Haber

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş Boşanıyor!

Reklamlar

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş Boşanıyor! Ünlü manken Ebru Şallı ile iş adamı Uğur Akkuş, 3 yıllık birlikteliklerini sonlandırma kararı aldılar. Maddi anlamda sıkıntılar yaşamasına rağmen uzun bir süredir eşi Uğur Akkuş’un yanında olan Ebru Şallı’nın boşanma kararı almalarının ardı sıra sosyal medya hesabında Akkuş soyadını kaldırdı.

2019 senesinde Çırağan Sarayı’nda dillere destan bir düğünle evlenen ünlü manken Ebru Şallı ile iş adamı Uğur Akkuş, maddi olarak sıkıntı yaşadıkları zor günler sonrasında boşanma kararı aldılar.

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş Boşanıyor ! Sebep, Maddi Sıkıntılar !

2011 senesinde Kuveytli zengin yatırımcıları dolandırdığı iddiasıyla yargı önüne çıkan Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’un, 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldığı iddiası öne sürülmüştü.

Reklamlar

Maddi anlamda sıkıntı yaşamasına rağmen uzun bir zamandır Uğur Akkuş’un yanında ve arkasında olan Ebru Şallı’nın, artık bu zorluklara karşı gelemeyerek boşanma kararı aldığı iddiası öne sürülmüştü.

Soyadını Değiştirdi, Eski Eşinin Yanına Gitti

Evlenir evlenmez hemen soyadını değiştiren ünlü manken Ebru Şallı, sosyal medya platformu olan İnstagram hesabında bir değişiklik yaptı. Ünlü manken, Akkuş soyadını sosyal medya hesabından kaldırdı.

Ebru Şallı’nın eve gelen hacizlerden sıkıldığı ve artık tahammül edemediği hatta ve hatta memurların eski eşi olan Harun Tan’ın evine kadar gitmesinin bardağı taşıran son damla olduğu ileri sürüldü. Bu borçlardan canı çok sıkılan ünlü manken Ebru Şallı’nın, eşi Uğur Akkuş’tan boşanmaya çok kararlı ve net olduğu öğrenildi.

Soyadını silen ünlü manken Ebru Şallı’nın sosyal medya platformunda birçok seveni çok üzülerek paylaşımlarının altına üzüntülerini dile getiren yorumlar yaptılar. Şimdi akıllarda birçok sorudan bir tanesi Ebru Şallı ve Uğur Akkuş gerçekten boşanacak mı? Yoksa borç ve haciz sebebiyle Ebru Şallı’nın zarar görmemesi adına boşanma kararı alıp birlikteliklerine devam mı edecekler.

Reklamlar

İşte bu soruların cevabını zaman gösterecek. Çiftin sevenleri onların birlikteliklerinin çok güzel gittiği, yaptıkları tatil paylaşımlarında mutluluk pozları verdikleri karelere imrenerek baktıklarını dile getirdiler. Ünlü manken Ebru Şallı soyadını silerek boşanma kararında kesin görünüyor. İleriki zamanlarda olayın ne olacağını göreceğiz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx