Haber

Alişan ve Buse Çiftinden Romantik Paylaşımlar Dikkat Çekti !

Reklamlar

Alişan ve Buse Varol’dan Romantik Paylaşımlar Dikkat Çekti ! Ünlü şarkıcı Alişan, aralarındaki problemleri çözerek boşanmanın eşiğinden döndüğü eşi Buse Varol’a doğum günü sürprizi yaptı. Buse Varol ile 5 yıl önce hayatlarını birleştiren Alişan, ilk çekildikleri fotoğrafı paylaşarak, “Yolumuz daha uzun, doğum günün kutlu olsun aşkım” notunu takipçileriyle paylaştı.

Dizi setinde aşkları alevlenmeye başlayan ve 2018 yılında nikah masasına oturarak hayatlarını birleştiren Alişan ile Buse Varol, geçtiğimiz haftalarda çocuklarının doğum gününü ayrı ayrı yerlerde kutladı. Evliliklerinde son dönemde kriz yaşadığı söylenilen ünlü çift, birbirine ikinci bir şansı vererek boşanmanın eşiğinden döndü.

Evliliğini son anda kurtaran ünlü şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol’un doğum günü için sosyal medya hesabından romantik bir paylaşım yaptı. Alişan ve Buse Varol severler bu romantik paylaşımın ardından barıştıkları için çok sevindiklerini ve de Buse Varol’un doğum gününü en içten dilekleriyle yorum yaparak kutladılar.

Reklamlar

Alişan ve Buse Varol “Daha Yolumuz Uzun, Seni Seviyorum”

Sosyal medya platformu olan Instagram hesabında 2,6 milyon takipçiye sahip olan Alişan, Buse Varol ile ilk fotoğrafını takipçileriyle paylaşarak eşi Buse Varol’un doğum gününü şu romantik sözlerle kutladı: “5 yıl oldu bu fotoğrafı çekeli. Birlikte ilk fotoğrafımız. Ve inşallah daha yolumuz çok uzun. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Seni seviyorum.” dedi. Takipçileri bu paylaşımın altına olumlu yorumlar yaparak barışmalarının en hayırlı bir karar olduğunu, çocukları için daha çok birbirlerine tutunmaları gerektiklerini dile getirdiler. Barışmalarına vesile olan sayın Emine Erdoğan için dua eden takipçiler bile vardı.

Buse Varol’dan Cevap Gecikmedi

Buse Varol ise eşi Alişan’ın romantik paylaşımına “İnşallah çocuklarımızla sağlıklı yaşlarımız olsun beraber aşkım. Ben de seni çok seviyorum” sözleriyle eşi Alişan’a yanıt verdi. Ünlü çiftin yakın arkadaşı olan Demet Akalın ise kalpli gülücük ve nazar boncuğu emojileri içeren bir yorum yaptı. Alişan ile Buse Varol’un ayrılık haberleri ile yıkılan takipçileri ve ünlü çiftin sevenleri bu kez bu romantik paylaşımlardan dolayı çok mutlu olduklarını ve artık rahat olduklarını dile getirdiler. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx