Haber

Survivor All Star Birleşme Partisi Gecesinden İlk Görüntüler Geldi !

Reklamlar

Survivor All Star Birleşme Partisi gecesinden ilk görüntüler geldi ! Survivor 2022 All Star’ın haftalardır merakla beklenen birleşme partisi gerçekleşti. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı olan İnstagram hesabından yarışmacıların Edis’in şarkılarıyla çok eğlendiği anları paylaştı.

TV8 ekranlarında büyük bir heyecan ve ilgiyle takip edilen Survivor All Star yarışmasında merakla beklenen birleşme partisi gerçekleşti. Survivor All Star yarışmasının birleşme partisinin ilk görüntülerini Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaştı.

Yarışmacılar Survivor All Star Birleşme Partisİ ‘inde Kendilerinden Geçtiler!

Survivor All Star birleşme partisi gecesine teknik direktör olan Sergen Yalçın, sunucu Zuhal Topal ve genç şarkıcı Edis gibi ünlü isimler katıldı. Birleşme partisinde sahne alan Edis, çok sevilen favori şarkılarını söyleyerek yarışmacıları eğlendirdi. Acun Ilıcalı ise sosyal medya hesabı olan İnstagram hesabından Nisa ve Nagihan’ın Edis’in şarkısında dans ettiği görüntüleri sevenleri ile paylaştı. Birleşme partisinin yayınlanacağı bölümler ise önümüzdeki günlerde ekranda olacak.

Reklamlar

Survivor sevenler İnstagram’daki paylaşımdan sonra çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Yarışmacıları karınları tok bir şekilde ve bu denli mutlu gördükleri için onların da daha çok mutlu olduklarını söylediler. Acun Ilıcalı’nın paylaşımında birçok ünlünün Dominik Cumhuriyeti’ne gittiği ve yarışmacılara moral motivasyon ettiği öğrenildi. Birleşme partisinde yarışmacılar için özel hazırlanmış binbir çeşit yemekler ve eğlence ortamı hazırlanmış olup yarışmacıların partiye özel hazırlanması da TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor All Star birleşme partisi için yarışmacılar bir hayli hazırlandı. Özellikle yarışmacıları eğlendirmek amacıyla çok özel dans kareografileri hazırlayan ünlü şarkıcı Edis sahnede fırtınalar estirecek! Survivor All Star severler ve yarışmacı hayranları birleşme partisinin olduğu günü iple çekiyorlar. Acun Ilıcalı’nın paylaştığı görüntüler sonrasında Survivor All Star takipçileri yarışmacıların nasıl giyindikleri ve nasıl hazırlandıklarını merak ettiklerini dile getirdiler.

Şimdilerde birleşme partisinin olduğu bölümü iple çeken takipçiler dört gözle ekranları başında bekliyor. Birleşme partisinin olduğu bölümü bekleyen takipçilerin de ekran başında çok eğlenecekleri söyleniyor. Survivor All Star birleşme partisine yarışmacılar için çok özel yemekler hazırlandığı da söyleniyor. Ünlü şeflerin hazırladığı bir sürü yemekleri özellikle yarışmacıların sevdiği yemekler yapıldığı söylentileri var. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx