Magazin

Hailey Eylül Sani Kimdir?

Reklamlar

Bu yazımızda sizlerle çok sevilerek takip edilen Hailey Eylül Sani hakkında merak edilen konuları sizlerle paylaşacağız. Yurt dışında yaşayan Türk Youtuber Hailey Eylül Sani kaç yaşında, aslen nereli, boyu, kilosu, okuduğu okul gibi birçok konu merak edilmektedir.

Hailey Eylül Sani Hakkında

Genç Youtuber Hailey Sani’nin gerçek adı Eylül Sani’dir. Amerika’da Los Angeles’ta yaşamaktadır. Annesi ve babası Türk’tür. Uzun süre İzmir’de yaşamıştır.

Hailey Eylül Sani
Hailey Eylül Sani

Hailey Eylül Sani Ailesi

Annesinin adı Melike, babası Cengiz Sani’dir. Babası Van doğumludur 9 yaşında İzmir’e gelmiştir. Annesi de İzmirlidir. Babası emeklidir önceden finans sektöründe çalışmıştır. Nil isminde kendisinden 2,5 yaş küçük bir kız kardeşi vardır.

Reklamlar

Hailey Eylül Sani sevgilisi

YouTube platformda paylaşmış olduğu içerikler ile bir hayli sevilen Eylül Sani hakkında merak edilen bir diğer detay ise özel hayatı oldu. Başarı sosyal medya fenomeni güzel Amerika’da yaşamaktadır. Sosyal medya fenomeni Eylül Sani’nin sevgilisi Tom’da Amerikalıdır. Başarılı fenomen güzel YouTube platformu da sevgilisi ile paylaşımlarda da bulunmuştur.

Hailey Eylül Sani Kaç Yaşında?

18 Ekim 2000 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dolayısıyla, Hailey Eylül Sani 23 yaşındadır.

Hailey Eylül Sani Boyu

Güzel fiziğiyle dikkat çeken Hailey Eylül Sani 163cm boyundadır.

Hailey Eylül Sani Kilosu

Hailey Eylül Sani 52 kilodur.

Reklamlar

Hailey Eylül Sani Göz Rengi

Hailey Eylül Sani’nin göz rengi yeşildir.
Hailey Eylül Sani gözleri lens mi? merak edilen sorulardan bir tanesidir. Youtube platformunda makyaj trendleri hakkında da paylaşımlar yapan Eylül Sani’nin göz rengi en çok tartışılan konulardan birisi haline gelmiştir. Gözlerinin lens olup olmadığı konusunda takipçileri resmen ikiye bölünmüştür. Başarılı sosyal medya fenomeni Eylül Sani’nin yeşil gözleri lens değildir.

Hailey Eylül Sani Burcu

Hailey Eylül SaniTerazi burcudur.

Hailey Eylül Sani YouTube Kanalı

Youtube kanalında moda, güzellik, sağlıklı yaşam, sohbet ve makyaj gibi konularda yayınlar yapmaktadır. Türkçe youtube kanalında 600 bin abonesi vardır. Hailey Sani ayrıca YouTuber Aaliyah Rouse’un kanalına da üyedir.

Youtube video kanalının ismi Hailey Eylül Sani‘dir. İngilizce Youtube kanalının ismi ise Hailey Sani’dir ve 1,43 milyon abonesi vardır. Snapchat ismi ise @haileybpl’dir.

Hailey Eylül Sani
Hailey Eylül Sani

Hailey Eylül Sani YouTube Kariyeri Nasıl Başlamıştır?

Yabancı Youtube kanalına 12 yaşında başlamıştır. Daha önceden videolar eklediği kanalıdır ve bu kanalın takipçi sayısı daha fazla 1,34 milyondur. Henüz 19 yaşında olmasına rağmen çok başarılıdır. İzmir’de doğmuş daha sonra ailesi ile Amerika’ya taşınmıştır. Amerika’da yaşıyor ve Amerika’daki hayatı anlatmak için videolar çekiyor. 6 yaşına kadar İzmir’de yaşamıştır.

Hailey Eylül Sani Eğitim Hayatı

Amerika’ya gidip tekrar Türkiye’ye gelip ortaokul ve lisenin bir kısmını burada okumuştur. Türkiye’nin eğlenceli kısımlarını seviyor. Ve ilerde 6 ay Türkiye’de 6 Ay Amerika’da yaşamak istiyor.

4 ve 5. sınıfı Miami’de okumuştur. 6 ve 7. Sınıfları İstanbul’da okumuştur. 8 ve 9. Sınıfları İzmir’de okumuştur. Teog sınavından 500 üzerinden 483 almıştır. 10.sınıftan itibaren Amerika’dadır. Üniversiteyi Amerika’da okumuştur.

Hailey Eylül Sani ne okuyor? diye sorulduğunda, sosyal medya platformlarında genç yaşta birçok başarı elde eden Eylül Sani eğitim hayatına devam etmektedir. Takipçileri sıklıkla hangi üniversitede ve nerede okuduğu hakkında sorular sormuşlardır. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Amerika’da bir üniversitede iletişim bölümünde eğitim görmektedir.

Hailey Eylül Sani
Hailey Eylül Sani

Hailey Eylül Sani Hakkında Bilgiler

İzmir Türkiye’de en sevdiği şehirdir ve en çok Çeşme’yi özlüyor. Önceden Türkiye’de yaşadığı için her yaz Türkiye’ye yani Çeşme’ye geliyor. Amerika’da kazanılan para ile harcanan paranın orantılı olduğunu Türkiye’de öyle olmadığını dile getiriyor.

Durumu iyi olan kişiler bile çalıştığı için okuduğu üniversitedeki kişilerin durumlarının iyi olduğunu söylüyor. Özel değil devlet okulunda okuyor. Üniversiteyi 2017 yılında yıkmışlar ve hala inşaatı tamamlanamamış.(Los Angelas) Eylül Sani’nin erkek arkadaşı yoktur.

Amerika’da 16 yaşında sürücü belgesi alındığını ve 15,5 yaşında sürücü sertifikası alınabiliyor ebeveynlerle araba sürülebiliyormuş.

Kaliteli ve uzun süre giyeceği kıyafetler almayı seviyor. Calvin Clain ‘ın proje için modelliğini yapmıştır.

Hailey Eylül Sani Nerede Yaşamak İstiyor? Hangi Mesleği Yapmak İstiyor?

Fransızca biliyor ve Paris’te yaşamak istiyor. Reklamcılığa girmek istiyor.

Evde anne babasıyla Türkçe kardeşi ile İngilizce konuşuyor. En sevdiği Türk yemeği taze fasulye ve pilavdır.

Hailey Eylül Sani’nin kız kardeşi var ama abisinin olmasını istediğini dile getirdi.

Hailey Eylül Sani Markası

Sosyal medya dünyasında fenomen hale gelen Hailey Eylül Sani, yaptığı paylaşımlar ile beğenilmeye devam ediyor. Başarılı ismin şuan kurduğu herhangi bir marka bulunmamaktadır.

Hailey Eylül Sani Oynadığı Dizi
Hailey Eylül Sani Oynadığı Dizi

Hailey Eylül Sani Oynadığı Dizi

18 Ocak 2000 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni Hailey Eylül Sani YouTube platformda yapmış olduğu moda paylaşımları, güzellik sırları, sağlıklı yaşam videoları ve trendler ile geniş hayran kitlelerini ulaşmıştır. Başarılı isim yalnızca sosyal medya fenomenleri değil aynı zamanda oyunculukta yapmaktadır. 2019 yılında Stuck isimli internet dizisinde Tara rolüne hayat vermiştir.

  • Brat web Stuck dizisinde Tara rolü
  • Extra Gum Sakız Reklam Filmi

Hailey Eylül Sani’nin Sevdiği Diziler

Türkçe izlediği diziler Muhteşem Yüzyıl, Küçük Sırlar, Aşk-ı Memnu, Kavak Yelleri ve Karadayı’dır. En sevdiği dizi Game of Thrones’dir.

Türkiye’nin yemeklerini daha çok seviyor. Ve evde Türk yemekleri yiyorlar ve baklavayı çok seviyor. Los Angeles’ta yaşadığı için oradaki hayatı göstermek için video çekmeye karar vermiştir.

Amerika’nın kültürü ile Türk kültürü uymadığı ailesi Türk olarak yetiştikleri için arkadaş ortamında zorluk çekiyor. Ve çok samimi olmak istemiyor.

Hailey Eylül Sani
Hailey Eylül Sani

Hailey Eylül Sani’nin Sevdiği Şarkılar

En sevdiği Türkçe şarkı Ezhel, Yüz yüzeyken konuşuruz, Pinhani ve Candan Erçetin’i seviyor.

Youtube kanalının bu kadar izleneceğini tahmin etmiyorken şimdi birçok kapı açmıştır. Tv şovunda bir rolü var, kardeşi ile birilkte bir takı koleksiyonu çıkarmıştır. Yakında kendi kıyafet firmasını çıkaracağını da dile getiriyor.

Hailey Eylül Sani Annesi Ne İş Yapıyor?

Paylaşımlarında sıklık ve ailesine değer veren Eylül Sani’nin annesi de bir hayli merak edilmektedir. Başarılı fenomen güzelini annesinin adı Melike Sanidir. Bilindiği kadarıyla anne ve babası Amerika’da küçük bir işletme sahibidir.

Hailey Eylül Sani Reklamı

Sosyal medya dünyasının başarılı ismi Hailey Eylül Sani sakız reklamında rol almıştır.

Hailey Eylül Sani Instagram Hesabı

2023 itibariyle Instagram hesabında 257bin takipçisi vardır. Aynı zamanda tiktok uygulamasını da kullanıyor 296 bin takipçisi vardır. Türkçe paylaşımların bulunduğu eylulsanitr isimli bir instagram hesabı daha vardır. Bu hesabının da 311bin takipçisi vardır.

Ayrıca, ilginizi çekebilir: Betül Çakmak Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx