Haber

Londra’daki film galasına kot pantolonla katılan Aleyna Tilki’den eleştirilere yanıt: Tüm kıyafetlerden güzelim !

Reklamlar

Londra’daki film galasına kot pantolonla katılan Aleyna Tilki’den eleştirilere yanıt: Tüm kıyafetlerden güzelim ! Sık sık yurt dışına çıkan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, dünyaca ünlü oyuncu Jared Leto’nun Morbius prömiyerine katıldı. Ünlü oyuncu ile çektirdiği kareyi İnstagram sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşan Aleyna Tilki’nin galaya kot pantolonla katılması büyük olay oldu. Olumsuz eleştirilere yanıt veren ünlü genç şarkıcı Aleyna Tilki, “Gala için 10 saat hazırlanamam. Ben tüm kıyafetlerden güzelim”dedi.

Bu sözlerinden sonra olay olan bu karelere İnstagram ve magazin camiasından birçok yorum geldi. Bu yorumlara aldırış etmeyen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki yorumları tiye almadı. Sen Olsan Bari, Nasılsın Aşkta, Yalnız Çiçek gibi şarkılarıyla genç yaşta şöhreti yakalayan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Yeni Marvel filmi Morbius’un başrol oyuncusu Jared Leto, filmin Londra’da düzenlenen prömiyerine katıldı. Aleyna Tilki’nin gala için yaptığı kombin hiç beğenilmedi ve çok konuşuldu.

Dünyaca Ünlü Oyuncuyla Kırmızı Halıda Poz Verdi

Jared Leto ile kırmızı halıda boy gösteren ve poz veren Aleyne Tilki, 2,8 milyon takipçisinin olduğu sosyal medya hesabı olan İnstagram hesabından paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Bunun üzerine, dünyaca ünlü oynuvu Leto, Aleyna Tilki’nin İnstagram hikayesini kendi hikayesinde paylaştı. Bunun üzerine Aleyna Tilki’nin takipçileri asın bayrakları diyerek ünlü oyuncu Leto’nun paylaşımının altına türk bayrağı emojileri ile donattılar.

Reklamlar

Aleyna Tilki “Tüm Kıyafetlerden Güzelim”

Aleyna Tilki’nin kırmızı halı için beyaz büstiyer ile düşük bel bir kot pantolon tercih etmesi de kısa sürede sosyal medyada olumsuz tepkilere yol açtı. Yaptığı kombininden dolayı özensiz ve rüküş bulunan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Twitter hesabından olumsuz eleştirilere yanıt vererek “Galaya gideceğim diye 10 saat hazırlanamam.

Ben tüm kıyafetlerden güzelim. Her zaman bir marka ya da özel bir stylinge ihtiyacım yok. Ben zaten markanın ve stylingin ta kendisiyim” dedi. Bunun üzerine takipçilerinden ünlü şarkıcıya birçok yorum geldi. Fazla özgüvenli olduğunu ve de 10 saat değilde 1-2 saat en azından hazırlanabileceğini dile getirdiler. Bizi oralarda temsil ettiğini ve daha özenli olsaydı ona hiç zararı olmayacağını söylediler.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx