Magazin

Sinan Çalışkanoğlu Kimdir? Kaç Yaşında?

Reklamlar

Bu yazımızda sizlerle Sinan Çalışkanoğlu kimdir, kaç yaşındadır, eşi kimdir, hangi burç gibi hakkında çok merak edilen soruları yanıtlamaya çalıştık.

Sinan Çalışkanoğlu Kaç Yaşında?

Başarılı oyunculuğu ile bir hayli sevilen Sinan Çalışkanoğlu 26 Ocak 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. Güldür Güldür programının sempatik isimlerinden birisi olan Sinan Çalışkanoğlu 43 yaşındadır.

Sinan Çalışkanoğlu Hangi Burç?
Sinan Çalışkanoğlu Hangi Burç?

Sinan Çalışkanoğlu Hangi Burç?

26 Ocak 1978 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu Kova burcudur.

Reklamlar

Sinan Çalışkanoğlu Eşi Kim?

Kariyer hayatının yanı sıra özel hayatı ile de sıklıkla gündem olan başarılı isim 2007 yıllarında Yeşim Ceren Bozoğlu ile evlenmiş ancak başarılı isim aradan geçen 3 senenin sonunda yani 2010 yılında evliliklerine noktalama kararı almışlardır. Daha sonrasında Tuğba Sariünal ile dünya evine girmiş ancak bu evliliği de kısa sürerek 2015 yılında resmi olarak ayrılmışlardır. 2018 yılında ise gönlünü Çiğdem Şen’e kaptıran Sinan Çalışkanoğlu sevgilisi Çiğdem Şen ile 2018 yılında dünya evine girmiştir. Başarılı oyuncunun yapmış olduğu bu üç evlilikten herhangi bir çocuğunun olup olmadığı bilgisine ne yazık ki ulaşamadık.

Sinan Çalışkanoğlu Eşini Aldattı Mı?

Başarılı oyuncu 2018 yılında Çiğdem Şen ile dünya evine girmişti. Son zamanlarda haklarında çıkan aldatma iddiaları  doğru değildir. Başarılı oyuncunun önceki evliliklerinde de böyle iddialar yapılmıştır.

Sinan Çalışkanoğlu Ayrıldı Mı?

2018 yılında Çiğdem Şen ile evlenen Sinan Çalışkanoğlu mutlu evliliklerine devam ettirmektedir herhangi bir ayrılma şu an için söz konusu değildir.

Sinan Çalışkanoğlu Çocuğu Var Mı?
Sinan Çalışkanoğlu Çocuğu Var Mı?

Sinan Çalışkanoğlu Çocuğu Var Mı?

2018 yılında ise gönlünü Çiğdem Şen’e kaptıran Sinan Çalışkanoğlu sevgilisi Çiğdem Şen ile 2018 yılında dünya evine girmiştir. Başarılı oyuncunun yapmış olduğu bu üç evlilikten herhangi bir çocuğunun olup olmadığı bilgisine ne yazık ki ulaşamadık.

Reklamlar

Sinan Çalışkanoğlu Babası Kimdir?

26 Ocak 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu hakkında merak edilen bir diğer detay ise ailesi oldu. Oyunculuğu ile bir hayli sevilen Sinan Çalışkanoğlunun ailesi hakkında ne yazık ki bilgi bulunmaktadır.

Sinan Çalışkanoğlu Güldür Güldür’den ayrıldı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür programına dahil olan Sinan Çalışkanoğlu, 2 yıldır  programda yerini almaktadır. Yazmış olduğu skeçlerin yanı sıra arkadaşlarının da yazmış olduğu skeçlerde yer alan başarılı isim oyunculuk yetenekleri ve sempatik tavırları ile izleyicilerden tam not almıştır. Ancak başarılı oyuncu geçtiğimiz günler de Güldür Güldür ekibinden ayrıldığını duyurdu. Yeni senaryolar ve yapımlar ile izleyicinin karşısına geçmeye hazırlanan Sinan Çalışkanoğlu’nun hayranları ise bu habere bir hayli üzüldü.

Sinan Çalışkanoğlu Eğitimi ve Çalışmaları
Sinan Çalışkanoğlu Eğitimi ve Çalışmaları

Sinan Çalışkanoğlu Eğitimi ve Çalışmaları

Akademi İstanbul Tiyatro mezunudur. Pera Güzel Sanatlar Merkezinde pandomim ve oyunculuk konusunda eğitimlidir. Oyuncu, Tiyatro oyunları, reklam filmi, sinema filmleri ve dizilerde de rol almıştır. Garanti Bankası, Ülker, Opet, Ace, Biskrem, Turkcell reklamlarında oynadı.

 • 2006 senesinde özellikle çocukların hayranlıkla izlediği ve bir döneme damga vuran yapım olan Selena’da Hades rolü ile yer almıştır. Hazal Şenel, Parla Şenol, Gökhan Keser, Zuhal Topal, Hakan Altıner, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp,  Cansu Demirci gibi oyuncular “Selena” dizisinde rol aldı. .
 • 2010 senesinde Türk Malı adlı yapım ile ekranlarda yer almıştır. Türk Malı dizisinde Yarcan Kıymık karakteri ile ekranlarda gördüğümüz oyuncu Şafak Sezer, Binur Kaya, Hazal Şenel, Barış Çelikkol, Özkan Uğur, Melek Baykal, Bekir Aksoy, Devin Özgür Çınar ile birlikte rol aldı.
 • 2011 senesinde Şanslı Masa programında Orçun Kaptan ile birlikte yer aldı. 2012 senesinde Sabit Kanca isimli sinema filminde İsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın, Halil Sezai ile birlikte oynadı.
 • 2013 senesinde “Kapış Kapış” isimli müsabaka uygulamasını sundu.
 • 2014 senesinde İncir Reçeli 2 isimli sinema filminde Halil Sezai Paracıkoğlu, Sinan Çalışkanoğlu, Şafak Pekdemir, Ahmet Uz, Selim Akgül ile birlikte rol aldı. Sinan Çalışkanoğlu, 2014 senesinde Kertenkele isimli dizide Timur Acar, Erdinç Gülener, Şemsi İnkaya, Eda Özerkan, Umut Oğuz ile birlikte rol aldı.

Sinan Çalışkanoğlu,”Güldür Güldür Show” isimli televizyon şovunda Ali Sunal’ın koordinatörlüğünde, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Alper Kul, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Dilşah Demir, Şirincan Çakıroğlu gibi isimlerle birlikte rol almaktadır.

Sinan Çalışkanoğlu’nun Evlilikleri
Sinan Çalışkanoğlu’nun Evlilikleri

Sinan Çalışkanoğlu’nun Evlilikleri

Sinan Çalışkanoğlu ilk eşi ile 2 Eylül 2007 tarihinde (Yeşim Ceren Bozoğlu) dünya evine girmiştir. 10 Mart 2010’da boşandılar.

Oyuncu ikinci eşi ile 8 Temmuz 2013 tarihinde (Tuğba Sarıünal) hayatını birleştirdi. 16 Kasım 2015 tarihinde yollarını ayırdılar.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Elin Oğlu adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye’de hayatını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski(Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna(İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes(ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

Sinan Çalışkanoğlu
Sinan Çalışkanoğlu

Sinan Çalışkanoğlu’nun Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

2011 – Terapi – Tiyatro Kılçık Sahnesi
2009 – Cin Ali Aşık – Tiyatro Kılçık Sahnesi
2008 – Ayşegül Sıkıntıda – Tiyatro Kılçık Sahnesi
2005 – Döne Döne – Werner Schwab – Tiyatro Oyunevi 2004 – Ayşegül Hindistan’da – Tiyatro Kılçık Sahnesi
2002 – Bir Tebessüm – Tiyatro Ti 2000 – Rüzgârla Yarışan Tay – Dersu Yavuz Altun – Devlet Tiyatrosu Sahnesi

1998 -1999 – Kısasa Kısas – William Shakespeare – İstanbul Devlet Tiyatrosu Sahnesi

Sinan Çalışkanoğlu’nun Oynadığı Reklamlar

Ünlü oyuncu Garanti Bankası, Ülker, Opet, Ace, Biskrem, Turkcell gibi firmaların reklamlarında oynadı.

Sinan Çalışkanoğlu’nun Filmleri ve Dizileri

 • 2015 – Elin Oğlu (Sunucu)(Televizyon Programı)
 • 2014 – Kim O! (kendisi) (Tv Programı)
 • 2014 – Kertenkele (Levent) (TV Dizisi)2014
 • 2014 – İncir Reçeli 2 (Sinema Filmi)
 • 2014 – Karaman’ın Koyunu (TV Filmi)
 • 2013 – Bir Yastıkta (Şafak) (TV Dizisi)
 • 2012 – İşler Güçler (Konuk Oyuncu (Murat Cemcir’in Lise Arkadaşı) (TV Dizisi)
 • 2012 – Türkün Uzayla İmtihanı (Volkan Kurnaz) (TV Dizisi)
 • 2012 – Sabit Kanca (Sinema Filmi)
 • 2011 – Papaz Kimde (Eray) (Sinema Filmi)
 • 2010 – İncir Reçeli (Erol) (Sinema Filmi)
 • 2010 – Yahşi Cazibe (Ejder Taşkın) (TV Dizisi)
 • 2010 – Türk Malı (Yarcan) (TV Dizisi)
 • 2008 – İncir Çekirdeği (Sinema Filmi)
 • 2008 – Osmanlı Cumhuriyeti (Piştici 1) (Sinema Filmi)
 • 2008 – Kirpi (Polis Memuru) (Sinema Filmi)
 • 2006 – Selena (Hades) (TV Dizisi)
 • 2006 – Polis (Haluk) (Sinema Filmi)
 • 2005 – Ters Köşe (TV Dizisi)
 • 2005 – Davetsiz Misafir (Megapiksel Yüksel) (TV Dizisi)
 • 2005 – Beyza’nın Kadınları (Sinema Filmi)
 • 2004 – En Son Babalar Duyar (Konuk Oyuncu Ev Kiralayan)
 • 2004 – Görünmez Adam (Kıl Hakkı) (TV Dizisi)
 • 2003 – Hayat Bilgisi (Atacan) (TV Dizisi
 • 2003 – Bir İstanbul Masalı (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
 • 2002 – Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (Doktor) (TV Dizisi)
 • 2002 – En Son Babalar Duyar (Umut) (TV Dizisi)

Bu yazımızda sizlerle Sinan Çalışkanoğlu kimdir, kaç yaşındadır, eşi kimdir, hangi burç gibi hakkında çok merak edilen soruları yanıtlamaya çalıştık. Varsa sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Sinan Çalışkanoğlu instagram hesabı: sinancaliskanoglu

İlginizi çekebilir: Irmak Arıcı Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx