Magazin

Irmak Arıcı Kimdir?

Reklamlar

Irmak Arıcı, son zamanlarda en çok dinlenen genç şarkıcılardan birisidir. Mevzum Derin adlı şarkısı ile ortalığı kasıp kavuran genç şarkıcı, özellikle aşk ve ayrılık acısı ile ilgili yazdığı şarkılarla dikkatleri üzerine çekiyor. Adeta piyasaya bomba gibi düşen genç ve güzel şarkıcının nereli olduğu, ailesinin kimler olduğu, burcu, kaç yaşında olduğu, boyu, kilosu, en sevdiği şeyler gibi pek çok şey merak ediliyor. Irmak Arıcı’nın hayatına dair tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar…

Irmak Arıcı Yaş 

Ünlü şarkıcı 26 yaşındadır.

Irmak Arıcı Doğum Tarihi

Irmak Arıcı’nın doğum tarihi 31 Temmuz 1998’dir. Irmak Arıcı Çankırı doğumludur.

Reklamlar
Irmak Arıcı
Irmak Arıcı

Irmak Arıcı Boyu

Güzel şarkıcının Boyu 1.68 cm, kilosu ise 52’dir.

Irmak Arıcı Ailesi

Irmak Arıcı annesi hakkında hiçbir bilgi yoktur. Yine aynı şekilde Irmak Arıcı babası ve kardeşleri hakkında da hiçbir bilgiye ulaşılamamaktadır.

Irmak Arıcı’nın Sevgilisi Kim?

Irmak Arıcı’nın sevgilisi hakkında bilgi yoktur.

Irmak Arıcı
Irmak Arıcı

Irmak Arıcı Biyografisi

Irmak Arıcı, 1998 yılının temmuz ayında dünyaya geldi. Çankırı’da doğan güzel şarkıcı, aslen Çankırılı’dır. Fakat kendisi İzmirli olduğunu söylüyor. Genç şarkıcının aslan burcu olduğu biliniyor. Dünyanın en büyük video paylaşılan platformu olan Youtube’da güzel şarkıcının hem bestesini yaptığı hem de sözlerini kendisinin yazdığı ‘Gece Gibi Gönlün’ adlı şarkı dinlenme rekorları kırdı. Bu şarkıyla büyük bir çıkış yakalayan Irmak Arıcı, Youtube’da dört gün gibi kısa bir sürede yaklaşık 10 milyon görüntülenme almıştır.

Reklamlar

Irmak Arıcı, aslında Veterinerlik Fakültesi mezunudur ve asıl mesleği veterinerliktir. Müziği ise zevk için yapıyor. Samimi ve sıcak tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Irmak Arıcı, her zaman hayatında vefa duygusunu önemsiyor. Hatta affedemeyeceği tek şey aslında vefasızlıkmış. Ayrıca nankörlük ve iftira da güzel şarkıcının asla affedemeyeceği şeyler arasında yer alıyor.

Son olarak, Mustafa Ceceli ile birlikte yaptığı ‘Mühür’ adlı şarkısı da kitleler tarafından çok beğnildi ve Youtube platformunda 70 milyon görüntülenme aldı. Bu şarkıyı, sevgilisinden ihanete uğradıktan sonra yazdı. Yaşadıklarını hemen kağıda döken ve duygularını şarkı yapan Irmak Arıcı’nın yüzden fazla bestesi olduğu biliniyor. Bu bestelerin hepsini tek bir adama yazdığını belirtiyor. 

Irmak Arıcı ayrıca çok büyük bir Sezen Aksu hayranıdır. Rap müziği de çok seven güzel şarkıcı özellikle rap camiasından Ezhel ve Norm Ender’i çok severek dinliyor.

Irmak Arıcı Instagram

Şarkıları ile müzik piyasasının altını üstüne getiren Irmak Arıcı, sosyal medya platformlarında da aktif olarak rol almaktadır. Başarılı şarkıcı şuan İnstagram da 479K takipçiye ulaşmıştır. Irmak Arıcı’nın attığı son fotoğrafa ise 41B beğeni gelmiştir. Irmak Arıcı Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Irmak Arıcı Mevzum Derin Şarkısı ve Sözleri

Başarılı ismin 2019 tarihinde çıkarmış olduğu Mevzu Derin parçası müzik piyasasının altını üstüne getirmiş ve uzun süre trendler listesinde yer almıştır. Bu şarkı ile güzel şarkıcı büyük bir çıkış yapmıştır. Aşağıdan bu şarkıyı dinleyebilir ve sözlerini okuyabilirsiniz.

 Günler geçmek bilmedi
 Yârim bu sevdamı görmedi
 Sustum, yürek yangın yeri, of
 Vallahi anmam
 Tövbe, bir daha kanmam
 Adını anarsam bi' daha
 Yüzüme çalınsın karalar
 Mevzum derin, beni yaralar
 Hoyrattır o yâr, beni oyalar

Irmak Arıcı Gece Gibi Gönlün Şarkısı ve Sözleri

Irmak Arıcı çıkarmış olduğu Gece Gibi Gönlün parçası ile yükselişe geçmiştir. Başarılı ismin çıkarmış olduğu her parça müzik dünyasında ilk sırlar da yer almıştır. Irmak Arıcı’nın bu güzel şarkısını dinleyebilir ve şarkı sözlerini okuyabilirsiniz.

Elimde olsa sesine sarılırdım
 En gizli şahidim senin vicdanındır
 Nefesimdin, bana el oldun
 Ellerin oldun, ellerin oldun
 Bedenim olmuş ayaz, ruhum yerinde mi sor bi' bana
 Sebebi sensin duygusuzluğumun
 Yorulmuşluğumun
 Gece gibi gönlün, aydınlanır bir gün
 Vicdan be adam
 Onu bunu gönlüne ömürlük diye
 Koyma be adam

Irmak Arıcı Mühür Şarkısı ve Sözleri

Şarkıcının en sevilen şarkılarından birisi olan Mühür şarkısını aşağıdaki videodan dinleyebilir ve şarkı sözlerini okuyabilirsiniz.

Duydum ki, biri yar olmuş sana
Aşkın zehrolmuş bana
Sevdan cehennem kalbin mesken
Oldu ama, ömrüm deme ona
Yandım, yandım, yandım allahım
Beni sana küstüren kadere ahdım
Yıllar, yollar kaybım oldular
İhanetin mührü çözdü hadi bana eyvallah
Duydum ki, biri yar olmuş sana
Aşkın zehrolmuş bana
Sevdan cehennem kalbin mesken
Oldu ama, ömrüm deme ona
Yandım, yandım, yandım allahım
Beni sana küstüren kadere ahdım
Yıllar, yollar…

Irmak Arıcı şarkıları

Irmak Arıcı çıkarmış olduğu Mevzu Derin parçası ile yükselişe geçmiştir. Başarılı ismin çıkarmış olduğu her parça müzik dünyasında ilk sırlar da yer almıştır.

 • Toparlanmam Lazım
 • Mühür
 • Yağmurum Ol
 • Gece Gibi Gönlüm
 • Mevzu Derin
 • Güya
 • Gün Ağarmadan
 • Bizim Çocuklar
 • Yallah
 • Söz Yaşları
 • Kula Bela
 • Sonum Olur
 • Gözyaşlarım Saklıdır
 • Mahşer
 • Sevdam Saklı
 • Sürme Sürgüne

Bu yazımızda sizlerle Irmak Arıcı kimdir, kaç yaşındadır, boyu kaçtır, eğitim düzeyi ve şarkıları hakkında merak edilen bilgileri sizlerle paylaştık.

Ayrıca ilginizi çekebilecek içerik: Hailey Eylül Sani Kimdir?

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx