Magazin

Cansel Elçin’in eşi kim? Cansel Elçin dizileri!

Cansel Elçin kimdir?Cansel Elçin eşi?

Reklamlar

Cansel Elçin’in eşi çok merak edilmişti. Bu konuya değinmeden önce kısaca yetenekli oyuncuyu tanıyalım. 20 Eylül 1973 tarihinde İzmir Tire’de doğmuştur.İlkokul 1 ve 2’yi Tire’de okumuştur. 8 yaşında ailesi ile birlikte gittiği Paris’te yaşamını devam ettiren Cansel Elçin, ilk ve orta eğitimini Paris’te Lycée Racine’de tamamlamıştır. Lisede dil ve edebiyat okumuştur ve daha sonra üniversiteye başlamıştır fakat 6 ay sonra üniversiteyi bırakmıştır. Bir süre ticaret yaptıktan sonra  dört senelik bir tiyatro okuluna girmiştir. Sürükleyici ve etkileyici hayat hikayesi ile başarılı oyuncuyu tanımaya var mısınız?

Cansel Elçin kimdir? Cansel Elçin’in eşi kim? Cansel Elçin ne iş yapıyor? bu ve bunun gibi birçok soruyu sizler için yanıtladık, keyifli okumalar diliyoruz.

Cansel Elçin'in eşi kim? Cansel Elçin dizileri! 2024 Cansel Elçin

Cansel Elçin’in eşi kim? Cansel Elçin dizileri!

Reklamlar

Cansel Elçin kimdir?

20 Eylül 1973 tarihinde İzmir Tire’de doğmuştur.İlkokul 1 ve 2’yi Tire’de okumuştur. 8 yaşında ailesi ile birlikte gittiği Paris’te yaşamını devam ettiren Cansel Elçin, ilk ve orta eğitimini Paris’te Lycée Racine’de tamamlamıştır. Lisede dil ve edebiyat okumuştur ve daha sonra üniversiteye başlamıştır. Fakat 6 ay sonra üniversiteyi bırakmıştır.

90’lı yıllarda bir süre ticaretle uğraşan oyuncu Türkiye’den Denizli ve Bursa’dan getirdikleri ürünleri zincir mağazalara satmıştır. Daha sonrasında bir tiyatro okuluna yazılan Cansel Elçin bu dönemde parasız kaldığı zaman farklı işlerde çalışmıştır. Bunlar barmenlik, garsonluk ve özel şöförlük olarak sıralanabilir.

Okulu bitirdikten sonra Fransa’nın çeşitli bölgelerinde birçok temsilde sahne alarak profesyonel tiyatro hayatına başlamıştır. Cansel Elçin, Sertap Erener’in Bir Damla Gözlerimde adlı şarkısının klibinde yer almıştır. Cansel Elçin, 4 Temmuz 2012 tarihinde Pınar Apaydın ile evlenmiştir fakat 2017 yılında evlilikleri sonra ermiştir. Cansel Elçin’in şuan ki eşini ise yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlerle buluşturacağız.

Cansel Elçin kaç yaşında?

20 Eylül 1973 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu 2022 yılının Eylül ayı itibari ile 49 yaşında olacaktır. Yaşını göstermeyen yakışıklı oyuncu halen çoğu kadının ilgi odağı halinde 🙂

Reklamlar

Cansel Elçin aslen nereli?

İzmir Tire’de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Cansel Elçin’in babası Nevzat Elçin’dir. Nevzat Elçin’in nerede doğduğu hakkında bilgi bulunmamaktır. Yani Cansel Elçin’in de aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamaktadır. Bu soru bir süre daha akıllarda soru işareti olarak kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

Cansel Elçin hangi burç?

1 Eylül ile 22 Eylül arasında doğan kişilerin Başak burcuna mensup oldukları bilinmektedir. 20 Eylül’de dünyaya gelen oyuncu Başak, Cansel Elçin’in eşi Tuğçe hanım ise Kova burcudur.

Cansel Elçin boyu

49 yaşındaki Cansel Elçin 1.83 boyundadır.

Cansel Elçin'in eşi kim? Cansel Elçin dizileri!
Cansel Elçin’in eşi kim? Cansel Elçin dizileri!

Cansel Elçin kilo

Sevilen oyuncunun fit görünümü oldukça dikkat çekici olmalı ki internette sıkça kilosu ve boyu aratılmaktadır. Düzgün bir fiziğe ve vücut hatlarına sahip yakışıklı oyuncunun kilosu 75 olarak bilinmektedir.

Cansel Elçin mesleği nedir?

Bu zamana kadar birçok farklı sektörde çalışan Cansel Elçin’in birden fazla mesleği bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde listelenebilir;

 • Oyuncu
 • Film Yapımcısı
 • Film Yönetmeni
 • Sinema Oyuncusu
 • Sahne Aktörü

Cansel Elçin dizileri

Geçmişten günümüze kadar uzanan oyunculuk serüveninden birçok dizi kadrosunda yer alan Elçin’in rol aldığı dizilerin bir kısmı;

 • Dayan Yüreğim 2017
 • Kötü Yol 2012
 • Yalancı Bahar 2011
 • Cennetin Çocukları 2008
 • Kırık Kanatlar 2005
 • La Crim`1999
 • Navarro 1989
 • Sol Yanım

şeklindedir.

Cansel Elçin filmleri

20’den fazla sinema filminde yer alan, kimi zaman oyuncu olarak kimi zaman ise yapımcı olarak karşımıza çıkan ünlü oyuncunun bazı filmlerini sizler için listeledik. İşte onlardan birkaçı;

 • Hatırla Sevgili
 • Küçük Kıyamet
 • L’équilibre De La Terreur
 • Aşk Tesadüfleri Sever
 • Kampüste Çıplak Ayaklar
 • Suluboya
 • Ada: Zombilerin Düğünü
 • Gönülçelen
 • Asla Vazgeçme

Cansel Elçin eşi kim?

 İki yıldır sevgili olan ve ani bir kararla nikâh masasına oturan oyuncu çift sık sık mutluluklarını dile getirmektedir. Aile yakınları ve dostlarının katıldığı bir törenle evlenen ikilinin yaş farkı ise oldukça konuşulmuştur. Cansel Elçin’in eşinden 16 yaş büyük olması oldukça dikkat çekmişti. Peki Cansel Elçin’in eşi kim?

Zeynep Tuğçe Bayat eşi Cansel Elçin ile sette tanıştıklarını ve ilk başlarda atıştıklarını belirtmişti.Dizi bittikten yedi yıl sonra tesadüfen karşılaştıklarını söyleyen güzel oyuncu bir kahve içtiklerinide eklemiştir. Daha sonrasında ise olayların kendiliğinden geliştiğini söylemiştir.Zeynep Tuğçe Bayat, evlenmeden bir yıl önce Cansel Elçin’in kendisine yüzük hediye ettiğini ve bunun bir evlilik teklifi olduğunu anlamadığını da itiraf etmiştir.

Zeynep Tuğçe Bayat’ın eğitim durumu ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk Bölümü’dür. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü de bitirmiştir.

Elçin’in birkaç gün önce yaptığı açıklamada ise eşine övgü dolu sözler sarf etmesi oldukça konuşulmuştu. Eşi için ‘Eşim olmasaydı hayata tutunamazdım’ diyen yakışıklı oyuncuya kariyerinde başarılar ve eşiyle mutluluklar diliyoruz.

Cansel Elçin'in eşi kim? Cansel Elçin dizileri!
Cansel Elçin’in eşi kim? Cansel Elçin dizileri!

Cansel Elçin İnstagram adresi

İnstagram’da ‘canselelcin’ kullanıcı adı ile karşımıza çıkan başarılı oyuncunun bu platformda 187B takipçisi bulunmaktadır. Her geçen gün daha fazla kitleye ulaşan oyuncunun İnstagram adresine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Cansel Elçin İnstagram hesabı;https://www.instagram.com/canselelcin/

Magazin dünyasının diğer merak edilen isimlerine göz atmak için lütfen buraya tıklayınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx