Haber

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Çifti, Yazın Çeşme’de Evleniyor!

Reklamlar

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, 14 Şubat’ta ki çok konuşulan evlilik teklifinden sonra düğün hazırlıkları yaptıkları söylenildi. Çift, ilişkilerinin ilk başladığı Çeşme’de Ağustos ayında nikah masasına oturmayı planlıyorlar.

Başarılı şarkıcı Oğuzhan Koç, 2021 senesinin ilk aylarında çok güzel bir aşk yaşamaya başladığı ünlü oyuncu Demet Özdemir’e kısa süreli bir ayrılık yaşamalarından sonra 14 Şubat sevgililer gününde evlilik teklifi etti. Ünlü çift ilişkilerine bir şans daha vermeleri gerektiğini, şimdilerde ise düğün hazırları yaptıkları söyleniyor.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Ağustos Ayında Evlenecekler!

Magazin dünyasındaki haberlere göre, önümüzdeki yaz aylarında nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü çiftin düğün detayları belli oldu. Ünlü çiftin 13/14 ya da 20/21 Ağustos tarihlerinde iki gün iki gece sürecek dillere destan eğlenceli bir düğün yapacakları söyleniyor.

Reklamlar

Yaz aylarında düğün planlayan ünlü çift çok güzel bir düğün olmasını istiyorlar. Şimdilik masa düzenleri ve hangi ünlülerin düğüne katılacakları belli değil. Ancak ileriki zamanlarda hangi ünlülerin düğüne katılacakları belli olursa takip kalıp buradan öğrenebilirsiniz. Dillere destan ve iki gün iki gece bir düğün olmasını isteyen Demet Özdemir’in gelinliğinin nasıl olacağı da merak konusu.

Oyunculuğunun yanı sıra kombineleriyle ve sosyal medyadan paylaştığı karelerdeki kıyafetleriyle de konuşulan ünlü oyuncunun düğünde giyeceği gelinliği de sevenleri tarafından merak ediliyor. Demet Özdemir’in gelinliği için de modacı araştırdığı ve hangi model olacağı konusunda kararsız kaldığı da iddia ediliyor.

Aşklarının Başladığı Yeri Seçtiler!

Ünlü çift, son zamanlardaki destinasyon düğünleri konseptine de uyarak düğünlerini Çeşme’de yapmayı planlıyorlar. Çiftin düğün konumu olarak Çeşme’yi seçmelerinin çok önemli ve romantik bir sebebi var.

Ünlü çiftin aşkları 2021 yılında Çeşme’de başlamıştı. Düğünlerini Çeşme de yapmak istemeleri aşklarının Çeşme’de alevlenmiş olması. Ünlü çift bugünlerde çok heyecanlı ve telaşlı. Hazırlıklara yavaş yavaş başlayan ünlü çift Çeşme ve İstanbul arasında mekik dokuyacak gibi görünüyor. Sosyal medya hesaplarından bu haberi duyan iki tarafın sevenleri bu kararı duyar duymaz tebrik mesajları ve yorumlar yaptılar.

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx