Moda

Gümüş Takı Hediye Nasıl Seçilir?

Reklamlar

Eşinize, dostunuza veya çocuğunuza hediye olarak bir takı almayı düşünüyorsanız bu konu da en doğru tercih gümüş takı almak olacaktır. Gümüş takı seçimi çok incelikli bir konudur. Orijinal ve sahte gümüşü ayırmak ancak uzmanlar tarafından anlaşılabilir. Gümüş takı hediye alırken bir sorun yaşamamak için mutlaka işinin uzmanı ve güvenilir bir yerden alışveriş yapmak gerekir. Bunun için en doğru adres nursilver.com ’dur. Gümüş takı seçilirken öncelik olarak gümüşün imitasyon olmadığından emin olmanız gerekir.

Gerçek gümüşler mavimsi gri renkte olurken, imitasyon takılar tam gümüş rengi olur. Bu renk farkını ayırt etmek oldukça zor olduğundan dolayı uzmanlık alanı olan kişilerden yardım almalısınız. Aralarında ince bir renk tonu farkı olduğundan bir uzmandan yardım almanız en doğrusudur. Bu sebeple gümüş takı alırken mutlaka üzerinde 925 ayar yazısına dikkat edilmesi gerekir. Aynı zamanda gümüşün patent numarasının üzerinde olması da önemli bir husustur.

Erkek İçin Hediye Gümüş Takı Seçimi

Aksesuar olarak takılar genel olarak kadınların tercih ettiği şıklık biçimi olarak görülse de son zamanlarda erkekler için de trend haline gelmiş bir aksesuardır. Erkeğin enerjisini ve karizmasını yansıtabilmek için hoş ve somut bir araç olarak düşünebiliriz. Erkek için gümüş takı seçimi yapılırken giyim, tarz ve ten rengi gibi detayları göz önünde bulundurarak sevdiğiniz kişiye gümüş takı hediye edebilirsiniz.

Reklamlar

Erkek takıları olarak başta gelenler yüzük, gümüş bileklik ve kolye, kol düğmeleri, kravat iğnesi, saat ve tesbih olarak bilinmektedir. Ancak son zamanlarda kolye ve bileklik daha çok ön plana çıkmıştır. Ancak son zamanlarda gümüş zincir kolyeler, gümüş bileklik ve gümüş yüzükler daha fazla seçilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Erkekler için çok tercih edilen hediye gümüş bileklikler:

  • 925 ayar gümüş mavi erkek bilekliği
  • 925 ayar gümüş üç renkli erkek bilekliği

Bu tarz bileklikler son zamanlarda hediye olarak oldukça fazla seçilen ve kişiye tarz katan ürünlerdir. Gümüşün taşıdığı özellikler insan sağlığı açısından kıymetli olduğu ve vücuttaki negatif enerjinin atılmasına d yardımcı olduğu bilinmektedir.

Erkek için yüzük modelleri üzerinde yer alan şekiller veya taşla birlikte tamamen takan kişiyi temsil eder. Erkek yüzüklerinin geçmişi çok uzun yıllar öncesine dayandığı için çok geniş bir kategoriye sahiptir. Kan dolaşımını olumlu yönde etkileyen gümüş yüzük, aynı zamanda takan kişiye modern bir duruş katar. 

Kadın İçin Hediye Gümüş Takı Seçimi
Kadın İçin Hediye Gümüş Takı Seçimi

Kadın İçin Hediye Gümüş Takı Seçimi

Kadınların her biri kıymetli eşi benzeri olmayan insanlar olduğu için kadınlara hediye seçmek oldukça zor olabilir. Fakat özel günlerde sevdiğiniz kişiye takı alarak onu mutlu edebilirsiniz. Herkes tarafından bilinir ki kadınlar yüzük, kolye bileklik yani aksesuar takmaya, şıklığına şıklık katmaya bayılırlar. Bu sebeple özel günlerde hediye gümüş takı seçimi olarak kolye veya şık bir bileklik bakabilirsiniz.

Reklamlar

Farklı gümüş hediye fikirleri ile hayalinizde kurduğunuz gümüş kolye modelleri, sevdiğiniz kişinin boynunda taçlandırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, nursilver.com adresine girip geniş gümüş takı yelpazesiyle dilediğiniz takıyı bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Gümüş kolyeler en çok tercih edilen ve en çok çeşide sahip aksesuarlardan biridir. Son zamanlarda en çok tercih edilen gümüş kolye modelleri ise şöyledir:

  • Yaşam Çiçeği Gümüş Kolye
  • Işıltılı Kutup Yıldızı Geçişli Gümüş Kolye
  • Geçişli Kar tanesi Gümüş kolye
  • Lotus Çiçeği Detaylı Gold Gümüş Kolye
  • Doğal İran Firuzesi Yonca Detaylı Rose Gümüş Kolye
  • Işıltılı Çiçek Rose Kolye

Sade ve hoş duruşu, gösterişli havası işe tüm kombinlere ayak uydurabilen gümüş kolyeler hediye seçimi için oldukça doğru bir tercihtir. Her tarza ve her bütçeye uygun fiyat çeşitliliği ile istediğiniz gümüş aksesuarı rahatça ve güvenle Nur Silver internet adresinden sipariş edebilirsiniz. 

Kaliteli ve Güvenilir Gümüş Takı: Nur Silver

Güvenilir ve zarif gümüş takılar denilince tüm takılara yönelik özenle yapılan ve kaliteli aksesuar konusunda değişen modayı anlık takip eden Nur Silver gelir. Kendine özel tarzı olan ve aynı zamanda müşteri memnuniyetine özellikle önem gösteren Nur Silver ailesinin ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Geniş hediye seçeneği imkânı ve internetten kolayca sipariş edebilme avantajı ile dikkat çeken aksesuar firması olarak bilinir. Orijinal olarak tasarlanmış gümüş takı seçenekleri için en doğru tercih olan Nur Silver gümüş takıları, uzun yıllar kullanılabilen ve kaliteli dokusu ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Ürünlerimizi görmek için Nursilver.com adresine bakmanızı tavsiye ederiz.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx