Magazin

Begüm Çabakçor – Doğuş Çabakçor çifti boşandı

Ünlü DJ Doğuş Çabakçor ve eşi Begüm Çabakçor sosyal medya hesaplarından sevenlerini üzen açıklamayı yaptı: Boşandık!

Reklamlar

Begüm Çabakçor ve Doğuş Çabakçor 8 yıl süren evliliklerine nokta koydu. Aslan ve Kaplan adında iki oğulları olan çift sekiz yıl süren evliliklerini hukuki olarak bitirdiklerini bundan sonraki süreçte arkadaş olarak süreci devam ettireceklerini açıkladı.

Doğuş Çabakçor boşandı

Doğuş Çabakçor, Instagram üzerinden yaptığı açıklamada “Begüm’le evliliğimizi hukuki olarak sonlandırmış bulunuyoruz. Kelimeleri seçmek zor, beraber yaşanılmış sekiz güzel sene ve muhteşem iki bebek. Aslında ayrıldığımızı değil; birbirimizin hayatında, bundan sonra da, iki yakın arkadaş olarak var olacağımızı bildirmek için bu açıklamayı yapıyorum. Çocuklarımıza iyi birer anne-baba olmak için gereken ne varsa yapmak istiyoruz ve bu hassas süreçte göstereceğiniz anlayışa şimdiden teşekkür ediyoruz.” sözlerine yer verdi.

Begüm Çabakçor - Doğuş Çabakçor
Begüm Çabakçor – Doğuş Çabakçor

Begüm Çabakçor boşandı

Begüm Çabakçor‘da Doğuş Çabakçor’un yaptığı açıklamaya benzer bir açıklama yaptı. Boşanan çiftin Aslan ve Kaplan adında 2 çocuğu var.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx