesleği

Çocukluk yıllarından beri oyunculuğa gönül veren ve tiyatroya ilgi duyan Çelik annesinin kendisi ile yaptığı konuşma sonrası sahnelere ara vermiştir. Fakat belirli bir süre sonra hayallerinin peşinden gitmeye karar veren Çelik, tekrar bu sektöre atılmıştır. Çelik bir röportajda şu ifadeleri kullanmıştır; ”Aslında utangaç biriyim ama merakım sayesinde bunun üstesinden geldim. Bu da benim oyunculuğuma katkı sağladı’. Kendisi aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

BKM Atakan Çelik bakın kim ile evli çıktı? Atakan Çelik eşi!
BKM Atakan Çelik bakın kim ile evli çıktı? Atakan Çelik eşi!

Atakan Çelik dizileri

Atakan Çelik daha önce hiçbir dizi projesinde yer almamak ile beraber televizyon şovunda yer almıştır. Aynı zamanda sinema filminde de oynayan Çelik, bir anda şöhret haline gelmiş ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

  • Çok Güzel Hareketler 2.Kuşak

Atakan Çelik filmleri

Daha önce iki film projesinde yer almış olan başarılı oyuncu, ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ‘ programında da olduğu gibi bu filmlerde de üstün performansı ile seyirciden büyük ilgi ve fazlaca beğeni toplamıştır. BKM Mutfak bünyesinde yer alan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli komedi programının 2. kuşak oyuncuları arasında yer alan ve ilgiyle takip edilen oyuncu, Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler 2: Sazan Sarmalı adlı sinema filminde başrollerden biri olan Bahadır karakterine hayat vermiştir. Oynadığı filmler ise aşağıdaki gibidir;

  • 2019 Organize Isler: Sazan Sarmalı
  • 2015 Takım: Mahalle Aşkına!

Atakan Çelik BKM

Atakan Çelik, 2015 yılında BKM Mutfak çatısı altında oyunculuk kariyerine başlamıştır. “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli komedi programının 2. kuşak oyuncuları arasında yer alan Çelik, bu programa katılması ile şöhrete kavuşmuş ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Atakan Çelik evli mi?

Yoğun bir ilgi ve beğeni ile takip edilen yakışıklı oyuncu, genç kızların da ilgi odağı haline gelmiştir. Oyunculuğu ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine toplayan Çelik’in özel hayatını araştıran binlerce insan bulunmaktadır.Hayatında birinin olup olmadığı çok merak edilen yetenekli oyuncu 2017 yılından beri Zeynep Mızrak ile evlidir. Sosyal medyada sık sık mutluluk pozları veren ve paylaşan çiftimizin henüz çocukları yoktur.

Atakan Çelik eşi

2017 yılında Çelik ve Mızrak ikilisi dünya evine girmiştir. Atakan Çelik’in eşinin kim olduğu ise büyük merak uyandırmıştır. Zeynep Mızrak, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği bölümünde devam etmiştir. Ardından eğitimine Calabria Üniversitesi’nde devam etmiş olan Mızrak, mesleki kariyerine satış ve pazarlama üzerine çeşitli şirketlerde çalışarak devam etmiştir. Zeynep Mızrak günümüzde Nestle şirketinde çalışmaktadır. Boyu 1.66 olan Mızrak 52 kilodur.

BKM Atakan Çelik bakın kim ile evli çıktı? Atakan Çelik eşi!
BKM Atakan Çelik bakın kim ile evli çıktı? Atakan Çelik eşi!

Atakan Çelik Devran

Oyunculuğu ve sahne performansının yanı sıra sesi ile de dikkatleri üzerine çeken Çelik, geçtiğimiz aylarda ‘Devran’ isimli şarkısını piyasaya sunmuştur. Çıkar çıkmaz yoğun rağbet gören ve binlerce beğeni alan şarkısı dinleyiciler tarafından çok beğenilmiştir. Çelik’in çıkardığı ‘Devran’ şarkısının sözleri ise şu şekildedir;

“Az” dedin, aşk yetmedi sana
Çok seviyordun, demiştin bana
Her günüm ayrı dert, aynı cefa
Bu nasıl bir elveda?

Atakan Çelik İnstagram adresi

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Çelik’in İnstagram kullanıcı adı ‘celikatakan’ şeklindedir. Profiline birçok öne çıkan gönderi ekleyen başarılı oyuncunun bu platformda 284 bin takipçisi bulunmaktadır. Zaman zaman ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ programından ve sahnelerinden de kesitler paylaşan Atakan Çelik, binlerce yorum ve beğeni almaktadır. Sıkı takipçileri bulunan Çelik’in, adına açılmış birçok fan sayfasıda bulunmaktadır. Merak edenler ve bakmak isteyenler için ise İnstagram profil linkini aşağıya bırakıyoruz.

Atakan Çelik İnstagram adresi ; https://www.instagram.com/celikatakan/?hl=tr

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx