Magazin

Bahadır Tatlıöz kimdir? Bahadır Tatlıöz şarkıları!

Reklamlar

Bahadır Tatlıöz, 27 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Besteci, piyanist ve müzisyen olan Bahadır Tatlıöz, müzik dünyasına yapmış olduğu eşsiz parçaları ile geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Son dönemlerde özel hayatı ile de dikkatleri üzerine çeken Bahadır Tatlıöz, hakkında pek çok detay merak ediliyor. Bahadır Tatlıöz sevgilisi kim? Bahadır Tatlıöz  evlendimi? Bahadır Tatlıöz kaç yaşında? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazınızda hazırladık.

Bahadır Tatlıöz kimdir?

Müzik dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan ünlü aranjör ve müzisyen Bahadır Tatlıöz 27 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren müziğe ayrı bir ilgisi olduğunu dile getiren Bahadır Tatlıöz, 6 yaşındayken belediye konservatuarı ile müzik kariyerine başlamıştır. 11 yaşında iken İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarına girmeyi başaran Tatlıöz, burada eğitimi almıştır. Sürekli olarak kendini geliştiren ve daha iyi olmaya çalışan Tatlıöz, iyi Bir müzisyen olmak için çalışmalarına hala devam etmektedir. Birçok sanatçıya piyanistlik yapan Bahadır Tatlıöz, yurtdışında da birçok konser vermiştir.

Bahadır Tatlıöz kimdir? Bahadır Tatlıöz şarkıları!
Bahadır Tatlıöz kimdir? Bahadır Tatlıöz şarkıları!

13 yaşında iken profesyonel olarak müzik kariyerine adım atan Tatlıöz, Avrupa’da pek çok festivalde piyanist olarak sahne aldı.  2005 yılında Çalıjazz adlı albümünü çıkartan başarılı isim 2005 yılında ise Almanya, Hollanda ve Belçika’da büyük bir tur ne yapmıştır. 13 yaşında müzik kariyerine adım atan Bahadır Tatlıöz, uzun yıllar boyunca beste yazmış ve piyanistlik yapmıştır. 2012 yılında Yıllar ve Bedende Ruh Yokken adlı albümünü piyasaya süren Bahadır Tatlıöz, 2013 yılında ise Akustikhane Performans Evi ve Masal adlı yapımlarını dinleyenlerin beğenisine sunmuştur.

Reklamlar

2014 ve 2015 yılında Bana Dair ve Mahşer adlı single ile büyük çıkış yakalayan Bahadır Tatlıöz, burada Beni Yak, Kafam Duman gibi birçok imzasını taşıdığı şarkıyı albümünde yayınlamıştır. 2017 yılında çıkarmış olduğu Takvim adlı şarkısı ile hit haline gelen ve 100 milyon görüntülemeyi aşan Bahadır Tatlıöz, 2018 yılında Su Yolunu Bulur isimli bir albüm daha çıkarmıştır.

2021 yılında Selçuk Balcı ile Gül Sevdik Dikeni Kader isimli şarkısını yayınlayan Bahadır Tatlıöz bu şarkısı ile de YouTube’da trend olmuştur 2012 yılında Yıllar adlı albümünü çıkartan Bahadır Tatlıöz, özellikle Beni Yak  albümü ile büyük çıkış yakalamıştır. Başarılı sanatçı isim 2018 yılında sevgilisi Yasemin Tatlıöz, ile hayatını birleştirme kararı almıştır. 2018 yılından bu yana evli olan çift sosyal medyada da büyük destek görmektedir. Çiftin adına açılmış fan sayfaları dahi vardır.

Bahadır Tatlıöz kaç yaşında?

27 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen piyanist ve besteci Tatlıöz, 45 yaşındadır.

Bahadır Tatlıöz aslen nereli?

Başarılı sanatçı isim doğma büyüme İstanbulludur.

Reklamlar

Bahadır Tatlıöz hangi burç?

27 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen piyanist ve besteci Tatlıöz, Aslan burcudur.

Bahadır Tatlıöz boyu ve kilosu

Eşsiz albümlerinin yanı sıra başarıları ile de kısa sürede sevilen Tatlıöz, aynı zamanda yakışıklılığı, fit vücudu ile dikkat çekmektedir. Başarılı sanatçı 1.70 boyunda 79 kilodur.

Bahadır Tatlıöz kimdir? Bahadır Tatlıöz şarkıları!
Bahadır Tatlıöz kimdir? Bahadır Tatlıöz şarkıları!

Bahadır Tatlıöz mesleği

Besteci piyanist ve müzisyen olan Bahadır Tatlıöz, müzik dünyasına yapmış olduğu eşsiz parçaları ile geniş kitleler tarafından takip edilmektedir.

Bahadır Tatlıöz şarkıları

13 yaşında müzik kariyerine adım atan Bahadır Tatlıöz, uzun yıllar boyunca beste yazmış ve piyanistlik yapmıştır. 2012 yılında Yıllar ve Bedende Ruh Yokken adlı albümünü piyasaya süren Bahadır Tatlıöz, 2013 yılında ise Akustikhane Performans Evi ve Masal adlı yapımlarını dinleyenlerin beğenisine sunmuştur. 2014 ve 2015 yılında Bana Dair ve Mahşer adlı single ile büyük çıkış yakalayan Bahadır Tatlıöz, burada Beni Yak, Kafam Duman gibi birçok imzasını taşıdığı şarkıyı albümünde yayınlamıştır. 2017 yılında çıkarmış olduğu Takvim adlı şarkısı ile hit haline gelen ve 100 milyon görüntülemeyi aşan Bahadır Tatlıöz, 2018 yılında Su Yolunu Bulur isimli bir albüm daha çıkarmıştır. 2021 yılında Selçuk Balcı ile Gül Sevdik Dikeni Kader isimli şarkısını yayınlayan Bahadır Tatlıöz bu şarkısı ile de YouTube’da trend olmuştur

Bahadır Tatlıöz Takvim

Ne istedin vermedim
Aylar oldu gelmedin bana geri
Takvimde yaprak bitti
Yeni aylar ekledim deli gibi senin için

Nefesim resim çizer cama
Alışmışım her gece keder ve gama
Özlemin kamçılar durur beni
Sarıp sarmalarki yalnızlık
Titretir teni

Bahadır Tatlıöz Takvim

Bahadır Tatlıöz Beni Yak

Bir tek sen ağlarsın, ardımdan
Annemden sonra, ardımdan
Bir tek sen ağlarsın

En çok sen seversin
Canımdan kendimden bile
Yeri gelir sakınırda, saklarsın

Bahadır Tatlıöz Beni Yak

Bahadır Tatlıöz sevgilisi kim?

Başarılı sanatçı isim 2018 yılında sevgilisi Yasemin Tatlıöz, ile hayatını birleştirme kararı almıştır. 2018 yılından bu yana evli olan çift sosyal medyada da büyük destek görmektedir. Çiftin adına açılmış fan sayfaları dahi vardır.

Bahadır Tatlıöz kimdir? Bahadır Tatlıöz şarkıları!
Bahadır Tatlıöz kimdir? Bahadır Tatlıöz şarkıları!

Bahadır Tatlıöz İnstagram adresi

Besteci piyanist ve müzisyen olan Bahadır Tatlıöz, müzik dünyasına yapmış olduğu eşsiz parçaları ile geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. 2018 yılında sevgilisi Yasemin Tatlıöz ile hayatını birleştiren Bahadır Tatlıöz, eşi ile olan pozları ile de sevilmektedir. Başarılı sanatçı isim İnstagram platformunda 303B kişi tarafından takip edilmektedir.

Bahadır Tatlıöz İnstagram adresi https://www.instagram.com/bahadirtatlioz/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cihangir Ceyhan evli çıktı! Cihangir Ceyhan ne zaman evlendi?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx