Haber

8 Yıl Önce Evlenen Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay Boşandı !

Reklamlar

8 Yıl Önce Evlenen Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay Boşandı ! Genç bir bayanla samimi pozları ortaya çıkan Mahsun Kırmızıgül ve avukat eşi Ece Binay’ın 8 yıllık evlilikleri tek celde son buldu. Anlaşmalı olarak boşanan Mahsun Kırmızıgül, “Evliliğimizi kurtarmaya çalıştık ama olmadı” sözlerini söyledi. 2016 senesinde avukat Ece Binay ile ABD’de nikah masasına oturan şarkıcı ve ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün geçtiğimiz haftalarda genç bir kadınla samimi görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerle alakalı açıklama yapmayan ünlü çift, yollarını tek celsede ayırdı.

Ece Binay ve Mahsun Kırmızıgül Tek Celsede Boşandı !

Habertürk Gazetesinde yer alan habere göre, Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay , 6 yıllık evliliklerini bitirdi. Evlilikleriyle alakalı hiçbir açıklama yapmayan ünlü çift, Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandı. Mahkeme, ikilinin kızlarının velayetinin anne Ece Binay’da olmasına karar verdi.

“Evliliği Kurtarmaya Çalıştık Ama Olmadı”

İkilinin boşanmasının hemen ardından mahkeme çıkışı açıklama yapan Mahsun Kırmızıgül, “Evliliğimizi kurtarmaya çalıştık ama olmadı. Neden-sonuç ilişkisini fazla konuşmak istemiyorum. Olan oldu” ifadelerini dile getirdi. Mahkeme çıkışı gözlerinin dolu dolu olduğu görülen ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül’ün adeta sözleri boğazına düğümlenmişti. Mahsun Kırmızıgül’ün hemen ardından avukat Ece Binay’ın yaptığı açıklamada “Boşanma davası açtım ve boşandık. Bu konu hakkında hiçbir şey söylemeyeceğim.”sözlerini dile getirdi. İkili yaptığı açıklamalar sonrasında ayrı ayrı araçlarına binerek adliyeden ayrıldılar. Ünlü çiftin sevenleri bu haberi duyar duymaz adeta yıkıldılar ve sosyal medya platformlarından çok üzüldüklerini dile getirdiler. Boşanma sonrası yapılan açıklama sosyal medya ve magazin sayfalarını adeta salladı. Kimisi “Mahsun Kırmızıgül çok pişman ama Ece Binay haklıydı.” sözlerini söylerken kimisi ise “Bir yuva bu kadar kolay yıkılmamalı” sözlerini dile getirdiler.

Reklamlar

Mahsun Kırmızıgül’ün Genç Bir Kadınla Videosu Çıktı

Avukat Ece Binay ile 8 yıldır evli olan yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün eşini aldattığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Fotoğraflarda Mahsun Kırmızıgül’ün bir bayanın dizine uzanarak saçlarını okşattığı görülüyor. Mahsun Kırmızıgül ile genç kadının ayna karşısında çekilen bir pozu da magazine basınına sızdı. 2016 yılında nikah masasına oturan ünlü çift, aldatma iddiası ile ilgili konuda yorum yapmadı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx