Magazin

Şule Karaok Kimdir?

Reklamlar

Şule Karaok önce makyaj bloğu ile başlamıştır. Sonrasında arkadaşlarının da desteği ile youtube için içerik üretmeye başlamıştır. Youtube içindeki içerikleri makyaj, cilt bakımı, alışveriş gibi konular üzerinedir.

Yazımızda Şule Karaok kaç yaşındadır, boyu kilosu nedir, nerede okumuştur ve hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabileceksiniz.

Şule Karaok Kaç Yaşında?

Şule Karaok 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2020 itibari ile 29 yaşındadır.

Reklamlar

Şule Karaok’un Boyu

Şule Karaok’un boyu 1.67 cm’dir.

Şule Karaok’un Kilosu

Şule Karaok’un Kilosu 46’dır.

Şule Karaok’un Burcu

Şule Karaok’un burcu Boğa’dır.

Şule Karaok
Şule Karaok

Şule Karaok Eğitim Hayatı

Babasının işinden dolayı ortaokul son sınıftayken Mersin’e yerleşmişlerdir. Liseyi ve üniversiteyi Mersin’de okumuştur. Mersin Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Anabilim Dalı’nı okumuştur. Kozmetik üretimi ve üretim yönetimi eğitimleri almıştır.

Reklamlar
Şule Karaok
Şule Karaok

Şule Karaok Hakkında Bilgiler

Eğitim videoları sonrasında youtube’ye başlamaya karar vermiştir. Kendine ait bir alan yaratmak istediği için başladığını söylüyor. 3 sene jimnastik ile ilgilenmiştir. Yüzme ve Uzakdoğu sporları ile de ilgilendiğini özellikle aikidonun kendisi için farklı olduğunu dile getiriyor. Lisanslı yüzücü olduğunu söylüyor.

Şule Karaok müzik ve resimle her zaman iç içe olduğunu söylüyor. Genel olarak çok uyumlu bir insan olduğunu söylüyor. Kırtasiye ürünlerine çok meraklı olduğunu ve çok aldığını dile getiriyor. Yemek yapmayı seviyor ve tatlıyı daha iyi yaptığını düşünüyor.

Şule Karaok’un kolunda bir nazar boncuğu dövmesi vardır. En sevdiği diziler Friends ve Mentalist’tir. En sevdiği şarkıcıların Chet Faker ve Tracy Chapman olduğunu dile getiriyor. En çok dinlediği şarkının ise Gökhan Türkmen’in Dene isimli şarkısı olduğunu söylüyor. En çok beğendiği aktör ise Morgan Freeman olduğunu söylüyor.

Şule Karaok’un en sevdiği renkler toprak tonları, beyaz ve bordodur. Gül ve lavanta kokularını hiç sevmediğini söylüyor. Aynı zamanda sakin ve keyifli müzikleri sevdiğini söylüyor. Üzgün olduğunda ise hiçbir şey yapmadığını yataktan çıkmadığını söylüyor. Acelesi varsa 10 dakikada acelesi yoksa 1 saatte hazırlandığını söylüyor.

Şule Karaok en korktuğu şeyin belirsizlik olduğunu söylüyor. En sevdiği yemeklerin içinde mantar ve patlıcan olan her şey olduğunu söylüyor. En sevdiği tatlının sütlü tatlılar olduğunu söylüyor. En çok gitmek istediği yer Güney Amerika’dır.

Şule Karaok Armonika çalıyor. En değerli aksesuarlarını sürekli taktığını dile getiriyor. Şule Karaok çok planlı ve programlı birisi olduğunu fakat plan yapmayınca işlerini düzgün bir şekilde ilerletemediğini söylüyor. Reşit olduğu anda ehliyetini almıştır.

Cilt bakımında temizleme jellerinin olmazsa olmaz olduğunu söylüyor. Roma’ya gitmek istediğini söylüyor.

Şule Karaok
Şule Karaok – Hakan Akdeniz

Şule Karaok’un Sevgilisi Var mı?

Şule Karaok’un sevgilisi Hakan Akdeniz’dir. Sevgili olmadan önce 5 senedir tanıştıklarını söylüyor. 1,5-2 yıldır sevgili olduklarını söylüyor.

Şule Karaok
Şule Karaok

Şule Karaok’un Youtube Kanalı

Şule Karaok youtube serüveni arkadaşlarının yanında olması ile başlamıştır. Youtube kanalının ismi Şule Karaok şeklindedir. Hesabının 133 bin abonesi vardır. Kanalında makyaj, cilt bakımı, kıyafet kombinleri, giyim stili ve günlük yaşam konularında içerik üretmektedir. Instagram hesabındaki ismi sulekaraok şeklindedir. 114 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx