Genel

Aslı Enver ve Önder Öztarhan Evleniyor mu?

Reklamlar

Aslı Enver ve Önder Öztarhan evleniyor mu? Oyuncu Aslı Enver’e âşık olan iş adamı Önder Öztarhan, dün gece Emirgan’daki evine girerken görüntülendi. Öztarhan’a Aslı Enver ile evlenip evlenmeyecekleri soruldu.

Aslı Enver’in sorularına şaşıran Önder Öztarhan, “İyi geceler arkadaşlar” dedi. Soruyu gülümseyerek reddetti.

Önder Öztarhan Kimdir?

Ahmet Önder Öztarhan 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta ve lise eğitimini Şişli Terakki Lisesi’nde tamamlayan Önder Öztarhan, üniversite eğitimini University of Massachusetts Amherst’te ABD’de Pazarlama ve İşletme üzerine tamamlamıştır.

Reklamlar

Aynı üniversitede ‘Öğretim Asistanı’ olarak çalışmıştır. Kariyerine 1996 yılında Vepa Kozmetik’te ürün müdürü olarak başlamıştır. Estee Lauder Group Company ve Nike gibi dünya markalarını pazara getiren Vepa Ailesi şirketine katıldıktan sonra 1996-2000 yılları arasında grubun kozmetik bölümünde çalışmıştır.

2000 yılında Vepa Sport Perakende Direktörü, 2002 yılında Genel Müdür olarak görevlerine devam etti. 2004 yılından bu yana Vepa Grup Yönetim Kurulu Başkanı olarak değişim, yenilikçilik, yaratıcılık ve sürekli kalite iyileştirme mottolarını benimsediğini söyleyerek aile şirketine liderlik etmeye devam etmektedir.

New Balance markasıyla Vepa Group’a ‘yılın en başarılı distribütörü’ ödülünü getirdi ve Shiseido Group Company ile Türkiye kozmetik pazarı için ortak girişim platformu oluşturdu. 2002-2005 ve 2010-2012 yılları arasında Birleşmiş Markalar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

2004-2005 yılları arasında Hürriyet View Gazetesi Yayın Kurulu üyeliği yapmıştır. 2013-2015 yılları arasında Tescilli Markalar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmiştir. Önder Öztarhan; bayan giyim, aksesuar ve ayakkabı konusunda dünya markalarının Türkiye distribütörüdür.

Reklamlar

Aslı Enver Kimdir?

Güzel oyuncu Aslı Enver, 10 Mayıs 1984’te Kıbrıs Türk bir baba ile Türkiye’den eğitim için Londra’ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra’da dünyaya gelmiştir. 12 yaşına kadar Londra’da yaşayan Enver, ailesiyle birlikte Türkiye’ye taşındı.

Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde okuduktan sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine TRT’de yayınlanan sitcom’da iki dakikalık bir rolle başladı. Hayat Bilgisi dizisinde oynadıktan sonra Ayna adlı kısa filmde rol almıştır.

2007 yılında yayın hayatına başlayan Kavak Yelleri dizisinde Mine Ergün karakterine hayat veren Enver, Suskunlar dizisinde Ahu karakterini canlandırmıştır.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx