Haber

Cem Yılmaz Gösterisinin Fiyatı Yok Artık Dedirtti… Bakın Gösteri Fiyatı Ne Kadar!!

Reklamlar

Cem Yılmaz hem yönetmen ve senaristlik hem de stand up show yapan bir komedyen. Hem filmleri hem de gösterileri ile beğeni kazanan yönetmen 13 Mart’tan beri gösterilerine ara vermişti. Yaptığı her gösteri kapalı gişe oynayan ve kendisine büyük bir kazanç getiren sanatçı herkes gibi pandemi nedeniyle gösterilere ara vermişti. Halen riskli durum devam etse de pek çok sanatçı yeniden bu tür gösteriler sunmaya hazırlanmaya başladı. Bunlardan birisi de Cem Yılmaz. Ancak sanatçının yeni gösterilerinin bilet fiyatı büyük bir tartışma yarattı. Yeniden stand up gösterilerine çıkmaya hazırlanan komedyenin bilet fiyatları ise şu şekilde belirlendi. 

Cem Yılmaz'ın yeni gösterisinin biletlerine rekor ilgi - Mynet trend

Ekim Ayındaki Gösterilerin Bilet Fiyatları

Ekim ayının sonundan itibaren Cem Yılmaz üst üste stand up gösterilerine devam etmeyi planlıyor. Sanatçının ilk gösterisi 27 Ekim’de olacak. 27 Ekim’deki gösterinin birinci kategori bileti fiyatı ise 900 lira. 2 Kasım’da yapılacak olan gösterinin fiyatı ise daha da yüksek. Cem Yılmaz’ın 2 Kadım stand up gösterisinin birinci kategorideki bilet fiyatı tam olarak 3 bin 640 Türk Lirası. Bu fiyatı duyan Cem Yılmaz hayranları ve sosyal medya kullanıcıları açıklandığı günden beri bu fiyata tepi gösterdi. Özellikle 2 Kasım gösterisinin bilet fiyatı sosyal medyada bir infial yarattı. 

Gösteri sırasında rahatsızlanan Cem Yılmaz'dan açıklama Haberi

Sosyal Medya Fiyat Tartışması

Bazı Cem Yılmaz hayranları fiyatı normal karşılarken genel olarak bu kadar yüksek fiyat olmasına dair eleştiriler geldi. Sosyal medyada zaten bir stand up gösterisine gitmek isteyenlerin maddi durumu çok daha iyi olan insanlar olduğunu belirten ve parası olmayan gelmez şeklinde yorum yapanlar da var. Ancak bazı kullanıcılar ise böyle bir zamanda bu kadar yüksek fiyatlı biletlerin şaşırttığını söylüyor. Genel olarak fiyatlar büyük bir kesim tarafından yüksek bulunuyor. Cem Yılmaz’ın gösterilerinin yine kapalı gişe oynayıp oynamayacağı ve fiyatların böyle devam edip etmeyeceği de merak konusu oldu. Yeni dönemde ünlü komedyen gösterilerine nasıl devam edecek sorusu gündemde kaldı. Bu fiyatlarla ne kadar katılımcısı olacağı da büyük bir tartışma yarattı ve tepki çekti. 

Reklamlar
Cem Yılmaz'ın yeni gösterisinin afişi ve bilet fiyatları (CMYLZ Diamond  Elite Platinum Plus) - Magazin Haberleri | NTV
Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx