Magazin

Tuana Tezsay Kimdir?

Reklamlar

Tuana Tezsay son zamanlarda sosyal medyada en çok merak edilen isimlerdendir. Tuana Tezsay kaç yaşında nereli, nerede ve hangi bölümü okuyor. Merak ettiğiniz her şey bu yazıda.

Tuana Tezsay Hakkında

Tuana Tezsay, 1998’de Sakarya’da doğmuştur. Aslen Sakarya Adapazarlıdır. Lisede Melis Uygun ile çok yakın iki arkadaş olmuşlardır. O zamandan beri sürekli beraberler. Youtube hesabında birlikte videolar çekip paylaşıyorlar.

Tuana Tezsay sonralardan İstanbul’da taşınmıştır. Şuan İstanbul’da yaşamaktadır. Sosyal medya özellikle de instagramda yayınladığı makyaj videoları ile tanınmıştır. Ünlü isimlerin makyajla tiplemelerini yaparak çok fazla beğeni toplamaktadır.

Reklamlar
Tuana Tezsay
Tuana Tezsay

Tuana Tezsay Doğum Tarihi

Tuana Tezsay, 6 Temmuz 1998 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir.

Tuana Tezsay Burcu

Tuana Tezsay 6 Temmuz doğummlu olduğu için Yengeç burcudur.

Tuana Tezsay Eğitimi

Tuana Tezsay Özyeğin Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumaktadır. Aslında diş hekimi olmak istemiştir.

Tuana Tezsay Sevgilisi

Tuana Tezsay’ın sevgili bilgisi henüz bulunmuyor.

Reklamlar
Tuana Tezsay
Tuana Tezsay

Makyaj ile İstediği Kişiye Dönüşen Tuana Tezsay

Tuana Tezsay makyaj yaparak istediği ünlünün tiplemesini yapmaktadır. Bu videolarını Tiktok ve Instagram hesaplarında paylaşmaktadır. Tuana videolarında Cennet Mahallesi’nde çok sevilen Pembe, Yeşilçam’ın yıldızı Türkan Şoray, Aşk-ı Memnu’dan Matmazel’den, rap şarkıcı Ezhel’e kadar birçok kişiye benzemeyi başardı. Hepsini de yaptığı başarılı makyajlara borçlu.

Tuana Tezsay’ın Makyaj ile Benzediği Kişiler

La Casa De Papel’den Nairobi

Nairobi La Casa De Papel’in son sezonunda ölmüştür. Bu da herkesi üzmüştür. Tuana Tezsay’ın çektiği bu video Nairobi sevenleri mutlu etmiştir. Gerçekten bire bir benzeyerek ilgileri üzerine çekmiştir.

Rap Dünyasından Ezhel

Bazı rap grupları ile birden isminden söz ettiren Ezhel, yaptığı şarkılarıyla isminden çok fazla söz ettirmiştir. Tuana’nın Ezhel’in tiplemesi yapacağı kimsenin aklına gelmemişti ama çok da başarılı bir şekilde yapıp çok beğeni toplamıştır.

Neksfliksçi Murat Övünç

Instagramda Murat Övünç’ün isyanı sırasında Netflix kelimesini Neksfliks olarak kullanması, Murat Övünç’ün ismini Neksfliksçi olarak çıkarmıştır. Konu bu kadar gündemde olunca Tuana Tezsay’da bu konuya değinerek Murat Övünç’ün tiplemesini yapmıştır. Yaptığı makyajla kirpik ve dudak detayı harika olmuş.

Cennet Mahallesi’nden Pembe

Cennet Mahallesinin Pembe’si Melek Baykal’ın Pembe tiplemesiyle çok sevilmiştir. Pembe gibi çekirdek çitlemesi, sakız çiğnemesi ve göbek atmasıyla çok sevilen tiplemelerinden biridir.

Türkan Şoray

Yeşilçam’ın en başarılı isimlerinden Türkan Şoray tiplemesindeki yanağındaki ben tam yerinde. Makyaj ile çok fazla kişiye benzeyebiliyor Tuana Tezsay.

Aşk-ı Memnu’dan Matmazel

Unutulmaz dizi Aşk-ı Memnu üzerinden seneler geçmesine rağmen hala büyük bir keyifle izlenen dizilerdendir. Tuana Tezsay’da Aşk-ı Memnu’da ki Matmazel kişiliğine bürünmüştür. Ve Matmazel’in Adnan’a yakın olmasıyla Bihter’i çıldırttığı sahnelerden birini oldukça başarılı bir şekilde çekmiştir.

Filiz Akın

Filiz Akın’ın gerçek adı Suna’dır. Filiz sahne adıdır. Filiz Akın sarı saçlı olduğu Tuana Tezsay sarı perukla da gayet başarılı bir makyaj yapmıştır.

Tuana Tezsay
Tuana Tezsay

Tuana Tezsay Instagram Hesabı ve YouTube Hesabı

Tuana Tezsay’ın Instagram hesabındaki ismi tuanatezsay’dır. Takipçi sayısı ise 2020 itibariyle 351 bindir. Ve tiplemesini yaptığı kişileri buradan paylaşmaktadır. Youtube hesabı ise Tuana TEZSAY şeklindedir. Abone sayısı 4.500 civarıdır.

Bizi İnstagramda Takip Edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx