Magazin

Gözde Demiral (Miafitz) Kimdir?

Reklamlar

Sosyal medya fenomeni Gözde Demiral kimdir dediğimizde akıllara ismi Miafitz geliyor. Gelin kendisini yakından tanıyalım. Kimdir, kaç yaşında, sevgilisi var mı, Boyu, kilosu ve burcu nedir gibi soruların cevaplarını bulalım.

Gözde Demiral (Miafitz) Kimdir?

Exatlon Challenge yarışmasında youtuber ve çeşitli alanlarda tanınmış kişiler yer alacak. Yarışma Dominik’te çekiliyor. Çekimler devam ediyor. Ayrıca televizyon kanallarında değil netflix üzerinden yayına başlayacaktır.

Yarışmayı TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı yarışmayı hazırlamıştır. 18 kişiden biri de Gözde Demiral’dır. Gözde Demiral (MiaFitz) olarak biliniyor. Twitch yayıncılığı ve Youtuberlik yapmaktadır.

Reklamlar

Exatlon Challenge programını sevilen Youtuber Orkun Işıtmak sunacaktır. Oğuzhan Uğur ise yorumcu olarak yer alacak. Yarışmacılar dergi editiörü, vlogger, sporcu, ınstagram yıldızı, youtuber, Tv yıldızı, twitch yayıncısı, spor muhabiri, fitness sporcusu, haber spikeri oyuncu gibi çeşitli alanlarda tanınan ve sevilen kişiler.

Gözde Demiral’ın bir abisi vardır iki kardeşlerdir. Annesini henüz daha çok küçükken kaybetmiştir.

Miafitz Gözde Demiral
Miafitz Gözde Demiral

Gözde Demiral Kaç Yaşında?

Gözde Demiral 1998 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2023 yılında 35 yaşına girmiştir.

Gözde Demiral Göz Rengi Ne?

Gözde Demiral’ın gözleri kahverengidir.

Reklamlar

Gözde Demiral Boyu Kaç?

Gözde Demiral’ın boyu 167cm’dir.

Gözde Demiral Kilosu?

Gözde Demiral 55 kilodur.

Gözde Demiral Sevgilisi

Sosyal medyada sevilen ve tanınan isim Gözde Demiral’ın sevgilisi Rızacan Durmuş’tur. Sevgilisi de Youtube fenomeni olarak hayatını sürdürmektedir.

Gözde Demiral Eğitim Durumu Hakkında

Gözde Demiral İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve dijital medya bölümünü bitirmiştir.

Miafitz Gözde Demiral
Miafitz Gözde Demiral

Gözde Demiral’ın Aldığı Ödül ve Başarıları

Tanınan YouTuber Miafitz yani Gözde Demiral Türkiye’deki içerik üreticilerinin ödül aldığı törende Yılın Kadın Yayıncısı ödülü ile başarılarına yenisini eklemiştir.

Miafitz Gözde Demiral
Miafitz Gözde Demiral

Gözde Demiral Hakkında

1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Annesini çok küçükken yaştayken kaybetmiştir. 7 yaşından 20 yaşına kadar tiyatro eğitimi almıştır. Tiyatro, resim, voleybol, yüzme, dans gibi çok önemli dallarla ilgilenmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve dijital medya bölümünden mezun olmuştur. İleri de asıl mesleğinin sinema olmasını istiyor.

Twitch kanalında çok izlenen fenomenlerden birisidir. Güzelliği ve oyunlardaki başarısı ile dikkat çekiyor. Oynadığı oyunlar Lol ve Pubg. Twitch kanalındaki ismi MiaFitz’dir. Bu ismin hikâyesi ise 5-6 yıl önce Instagram hesabının ismini Mia olarak almak istemiş fakat bu isim kullanıldığı için yanına sevdiği yazar F. Scott Fitzgerald’ın isminin Fitz kısmını kullanarak ismini MiaFitz olarak oluşturmuştur.

2017’de Gaming İstanbul fuarına katılmıştır. Ve burada Twicth’de yayın yapmaya karar vermiştir. Aslında fuara röportaj yapmak için ve sunuculuk için katılmış ancak orada tanışığı bir kişi Twitch’de yayın yapması konusunda ikan etmiştir. Ve ilk yayını o konuşmadan 6 ay sonra yapmıştır.

Şimdilerde ise kanalında çok çeşitli konular paylaşıyor. Güncel sevilen oyunları oynuyor, sohbet ile birlikte oynanacak oyunlar oynayıp sohbet ediyor. Video izleyip eğleniyor, güncel yaşamdan film, dizi, kitap gibi konular üzerinde sohbet ediyor. Bazen konular derinleşip ciddileşebiliyor.

Sosyal medyada tanınması kendi yaşamında da tanınmasını sağlamış. Kendisini tanıyanlar sokakta sevgi dolu tavırlar sergileyerek Gözde’yi oldukça mutlu ediyorlar.

Gözde Demiral’ın yani MiaFitz’in Twitch kanalında 373 bin takipçisi var ve ortalama 6 bin görüntülenme sayısına sahiptir. Youtube kanalındaki ismi Gözde Demiral’dır ve abone sayısı 46,5 bindir. Videolarının ortalama 350bin görüntülenmesi vardır. Instagram hesabındaki ismi miafitz’dir ve 2020 itibariyle 423 bin takipçisi vardır. Paylaşımları 85-90 bin beğeni almaktadır.

Son zamanlarda ise Gözde Demiral, Acun Ilıcalı’nın hazırladığı youtube ve netflix’de yayınlacak olan Exatlon Challenge yarışmasında yer almaktadır. Bu yarışmada youtuber ve tanınmış kişiler yer alacaktır. Yarışma Dominik’te çekilmektedir. Yarışma da Gözde’ye başarılar diliyoruz.

Gözde Demiral yaptığı yemeklerin güzel olduğunu bu konuda başarılı olduğunu düşünüyor. Aynı zamanda çizim de yapıyor ve çizimlerinin de iyi olduğu düşüncesinde. Evde yalnız kaldığı zamanlarda dans edip şarkı söylemeyi çok seviyor. Dar ve kapalı alanlarda çok daraldığını ve bu alanların fobisi olduğunu dile getirmiştir.

Arkadaşlarına karşı çok kıskanç olduğunu ve arkadaşlarını başkalarından kıskandığını söylemiştir bu özelliğini sevmiyor. Aynı zamanda bazı olayları çok abartması ve bazı duyguları çok derin yaşadığını ve bu huyunu da sevmediğini söylemiştir. Lol oyununu çok fazla seviyor.

Dünyayı gezerek Vlog çekmek istiyor. Japonya’da seslendirme yapmak istiyor. Şarkı söylemeyi çok seviyor. İleride Piyano ve şan dersleri almak istiyor. Kanalında söylediği şarkıları sevenleri için seslendirmek istiyor.

Annesini kaybettiği için annesinden bir şeyler taşımak ona iyi geliyor, annesinin bir kolyesinin uğur getirdiğini söylüyor ve hep yanında taşıyor. Uğurlu sayısı ise 8’dir.

İlginizi Çekebilir: Tansu Dayan Kimdir?

Youtube kanalına abone olun, birbirinden güzel videoları kaçırmayın https://www.youtube.com/c/begonyakadin

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx