Cilt Bakımı

5 Dakikada Siyah Noktalardan Kurtul! – Büşra Pektaş Yöntemi

Büşra Pektaş Siyah Noktalardan Kurtulma Videosu

Reklamlar

Bu yazımızda ünlü Youtuber Büşra Pektaş‘ın çok popüler olan siyah noktalardan kurtulma videosundan bahsedeceğiz.

Büşra Pektaş
Büşra Pektaş

Öncelikle cildinizi temizleyin. Ardından kaynamış su buharıyla cildinize on dakika boyunca buhar banyosu yapın. Geniş bir kasenin içine kaynamış suyu alın. Yüzünüzü kaseye iyice yaklaştırın ve başınızın üzerine bir havlu kapatın. On dakika bekleyin. Ardından kağıt havlu ile cildinizi kurulayın. Ardından bir siyah nokta aletiyle siyah noktalarınızı çıkarın. Siyah nokta aletinin küçük kısmını burun kıvrımı ve dudak kıvrımı gibi kıvrımlı bölgelerde kullanın. Siyah nokta aletinin ucundaki büyük deliğin olduğu kısmı ise alın, yanaklar ve burun üstü gibi düz yüzeylerde kullanabilirsiniz. Bu siyah nokta aletinin deliğini yanağınıza doğru hafifçe bastırın ve boylu boyunca çekin. Fakat bu işlemi yaparken cildinizi çizmemeye veya zarar vermemeye dikkat edin. Kullanmadan önce siyah nokta çıkarma aletini mutlaka kolonya ile temizleyin. Daha sonra cildinizi temizlemeye başlayın.

Garnier Skin Naturals Saf ve Temiz 3ü 1 arada Temizleme + Peeling + Maske
Garnier Skin Naturals Saf ve Temiz 3ü 1 arada Temizleme + Peeling + Maske

Garnier Skin Naturals Saf ve Temiz 3ü 1 arada Temizleme + Peeling + Maske

Garnier Skin Naturals Saf ve Temiz 3ü 1 Arada Temizleme + Peeling + Maske üç farklı görevi aynı şişede birleştirdi. Cildin yüzeyindeki ve derin katmanlarındaki kiri, tozu, dumanı ve makyaj kalıntılarını hassas bir şekilde temizler. Cildin doğal yapısını koruyan bu ürün, hem cildinizi temizler, hem maske yapar hem de ölü cilt hücrelerini arındıran peeling yapar. Daha sonra cildinizi ıslatın ve Garnier Skin Naturals Saf ve Temiz 3ü 1 arada Temizleme + Peeling + Maskesinden biraz alın ve cildinize uygulayın. Beş dakika bekletin ve ardından bol ılık suyla durulayın. Bu işlemden sonra ben cildime Diadermine Expert Active Glow Aydınlatıcı Serum uygulayacağım.

Reklamlar
Diadermine Expert Active Glow Aydınlatıcı Serum
Diadermine Expert Active Glow Aydınlatıcı Serum

İlginizi çekebilir: Maya ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Diadermine Expert Active Glow Aydınlatıcı Serum

Bu cilt bakım serumu, yaşlanma karşıtı bir üründür. Donuk, mat ve cansız görünen cildin, ışıltılı ve parlak olmasını sağlar. Doğal ışıltısını ve canlılığını kaybeden cildin yeniden ışıltılı ve enerjik görünmesine yardımcı olur. Cildi anında aydınlatan C vitamini konsantresi, aynı zamanda yüz bölgesini sıkı ve pürüzsüz gösterir. Diadermine Expert Active Glow Aydınlatıcı Serum’un oldukça hafif bir dokusu olduğu için ciltte hızlı emilir. 

Bu cilt bakım ürününü temiz cildinize ve yukarıya doğru dairesel hareketlerle, cildinize masaj yaparak uygulamanız gerekir. Son olarak cildinize güneş koruyucu krem uygulayın ve işlemi tamamlayın.

5 DAKİKADA SİYAH NOKTALARDAN KURTUL! CİLT BAKIM VİDEOSU

https://www.youtube.com/watch?v=n8zwGMytjbw

İlginizi çekebilir: Maya ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Reklamlar
Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx