Haber

Mehmet Dinçerler ile Sessiz Sedasız Nişanlanan Hadise, Alyansıyla İlk Pozunu Verdi!

Reklamlar

Mehmet Dinçerler ile Sessiz Sedasız Nişanlanan Hadise, Alyansıyla İlk Pozunu Verdi! Bir süredir aşk yaşadığı Mehmet Dinçerler ile önümüzdeki senenin yaz ayında nikah masasına oturmaya hazırlık yapan Hadise, önceki akşam aileler arasındaki bir törenle nişanlandılar.

Nişandan hemen sonra bir defileye davetine katılan Hadise’nin sosyal medya platformundan paylaştığı fotoğraflarda alyansı da ilk kez görüntülendi. Sanat dünyasının yanı sıra özel hayatıyla da sık sık isminden söz ettiren Hadise, bir süredir aşk yaşadığı iş adamı Mehmet Dinçerler ile evlilik kararı aldılar. Sevgilisinin 3 milyon TL’lik yüzükle yaptığı evlilik teklifini kabul eden Hadise, önceki akşam aileler arasında nişanlandı.

 

Nişan Töreni İçin Gizlilik Sözleşmesi İmzalattı

İsteme töreni ve nişanının aileler arasında olmasını isteyen Hadise’nin kendi çalışanlarına gizlilik sözleşmesi imzalattığı söylenildi. Nişanıyla alakalı her detay ile çok yakından ilgilenen Hadise’nin imzalattığı sözleşmeye göre hiçbir çalışan nişan törenine ait bir fotoğrafı sosyal medya platformlarından paylaşmayacak. Hadise, kuralın ihlal edilmesi, nişana ait karelerin paylaşılması durumunda yüklü miktarda tazminat alma hakkının olduğuna dair madde ekledi.

Reklamlar

 

Sorulara Cevap Vermedi

Aileler arasında yapılan törenle Mehmet Dinçerler ile nişanlanan Hadise, dün akşam bir defileye katıldı. Gold renk eteği ve beyaz gömlekli kombiniyle bütün gözleri üzerine çeken Hadise, defile sonrasında basın çalışanlarının sözleşme ve nişan sorularını yanıtsız bıraktı.

Nişan Yüzüğüyle İlk Poz

Sosyal medya platformu olan İnstagram hesabını aktif olarak kullanan ve 13,6 milyon takipçisi olan Hadise, defilenin hemen ardından defile esnasında çekilen fotoğrafları paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü şarkıcı Hadise’nin paylaşımında en dikkat çeken detay ise tek taş yüzüğünün hemen yanına taktığı alyansı oldu.

Nişandan bir kare bile paylaşmayan ünlü şarkıcı Hadise’nin yüzüğünün maddi değeri henüz bilinmiyor. Sosyal medya platformunda paylaştığı fotoğrafları sevenleri çok mutlu etti ve binlerce kişi fotoğrafında altına yorum bırakmayı ihmal etmedi. Çoğu Hadise sever nişan töreninden fotoğraf isterken birçok seveni ise parmağındaki alyansı ile alakalı yorum yaptı. Şimdi gözler ileriki zamanlarda ünlü şarkıcı Hadise’nin kendi nişan töreninden fotoğraf paylaşması bekleniyor.  

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx