Haber

Kayıp Kadını Arayan Didem Arslan Yılmaz, Canlı Yayında Avazı Çıktığı Kadar Bağırdı!

Reklamlar

Kayıp Kadını Arayan Didem Arslan Yılmaz, Canlı Yayında Avazı Çıktığı Kadar Bağırdı! Show TV ekranlarında yayınlanan programda sunucu Didem Arslan Yılmaz, bir kayıp olayını araştırırken Show TV canlı yayınında adeta çileden çıktı. İzmir Emniyeti başta olmak üzere bu olayla ilgilenmeyen bütün herkese tepki gösteren Didem Arslan Yılmaz, “Çıldıracağım artık” diyerek canlı yayında avazı çıktığı kadar bağırdı.

Show TV’de yayınlanan ve uzun bir süredir devam eden Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programında ortalık birbirine karıştı. Sevgilileri olan kızları zorla ve cebren evinde tutarak fuhuş yaptırmaya zorladığı iddia edilen Ali Borazan hakkında konuşan Didem Arslan Yılmaz, canlı yayın programında tabiri caizse öfkeden çılgına döndü.

 

İddialar Kan Dondurdu

İddiaların baş zanlısı Ali Borazan ile anne Didem Arslan Yılmaz’ın programında canlı yayında bir araya gelip yüzleştiler. Evli ve bir çocuk annesi olan Özlem’i evinde zorla tutmakla suçlanan Ali Borazan’ın genç kadına şiddet gösterdiği ve zorla madde verdiği ileri sürüldü.

Reklamlar

Özlem’in 9 aylık bebeğinin cinsel organında sigara söndürdüğü söylenilen Ali Borazan, Didem Arslan Yılmaz’ın canlı yayınına bağlandı ancak yüzünü göstermek istemedi.

Didem Arslan Yılmaz Canlı Yayında Çileden Çıktı

Show TV’de yayınlanan programda canlı yayın sırasında sinirlerine engel olamayan Didem Arslan Yılmaz, emniyet güçlerine ve olayda adı geçen herkese tepkisini dile getirdi. Canlı yayında “Çıldıracağım artık, yeter” diye bağıran Didem Arslan Yılmaz, şu kelimelerle adeta isyan etti: “Sen Kimsin ya… Kadınların biri geliyor biri gidiyor fuhuş yapılıyor.

 Sayın İzmir Emniyet Müdürü bana “kendi rızasıyla orada kalıyor” diyorsunuz. O kadın kendi rızasıyla orada kalıyorsa kameraların karşısına geçip “ben bu adamı seviyorum kendi rızamla kalıyorum” demez mi? Allah’ınızı kitabınızı severseniz kurban olayım ya. Sonra bu kadının parçalanmış cesedini mi arayalım sizinle beraber.

Olacak iş mi ya? Ben çıldıracağım ya… Şu anda kadını göstermiyor. 9 aylık bir bebekten bahsediyoruz. Bunu nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Orasına burasına sigara basmışlar. Cinsel organında sigara söndürmüşler ben söylerken çok kötü oluyorum. Yazık ya… Burası kâbus evi.

Reklamlar

Ali Borazan karşısında benim de can güvenliğim yok. Tehdit edip kapattı. Bir zahmet evine gidip o kadınla bir konuşur musunuz? Bu yayını ben İzmir Emniyeti’ne yapıyorum. Başka kimseye yapmıyorum.” diyerek Didem Arslan Yılmaz sitemli sözlerini dile getirdi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx