Haber

Sosyetik Güzel Dila Tarkan Evlendi! Gelinliğine Yorum Yağdı!

Reklamlar

Dila Tarkan Evlendi! Gelinliğine Yorum Yağdı! Sosyetik güzel olan Dila Tarkan, sevgilisi Dağhan Doğruer, nikah masasına oturarak hayatlarını birleştirdiler. Yunanistan’ın Atina şehrinde birlikteliğe ‘evet’ cevabı veren ünlü çiftin nikah töreninden ilk kareler sosyal medya platformundan paylaşıldı.

Her detayı ayrı ayrı konuşulan düğünde sosyetik güzel Dila Tarkan’ın gelinliği sosyal medyada büyük olay oldu. Sosyal medya içerik üreticisi Dila Tarkan, yaklaşık olarak 3 yıldır aşk yaşadığı Dağhan Doğruer’le nikah masasına oturarak hayatlarını birleştirdi.

Dila Tarkan Evlendi! Jet Hızıyla Düğün Yapıldı !

Dila Tarkan Evlendi! Sosyetik güzel Dila Tarkan, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Dağhan Doğruer’den romantik evlilik teklifi almış, kısa zaman sonra ise aileler arasında gerçekleşen tören ile nişanlanmışlardı. Ünlü çift bugün Yunanistan’ın Atina şehrinde nikah masasına oturdu.

Reklamlar

Aile üyeleri ve yakın dostlarının katıldığı bir törenle hayatlarını birleştiren ünlü çift nikahlarından renkli kareleri sosyal medya hesabından takipleri ile paylaştı.Nişanlılık dönemlerinde hamile olduğu söylenilen Dila Tarkan’ın, evlilik sürecini bebek için hızlandırdığı öne sürüldü.

Lüks Düğünde Ünlüler Geçidi

Dila Tarkan Evlendi ve düğüne ünlüler yağdı! Yunanistan’ın Atina şehrinde nikah masasına oturan ünlü çiftin düğününde, Yağmur Tanrısevsin, Merve Oflaz, Nazlı Sabancı, Şeyma Subaşı, Hacı Sabancı, Hakan Sabancı, Benan Terzioğlu, Sima Tarkan ve Sibil Çetinkaya gibi ünlü isimler vardı. Birçok ünlü ismin de katıldığı düğünde adeta kırmızı halı ünlü geçidi vardı. Herkesin son derece şık olduğu düğünde şıklık yarışı vardı diyebiliriz.

Dila Tarkan Evlendi! Gelinliği Gündem Oldu

29 yaşındaki sosyetik güzel Dila Tarkan, nikah töreninde giydiği gelinlik yerine pantolon ve ceketten oluşan bir takım tercih ederken düğünde ise düz, sade bir gelinlik tercih etti. Sosyetik güzel Dila Tarkan’ın giydiği gelinliği sosyal medya mecrasını adeta ikiye böldü. Kimi gelinliği çok beğenirken kimi ise hiç beğenmedi.

Birçok moda yorumcusundan olumsuz yorum geldi. Dila Tarkan’a bu gelinliği giydiği için yakıştırmadıklarını dile getirdiler. Diğer yandan sosyetik güzel Dila Tarkan’ın takipçileri ve sevenleri ‘su gibisin’ yorumlarını yaptılar. Sosyetik güzelin düğününe katılan ünlü isimlerin giydiği kıyafetler ise magazin sayfalarına ve magazin programlarına konu olmayı başardı. 

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx