Magazin

Çılgın Dondurmacı nerede? Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kimdir?

Reklamlar

Sosyal medya platformlarında Çılgın Dondurmacı olarak bilinen Mehmet Dinç kısa zamanda fenomen hale geldi. TikTok platformunda Çılgın Dondurmacı olarak içerikler üreten başarılı isim dansı ve şarkıları ile birçok kişinin ilgi odağı oldu. Shakle Habetek isimli şarkı ile müşterilerine eğlenceli anlar yaşatan başarılı isim bu anları videoya alıp sosyal medyada paylaşması ile geniş kitleler tarafından sevildi.

Çılgın Dondurmacı kimdir? Mehmet Dinç kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kimdir?
Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kimdir?

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kimdir?

Sosyal medya platformlarında özellikle TikTok platformu da üretmiş olduğu içerikleri ile tanınan Çılgın Dondurmacı lakaplı Mehmet Dinç sempatik kişilik ve renkli dansları ile kısa zamanda fenomen oldu. Antalya ilinin Lara semtinde işlettiği dondurmacısı ile ilgi odağı olan başarılı isim şimdilerde YouTube platformunda çıkarmış olduğu Kalbimsin adlı parçası ile de trend listelerinde gezmeye başladı. Shakle Habetek isimli şarkı ile müşterilerine eğlenceli anlar yaşatan başarılı isim bu anları videoya alıp sosyal medyada paylaşması ile geniş kitleler tarafından sevildi.

Reklamlar
Çılgın Dondurmacı Kalbimsin Şarkısı Kıpır Kıpır Yeni Video

2004 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi İşletme Enformatiği bölümünden mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni Mehmet Dinç birçok farklı alanda çalışmış daha sonrasında dondurmacı dükkanı açmıştır. Kısa süre içerisinde TikTok platformunda 8.4M takipçiye ulaşan başarılı sosyal medya fenomeni özellikle müşterileri ile dans etmesi bir hayli sevildi.

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kimdir?
Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kimdir?

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç aslen nereli?

Yaşamını Antalya’da devam eden başarılı isim aslen Hatay Antakyalıdır.

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kaç yaşında?

Antalya’nın Lara semtinde müşterileri ile dans etmesi ve dondurma içerikleri ile bir hayli sevilen Mehmet Dinç 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni 39 yaşındadır. 

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç hangi burç?

Başarılı sosyal medya fenomeni ismini tam doğum tarihi bilinmediği için burç bilgisine ne yazık ki sahip değiliz.

Reklamlar

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç boy ve kilo?

Kendine has tarzı ile müşterilerine dondurma ikram ederken bir yandan da dans eden başarılı sosyal medya fenomeni 1.83 boyundadır.

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç nereli?

Antalya ilinin Lara semtinde işlettiği dondurmacısı ile ilgi odağı olan başarılı isim Akkapark Alışveriş Merkezinin hemen önünde müşterileri ile buluşmaya devam etmektedir. Antalya’ya 12Km mesafe de yer alan başarılı fenomen isme ilgi ise günden güne büyüyor. Başarılı isim yaşamına şuan Antalya’da devam ediyor. Tiktok fenomeni Mehmet Dinç aslen Hatay Antakyalıdır.

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kimdir?
Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kimdir?

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç evli mi?

Shakle Habetek isimli şarkı ile müşterilerine eğlenceli anlar yaşatan başarılı isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise özel hayatı oldu. 39 yaşında olan başarılı fenomen ismin evli olup olmadığı ne yazık ki bilinmemektedir.

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç nerede yaşıyor?

Aslen Hatay Antakyalı olan başarılı sosyal medya fenomeni şuan yaşamına Antalya’da devam etmektedir. Ancak başarılı ismin tam olarak ev adresi ne yazık ki bilinmemektedir.

Çılgın Dondurmacı şarkıları

Shakle Habetek isimli şarkı ile müşterilerine eğlenceli anlar yaşatan başarılı isim bu anları videoya alıp sosyal medyada paylaşması ile geniş kitleler tarafından sevilmişti. Başarılı isim fenomen olduktan sonra Kalbimsin adlı parça ile de Youtube platformunda geniş kitleler tarafından izlenmiştir.

Çılgın Dondurmacı Kalbimsin sözleri

Kanmam başka suratlara, varsan sen yanımda yeter

Dudakların ilaç bana, yaklaşsana yanıma

Dönsek yine bahara seninle, çimenler kaplı zeminde

Kırmızı gül bahçelerinde, kalbimin en, en derininde

Çılgın Dondurmacı ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya platformlarında özellikle TikTok platformu da üretmiş olduğu içerikleri ile tanınan Mehmet Dinç, daha sonrasında ise Youtube platformunda içerikler üretmiştir. Çıkarmış olduğu Kalbimsin şarkısı ile merak edilenler arasında ne kadar kazandığı yer aldı. Ancak diğer fenomenler gibi Mehmet Dinç’te ne kadar kazandığı konusunda açıklama yapmamıştır.

Çılgın Dondurmacı dükkanı nerde?

Antalya ilinin Lara semtinde işlettiği dondurmacısı ile ilgi odağı olan başarılı isim Akkapark Alışveriş Merkezinin hemen önünde müşterileri ile buluşmaya devam etmektedir.

Çılgın Dondurmacı hangi ilde?

Antalya ilinin Lara semtinde işlettiği dondurmacısı ile ilgi odağı olan başarılı isim Akkapark Alışveriş Merkezinin hemen önünde müşterileri ile buluşmaya devam etmektedir. Antalya’ya 12Km mesafe de yer alan başarılı fenomen isme ilgi ise günden güne büyüyor.

Çılgın Dondurmacı sosyal medya hesapları

4 Aralık 2018 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Mehmet Dinç’in şuan bu platformda 784B abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni instagram platformunda ise 909B takipçisi mevcut.

Genç kesimin özellikle yer aldığı ve bu platform sayesinde hızla yükseldiği bu dijital çağ döneminde özellikle kullanılan Tiktok uygulaması popüler olmaya başladı. Başarılı dijital içerik üreticisi olan fenomen isimin sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Tiktok’ta ise 13.3M takipçisi var.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gamze Karta hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx