Magazin

Camdaki Kız dizisinin bekaret sahnesine tepki yağdı!

Reklamlar

Kanal D ekranlarının beğenilen dizilerinden birisi olan Camdaki Kız dizisi bekaret sahnesi ile dijital platformda ki kullanıcıları ayağa kaldırdı. Usta oyuncu kadrosu ve başarılı senaryosu ile ilk iki bölümde güzel reytingler ile seyreden dizi 3. bölümünde yer alan Nalan’ın bekaret sahnesi ile sosyal medya kullanıcılarının tepkisini üzerine çekti.

Camdaki Kız dizisinin bekaret sahnesine tepki yağdı!
Camdaki Kız dizisinin bekaret sahnesine tepki yağdı!

Camdaki Kız dizisinde ki bekaret kontrol sahnesi sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız 22 Nisan Perşembe akşamı 3. bölümü ile sevenleri ile buluşmuştu. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer’in yanı sıra birçok başarılı usta oyuncunun yer aldığı dizideki bekaret kontrol sahnesi sosyal medya kullanıcılarına oldukça kızdırdı. Burcu Biricik‘in böyle bir sahneyi kabul etmesi sosyal medya kullanıcıları tarafından bir hayli konuşuldu. Akıllara Adını Feriha Koydum dizisinde Feriha karakterine hayat veren Hazal Kaya’nın aynı sahneyi reddetmesi geldi.

Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Kanal D ekranlarının beğenilen dizilerinden birisi olan Camdaki Kız dizisinin usta oyuncu kadrosuna biraz daha yakından bakacak olursak:

Reklamlar
 • Burcu Biricik – Nalan İpekoğlu
 • Feyyaz Şerifoğlu – Sedat Koroğlu
 • Hande Ataizi – Cana Yılmaz
 • Tamer Levent – Rıfat Koroğlu
 • Nur Sürer – Feride İpekoğlu
 • Devrim Yakut – Gülcihan Koroğlu
 • Selma Ergeç – Selen Koroğlu
 • Enis Arıkan – Muzaffer Koroğlu (Muzo)
 • Şerif Erol – Adil İpekoğlu
 • Tuğrul Tülek – Levent
 • Nihal Menzil – Hafize
 • Hamza Yazıcı – Tako (Tacettin)
 • Feri Baycu Güler – Döndü
 • Merve Polat – Billur
 • Işıltı Su Alyanak – Nalan İpekoğlu (küçüklüğü)
Camdaki Kız dizisinin bekaret sahnesine tepki yağdı!
Camdaki Kız dizisinin bekaret sahnesine tepki yağdı!

Camdaki Kız dizisinin konusu ne?

Nalan, güzelliği ve duruşu ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, herkesin prenses diyerek tabir ettiği dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş olarak gösterilen Nalan aslında büyük sorunlar içerisinde yaşam mücadelesi vermektedir. Eskiden vali olan babası ve annesi ile bir konakta yaşamını süren Nalan sırlar ile dolu dünyası herkesten önce kendine zarar vermektedir. En iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Ancak güç ve para sırları örtmeye yetmez. Her iki tarafından birbirinden gizlediği bu sırlar yavaş yavaş açığa çıkar.

Hazal Kaya aynı sahneyi reddetmişti!

Camdaki Kız dizisine Hazal Kaya örnek gösterildi. İnstagram ve Twitter platformundan gelen tepkiler adeta çığ gibi büyüdü. Henüz 20 yaşında iken değerlerini çiğnetmeyen Hazal Kaya sosyal medya kullanıcıları tarafından Camdaki Kız dizisine örnek gösterildi. Hazal Kaya 2 yıl önce “Adını Feriha Koydum”da oynarken senaryodaki ‘bekaret kontrolü’ sahnesine itiraz etmiş ve “Ben bu rolde oynamam” demişti. Sonrasında yönetmen ve yapımcı ile çıkan huzursuzluklar nedeniyle diziden ayrılmıştı. O dönem diziye itiraz ettiği için rahatsızlandığı dahi dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni övgüleri topladı.

Camdaki Kız dizisinin bekaret sahnesine gelen tepkiler!

22 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız dizisinde gösterilen “Bekaret kontrol sahnesi” hakkında İnstagram ve Twitter platformunun yanı sıra ekşi sözlükten gelen tepkileri de siz değerli okurlarımız için derledik.

Camdaki Kız dizisinin bekaret sahnesine tepki yağdı!
Camdaki Kız dizisinin bekaret sahnesine tepki yağdı!

“Gerçekten mi ya? Erken saatte yayınlanan bir dizide aleni bir şekilde bekaret kontrolü mü? yok artık ya!
Biz kendimizi boşuna yırtıyoruz “kadın bireydir” diye. Bu memlekette kaç tane kız çocuğu bu yüzden öldürüldü haberiniz mi yok? Bu kafada olup kızını kolundan tutup kontrole götürecek kaç saman kafalı insan var! “

Reklamlar

“Tv dizileri daha ne kadar rezilleşir bilemiyorum çıtayı arşa koydu bu dizi ayıptır ya kızı aldı bekaret kontrolüne götürdü annesi. Bu dizinin yayınladığı kanalı kalan ömrümde izlemem hemen Tv’den de siliyorum. “

“Hayatımda ilk kez Rtük ihbar hattını arayarak bir dizinin (Camdaki Kız) yayından kaldırılması ve bir televizyon kanalının (Kanal D) kapatılması için şikayette bulundum.”

22 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız dizisinde gösterilen “Bekaret kontrol sahnesi” hakkında siz değerli okurlarımızın da görüşlerini almak isteriz. Yorum yaparak bu konu hakkında ki görüşlerinizi lütfen paylaşın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Okan Kurt kimdir? Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt hakkında detaylar hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx