Magazin

Astrolog Can Aydoğmuş kimdir?

Reklamlar

Astroloji dünyasının parıldayan yıldızlarından olan Can Aydoğmuş sosyal medyanın da ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Başarılarının yanı sıra tahminleri ile de büyülemeye devam eden Can Aydoğmuş, bir çok çalışmalar da bulundu. Dünyaca ünlü isimler ile irtibat kuran Can Aydoğmuş, kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başardı. Takipçileri ise sık sık arama motorlarında Astrolog Can Aydoğmuş hakkında sorular sorumaya başladılar.

Can Aydoğmuş kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Astrolog Can Aydoğmuş kimdir?
Astrolog Can Aydoğmuş kimdir?

Can Aydoğmuş kimdir?

Çeşitli televizyon programlarına da konuk olarak katılan astrolog Can Aydoğmuş kendisini insanların sevgiye mi mutluluğa yönlendirmek adına paylaşımlar yapan bir yazar blogger, vlogger ve influencer olarak tanımlamıştır. Ayrıca bu günlerde motivasyonel konuşmacı olarak davet edildiği kurumsal şirketlere seminerlerde vermektedir. 11 yaşında kişisel gelişim yöntemleri ilgi duyulmaya başlayan başarılı sosyal medya fenomeni isim İstanbul’a gelmiştir. İlkokulu İstanbul Prestij Koleji’nde okumuş sonrasında eğitimini İngiltere’de Egerton Rothesay School’da devam etmiştir.

Reklamlar

Ödüllü 25 yıllık kişisel gelişim sürecinde İngiltere İtalya Almanya Amerika ve Türkiye’de organizasyonel konsteloyon, kurumsal farkındalık, regresyon, hipnoterapi, NLP, Lucid, Rüya düşünce gücü, vedik astroloji ve bilinçaltı gibi konularda eğitimler aldı. ACT Türkiye başkanlığını üstlendi. Küçük yaşta annesini babasını ve ablasını kaybeden başarılı sosyal medya fenomeni bir dönem CNN TÜRK bünyesinde köşe yazarlığı yaptı şu an ise hurriyet.com.tr de köşe yazarlığı yapmaya devam ediyor.

Ailesini çok erken yaşlarda kaybetmesinin ardından Can Aydoğmuş’un hayatında zorlukların başlaması çok kısa bir an aldı. Hayatla mücadelesinde galip gelen başarılı sosyal medya fenomeni şu an dijital platformların aranılan isimlerinden birisi haline geldi. Astrolog ve yazar olan Can Aydoğmuş 29 Ekim 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Bir akrep burcu erkeği olan başarılı sosyal medya fenomeni Instagram’da mavi tik sahibi. Twitter Facebook ve YouTube kanalları ile Türkiye’nin en çok sevilen influencer  isimlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Geniş hayran kitlesine sahip olan başarılı sosyal medya fenomeni ayrıca hayvan hakları savunucusudur. Kendisi de tam bir kedi aşığıdır. Sosyal medyayı çok aktif kullanan astrolog öyle ki babasının ve ablasının kalp krizi geçirecek dini rüyasında görmüştür ve ablası da babası da kalp krizi geçirerek vefat etmiştir.

Can Aydoğmuş kaç yaşında?

Can Aydoğmuş kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasını paylaşımları ve eserleri ile sallayan ve bir çok sosyal medya kullanıcısının dikkatini üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni yazarın takipçileri sık sık arama motorlarında kaç yaşında olduğunu sordular. 29 Ekim 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 37 yaşında.

Reklamlar

Can Aydoğmuş aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz başarısıyla İstanbul Üniversitesine dahi konu olan fenomenin ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Can Aydoğmuş hangi burç?

Eserlerinin yanı sıra başarıları ile de sosyal medya ve magazin gündeminde adından sıkça bahsettiren ünlü sosyal medya fenomeni yazarın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü isimin burcu oldu. 29 Ekim 1984 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni aynı zamanda bir Akrep burcu erkeği.

Can Aydoğmuş’un boyu ve kilosu?

“Mevlana’nın Kedisi” kitabının genç yazarı hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız için sosyal medya fenomeni yazarın ne yazık ki boy ve kilo bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Astrolog Can Aydoğmuş kimdir?
Astrolog Can Aydoğmuş kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Sosyal meydanın trend isimlerinden birisi olan Astrolog Can’ın takipçileri merak içerisinde hayatında biri olup olmadığı konusunda ikiye bölündüler bile Astrolog Can evli mi? sorusu aktif olarak aranmaya devam ediyor. Son zamanların en çok konuşulan fenomenleri arasında listenin başında yer alan Astrolog Can’ın şuan bekar olduğunu biliniyor ancak hayatında birisi olup olmadığı konusunda ne yazık ki detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Can Aydoğmuş’un mesleği ne?

İngiltere İtalya Almanya Amerika ve Türkiye’de organizasyonel konsteloyon, kurumsal farkındalık, regresyon, hipnoterapi, NLP, Lucid, Rüya düşünce gücü, vedik astroloji ve bilinçaltı gibi konularda eğitimler aldı. ACT Türkiye başkanlığını üstlendi. Şu an ise hurriyet.com.tr de köşe yazarlığı yapmaya devam ediyor.

Twitter Facebook ve YouTube kanalları ile Türkiye’nin en çok sevilen astrolog isimlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Can Aydoğmuş kitapları

Başarılı Astrolog ve yazar olan Aydoğmuş’un bir çok kitabı bulunmaktadır. Yazdığı eşsiz eserlere göz atacak olursak:

 • Mevlana’nın Kedisi
 • Aşka Yürü
 • Şifanın Eli
 • Konuşan Kedi Matu
 • Düşle İnan Yaşa
 • Ruh Eşin Nerede?

Aldığı ödüller

Başarıları ve yetenekleri ile bir çok ödüle layık görülen ünlü Astrolog yazar Aydoğmuş’un aldığı ödülleri siz değerli okurlarımız için listeledik:

 • 2017 Altın Kelebek Ödülleri : En İyi Youtuber adaylığı
 • 2017 Altın REhber Tv Yılın EN’leri : En İyi Kişisel Gelişim Kitabı Ödülü
 • 2017 Moon Life Dergisi Ödülleri : En İyi Kişisel Gelişim Yazarı Ödülü
 • 2018 İnternet Medyası Yılın En İyileri : Yılın Kişisel Gelişim Uzmanı Ödülü
 • 2018 Uluslararası Mevlana Barış Ödülleri : Yılın En İyi Yazarı Ödülü

Can Aydoğmuş Burç Yorumları

Başarılı sosyal medya fenomeni yapmış olduğu burç yorumları ile de bir hayli sevilmektedir. Astrolog Can Aydoğmuş, Aralık ayında aylık burç yorumlarını YouTube kanalından paylaşmıştır.

Can Aydoğmuş ne kadar kazanıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni oyuncu ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Sosyal medya hesapları

Asıl çıkışını yakaladığı Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Aydoğmuş’un bu platformda 239B aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Aydoğmuş’un instagram da ise 797B takipçiye sahip.

Can Aydoğmuş Youtube

27 Mart 2017 tarihinde açmış olduğu YouTube kanalı ile geniş kitlelere hitap etmeye başlayan Can Aydoğmuş, 239B abone tarafından takip edilmektedir.

Can Aydoğmuş Twitter 

Astrolog Can Aydoğmuş, yapmış olduğu burç yorumları ile Twitter ve YouTube platformlarında da geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Başarılı sosyal medya fenomeni isim Twitter platformunda 209, 8B takipçi ulaşmıştır.

Bu yazımızda Cam Aydoğmuş kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, sosyal medya hesapları, aşk hayatı gibi takipçileri tarafından merak edilen konuları ele aldık.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx