Magazin

Batu Karam kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Reklamlar

Batu Karam kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları! İnstagram platformunda ürettiği içerikler ve eşsiz sesi ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen fenomen isim hakkında tüm detaylar! Paylaşımları ile kısa süre içerisinde hızla yükselen ve geniş hayran kitlelerine ulaşan sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Batu Karam İnstagram platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor.

Batu Karam kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Batu Karam kimdir?

21 yaşındayım. Sahne ismim Batu Karam. 14 yaşından beri sahnelerdeyim. 11 12 yaşlarında radyo iletişim kulübündeydim ve kayıt alıyordum sonra annemin bana aldığı oyuncak klavye ile müziğe olan ilgim artmıştı birçok ünlü ile aynı festival ve konserlerde sahne aldım. Yurt dışından ve birçok şehirden festival konser parti teklifleri alıyorum ve yakında Türkiye’ye dönüp yıkım konserlerimize devam etmeyi planlıyorum. 17 yaşındayken ailemin sayesinde kendi home stüdyomu kurmuştum. Aynı zamanda Ülkemi Vatanımı Çok Seven Bir İnsanım

Reklamlar

Kaç yaşındasınız?

21 yaşındayım.

Aslen nerelisiniz?

Baba tarafım Hatay, Anne tarafım ise Samsunlu.

Hangi burçsunuz?

Koç burcuyum

Aşk hayatınız nasıl gidiyor? Hayatınızda şuan biri var mı?

Aşk hayatım hakkında şunu söylemek istiyorum hayatımda çok sevdiğim bir insan var. Sevgilim hayatımın dönüm noktası benim için bana çok iyi geliyor ve hep yanımda mutlu hissettiriyor iyi ki var onu çok seviyorum.

Reklamlar

Eğitim hayatınız nasıl gidiyor?

Yurt dışında eğitim almaktayım.

Batu Karam kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Batu Karam kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

İnstagram platformunda içerik üretmeye nasıl başladınız? Bu konuda sizi destekleyen insanlar oldu mu?

İnstagram da içerik üretmeye ailem yakın arkadaşlarım ve bazı ünlü rapcilerin takibi ve hikayesinde paylaşımları ile başlamaya karar verdim.

Nasıl fenomen oldunuz?

Binlerce kişi sahne de “Batu Karam” diye bağırıyor yıkım konserleri yıkım bizim sloganımız. Ve herkes telefon flaşları ile eşlik ediyorlar. Sahneme binlerce insan geliyor. Birlikte coşku ile saatlerce eğleniyoruz. İnsanların enerjik olması beni motive ediyor

Instagram platformunda tasvip etmediğimiz kişiler veya durumlar var mı?

İnstagram da uygun bulmadığım insanlar var, gençleri kötü yönde etkileyen kişilere ve yalanlara karşıyım

Takipçilerinize bir mesaj vermek ister misiniz?

Genç kardeşlerime tavsiyem hayallerin peşinden gitsinler ve azim ve çalışarak hayallerine ulaşsınlar. Kardeşlerimize iyi örnek olmaya çalışıyoruz okusunlar çalışsınlar hayallerini umutlarını kaybetmesinler. Beni seven destekleyen takipçilerime teşekkür ederim ve selamlar diyorum.

Hangi takımlısınız?

Fenerbahçeliyim

Kaç kardeşsiniz?

Kardeşim yok

Kariyeriz hakkında biraz detay verir misiniz?

Pandemi dolayısıyla 2 yıl süren ayrılık vardı ancak şimdi sahnelere geri dönüyoruz. Yavaş yavaş özledik eğlenmeyi eğlendirmeyi. Benim sahnelerimde herkes enerjik yerinde duramıyor mutlu buda benim hoşuma gidiyor.

Yeni çalışmalar ne zaman geliyor?

Hazırlamış ve bitirmiş olduğum rap parçalarım var yakında yayında olacaktır. Müzik ve Batu Karam severler beklemede kalın çok sağlam parçalar süpriz sanatçılar ile güzel konserler gelecek.

Gelecekteki hedefleriniz neler?

İlerdeki hedefim Batu Karam ismini dünya çapında duyurmaktır

Batu Karam kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Batu Karam kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Tiktok üzerinden hiç birisiyle tartışmaya girdiniz mi?

Tiktokta hiç kavga etmedim kimse ile

Birazda enlerden bahsedecek olursak:

Başarılı sosyal medya fenomeni Batu Karam’ın enlerinden bahsettik:

*En sevdiğiniz renk?

En sevdiğim renk siyah

*En sevdiğiniz yemek?

En sevdiğim yemek mantı.

*En sevdiğiniz film?

En sevdiğim film Scarface

*En sevdiğiniz ünlü?

En sevdiğim ünlü Ceza.

Batu Karam kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Batu Karam kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Batu Karam sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni isim reels videoları ile de kısa zamanda fenomen hale gelmiştir. Sesi ve eşsiz sahne performansları Batu Karam, paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen isimin şuan bu platformda 357B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx