Magazin

Ece Mumay Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Reklamlar

Bu yazımızda sizlere çok merak edilen ve hakkında araştırmalar yapılan Ece Mumay kimdir, kaç yaşındadır, nereli, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını paylaşacağız.

Ece Mumay 26 yaşında genç başarılı bir şarkıcıdır. Genç yaşlarda müzik hayatına başlayan Youtube yüklediği videolarla başlayan Ece Mumay İrem Derici’nin de dikkatini çekmiştir. TRT 1’de yayınlanan Sabah programına da çıkınca, milyonlar tarafından tanındı kısa sürede kişi tarafından dinlenmiştir. 2017 yılında da Belki Bir Gün, Vazgeç Gönül, Gitmem ve Eylül şarkıları ile en çok dinlenen şarkılar listesine girmiştir.

Ece Mumay
Ece Mumay

Ece Mumay Kaç Yaşındadır?

Ece Mumay 1998 yılının 12 Ağustos tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2024 itibari ile 26 yaşındadır.

Reklamlar

Ece Mumay Boyu

Güze fiziği ile dikkat çeken Ece Mumay’ın boyu 1.65 cm’dir.

Ece Mumay Kilosu

Ece Mumay 56 kilodur.

Ece Mumay Nereli?

Müzik dünyasının güzel sanatçılarından birisi olan Ece Mumay, başarıları ve sesinin güzelliği ile dikkat çekmiştir. Başarılı sanatçı 12 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başarılı isim doğma büyüme İstanbulludur. İstanbul doğumlu olmasına rağmen, baba tarafından aslen Siirtlidir.

Ece Mumay
Ece Mumay

Ece Mumay’ın Burcu

Ece Mumay 12 Ağustos tarihinde doğduğu için Aslan burcudur.

Reklamlar

Ece Mumay Eğitimi

Ece Mumay müzik hayatına 8 yaşında gitar çalarak adım atmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı lise bölümünde 3 yıllık klasik kemençe eğitimi almıştır. Sonrasında 4.sınıfta gitar bölümüne geçmiştir ve mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Konservatuvarı Gitar Bölümünü kazanmış ve üniversite eğitimine başlamıştır.

Ece Mumay Müzik Kariyeri
Ece Mumay Müzik Kariyeri

Ece Mumay Müzik Kariyeri

Ece Mumay ünlü sanatçı İrem Derici’nin Kalbimin Tek Sahibine isimli şarkısına klip çekmiştir. sosyal medya hesaplarından olan Twitter’da paylaşmıştır. Bu klip Ece Mumay’ın hayatının dönüm noktası olmuştur. Klip ile birlikte hayran kitlesini arttırmıştır ve İrem Derici’nin de dikkatini çekmiştir. Ece Mumay TRT 1’de ekranlara gelen sabah programına davet edilmiştir. Müzikseverler tarafından tanınmıştır. Youtube’un Türkiye’de en çok tıklanan üç isminden biri olarak büyük bir başarı elde etmiştir.

Ece Mumay, “Belki Bir Gün”, “Vazgeç Gönül”, “Gitmem” ve “Eylül” adlı 4 single parçası ile Pasaj Müzik şirketinden “Odamdan” adlı tamamı akustik kaydedilen albümünü 2017 senesinde çıkarmıştır.

2019 yılında Söyle ve Hırka isimli şarkılar ile adını duyurmuştur. 2020 yılında Senden Sonra ve Ansızın şarkılarını yapmıştır.

Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenen Ece Mumay Belki Bir Gün, Vazgeç Gönül, Gitmem ve Eylül şarkıları ile 2017 yılında çok tanınmış sevilmiş ve en çok dinlenen şarkılar listesine girmiştir.

Ece Mumay Şarkıları

Youtube platformunda paylaştığı şarkıları ile kısa sürede fenomen hale gelen başarılı sanatçı bu zamana kadar bir çok albüm çalışmasında bulunmuştur. Güzelliğinin yanı sıra sesi ile de beğenilen Ece Mumay, Peri şarkısı ile uzun süre müzik platformlarında zirvede kalmıştır.

 • Peri
 • Vazgeçme Gönül
 • Galaksi
 • Olmadı
 • Uçurtma
 • Yanıma Yanıma
 • Sade Kahve
 • Dokuz Mevsim
 • Senden Sonra
 • Duygularım
 • Bir Vedayla Bir Ömür
 • Hırka
 • Gitmem
 • Söyle
 • Çok Geç

Ece Mumay Vazgeç Gönül

Youtube platformu üzerinden yüklediği şarkıları ile kısa sürede  fenomen hale gelen Ece Mumay, Vazgeç Gönül şarkısı ile uzun süre trendler listesinde gezinmiştir.

Bakınca içim gittiğinden
Göremeyince özlediğimden
Her gün yolunu beklediğimden, haberin yok
O gözlerinin yeşilinden
Geçemiyorum sevginden
Ölüyorum sensizlikten
Haberin yok, haberin yok

Ece Mumay Sevgilisi

Sosyal medya fenomeni ve başarılı şarkıcı Ece Mumay’ın sevgilisi yoktur. Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de kısa süre de yükselen Ece Mumay hakkında en çok sorulan sorulardan biri de özel hayatı oldu. Başarılı sanatçının takipçileri hayatında birisinin olup olmadığını sordular. Müzik dünyasının usta ismi Ece Mumay’ın hayatında şuan kimse yer almamaktadır.

Ece Mumay
Ece Mumay Kimdir?

Ece Mumay kiminle evlendi?

Sosyal medya platformlarında aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ece Mumay evli değildir.

Bu yazımızda sizlere çok merak edilen ve hakkında araştırmalar yapılan Ece Mumay kimdir, kaç yaşındadır, nereli, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını paylaştık.

Ece Mumay Instagram hesabı: ecemumay

Ayrıca, ilginizi çekebilir: Sinan Çalışkanoğlu Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx