Magazin

Damla Ekmekçioğlu Kimdir?

Reklamlar

Damla Ekmekçioğlu kimdir? boyu, kilosu, kısaca hayatı ve merak edilen soruların cevapları. Son yıllarda Periscope, Twitter ve İnstagram sosyal medya hesapları ile ciddi bir takipçi sayısına ulaşan Damla Ekmekçioğlu kimdir? Hayatı, yaşı, boyu, kilosu gibi detayları okuyabilirsiniz.

Damla Ekmekçioğlu Yaşı

Damla Ekmekçioğlu 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2024 itibari ile 39 yaşındadır.

Damla Ekmekçioğlu Boyu

Damala Ekmekçioğlu’nun boyu 1.75 cm’dir.

Reklamlar

Damla Ekmekçioğlu’nun Kilosu

Damla Ekmekçioğlu 56 kilodur.

Damla Ekmekçioğlu
Damla Ekmekçioğlu

Damla Ekmekçioğlu Eğitimi

Damla Ekmekçioğlu 2,5 üniversite bitirdiğini söylemektedir. İstanbul’da Grafik Tasarım bölümünü bitirmiştir. Almanya’da ise Bilgisayar bilimleri üzerine okumuştur. 5 yıl Almanya’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye döndüğünü ardından Almanca Öğretmenlik bölümünde 2 yıl okuduğunu ancak hep okuyacak mıyım diyerek eğitimini noktaladığını ve bu nedenle 2,5 üniversite okuduğunu söylemektedir.

Damla Ekmekçioğlu
Damla Ekmekçioğlu

Damla Ekmekçioğlu Ailesi

Damla Ekmekçioğlu modern bir ailesi vardır. Yapmış olduğu tüm işlerde ve her konuda ailesinin desteğini aldığını söylemiştir.

Damla Ekmekçioğlu Kariyeri

Damla Ekmekçioğlu eğitim hayatını bitirdikten sonra iyi bir Alman firmasının yönetim kadrosunda bir süre çalışmıştır. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Damla Ekmekçioğlu’nun cilt bakımı, lazer epilasyon, dudak dolgu ve saç ekimi konularında uzman bir güzellik salonu vardır. Web sitesinin adresi de https://damlaekmekcioglubeauty.com/ şeklindedir.

Reklamlar
Damla Ekmekçioğlu
Damla Ekmekçioğlu

Damla Ekmekçioğlu Hakkında

Damla Ekmekçioğlu Periscope dünyasına girdiğini ve sonra Merve Sanay ile rakip iken çok yakın iki arkadaş olduğunu söylemektedir. Şimdilerde ise ev arkadaşı olarak birlikte yaşadıklarını söylemiştir. Damla Ekmekçioğlu ile Merve Sanay arasında bir ilişki olduğunu söylentileri ortaya çıktığı için erkeklere ilgi duyduğunu hem cinslerine karşı bir ilgi duymadığını söylemek zorunda kalmıştır.

Vücudunda 4 tane dövmesi vardır anlamları mutluluk, para, aşk zirve ve imkansızlıkları temsil eden bir dövmesi vardır. Birçok kez estetik yaptırdığını ve bir insan bir yerini beğenmiyorsa estetik yaptırmalı demiştir.

Damla Ekmekçioğlu sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. Gelecek ile ilgili planlarında müzik olduğunu söz müziği kendisine ait olan şarkıları olduğunu söylemiştir. Mutlaka müzik dünyasında yer almak isteyen Damla Ekmekçioğlu ayrıca oyunculuk dünyasına da giriş yaptığını da dile getirmiştir. Geçmiş yıllarda Türk Lokumu isimli bir sinema filminde oynamıştır. Günümüzde birçok lüks kulüpte dostum dediği ünlü isim Merve Sanay ile birlikte Dj olarak performans sergilemektedir. Geceleri eğlence mekanlarını coşturmaya devam etmektedir.

Damla Ekmekçioğlu Instagram

Damla Ekmekçioğlu’nun hesabının ismi damlagram şeklindedir. Hesabının 939 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx