Magazin

Betül Çakmak Kimdir?

Reklamlar

Son dönemin ünlü YouTuber’larından olan Betül Çakmak kimdir konuluyu yazımız ile kendisi hakkında tüm detayları sizlere aktarıyoruz. Betül Çakmak kimdir, kaç yaşında, hangi burç ve özel hayatı ile ilgili tüm bilgiler yazımızda. Gelin ünlü ismi beraber tanıyalım.

Betül Çakmak Kimdir?

Betül Çakmak asıl mesleği mimarlık ve mimarlık bölümü mezunu bir isimdir. Bir süre sonra girdiği Youtube sektöründe işleri çok iyi gidince asıl mesleğini yapmaktan vazgeçmiş ve YouTube kariyerine son hızla devam etmiştir. Son dönemlerde oldukça popüler olması ile kendisi ile ilgili merak edilen sorular yaygınlaşmıştır.

Betül Çakmak
Betül Çakmak

Betül Çakmak Kaç Yaşında?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de adından sıkça söz ettiren Betül Çakmak hakkında en çok sorulan soru yaşı oldu. 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim 25 yaşındadır.

Reklamlar

Betül Çakmak Nereli?

Youtube dünyasının başarılı fenomenlerinden olan Betül Çakmak’ın aslen nereli olduğu ne yazık ki bilinmemektedir. Güzel fenomen yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

Betül Çakmak’ın Hobileri ve Fikirleri

Betül Çakmak genel olarak yemek yemeyi çok seviyor. Betül Çakmak’ın hayat felsefesi daima mutlu olmak, başarının bile mutluluğunun önüne geçmesine izin vermemektir. Her zaman enerjik değil ama çevresindeki insanları sevmesinin enerjisine yansıdığını dile getiriyor. Bütün gün hiçbir şey yapmazsa kendini başarısız hissedeceğini dile getiriyor.

Kendinde en çok değiştirmek istediği şey objektif davranmak, duygu değişikliğinin etkisi altında kalmadan davranmaktır.

Alper Rende - Betül Çakmak
Alper Rende – Betül Çakmak

Betül Çakmak’ın Sevgilisi Kimdir?

Betül Çakmak’ın sevgilisi Alper Rende’dir ve onunla beraber 5 yıldır kısa kısa video çekiyor. Alper Rende’nin kanalı çok takip edilince Betül Çakmak’ta tanınarak kendi Youtube kanalından devam etmiştir. Eğlenceli videolar çekmeyi çok seviyor.

Reklamlar

Betül Çakmak Alper Rende

Kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Alper Rende ile uzun zamandır beraber olan Betül Çakmak mutlu ilişkileri ile örnek olmaktadırlar. Takipçileri tarafından da bir hayli yakıştırılan Betül Çakmak ve Alper Rende çifti üniversite sınavına hazırlanırken gittikleri dershanede tanıştıklarını dile getirmiştir. Henüz evlilik düşünmediklerini dile getiren çiftin hayranları ise merakla evlilik haberi beklemektedirler.

Betül Çakmak Evli mi?

Alper Rende ile evlenmeyi kendilerini o olgunlukta hissetmedikleri için henüz düşünmüyorlar. Dershanede üniversiteye hazırlanırken tanışmışlardır.

Betül Çakmak’ın En Sevdiği Yemek

Betül Çakmak’ın en sevdiği yemek barbunyadır. Tatlı krizleri yaşıyor ancak meyve yiyor meyve yemeği de çok sevdiğini dile getiriyor. Betül Çakmak sakin bir çocukluk geçirmiştir. Ailesi Youtuber olma fikrini ilk önce olumsuz karşılasa da o mutlu olduğu için destek verip yanında olmuştur. Videoları çekerken ilk zamanlar çok fazla heyecanlansa da şimdilerde daha rahat olduğunu söylüyor.

Youtuberlerın da uzun süre çalışmaları gerektiğini emek istediğini vurguluyor fakat eğlenerek yaptığı için yormadığını söylüyor. Evde durmayı sevmiyor dışarıda vakit geçirip gezmekten çok hoşlanıyor.

Film izlemektense dizi izlemeyi seviyor. 20 dakikalık sitcom tarzı dizi izlerken kahvaltı etmeyi çok seviyor. En çok grup halinde çekilen videolardan keyif aldığını dile getiriyor. Barista olmayı çok istiyor. Haftada bir video atmaya çalışıyor.

Betül Çakmak Tiktok
Betül Çakmak Tiktok

Betül Çakmak Tiktok

Tiktok platformunda yapmış olduğu challengler, playback dancler ile tanınan ve bir hayli sevilen Betül Çakmak bu platformda 553K takipçiye ulaştı. Yapmış olduğu eşsiz paylaşımlar ile 3M beğeni alan başarılı isim diğer sosyal medya platformlarında da geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Betül Çakmak TikTok hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Betül Çakmak Youtube Kanalı

Betül Çakmak’ın 2020 itibariyle Youtube hesabında 1,66 milyon abonesi vardır.

  • Betül Çakmak YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Betül Çakmak Instagram Profili

Betül Çakmak’ın Instagram hesabında 296 bin takipçisi vardır. Betül Çakmak Instagram adı: betulcakmaak

Bu yazımızda sizlerle Betük Çakmak kimdir, kaç yaşındadır,nereli, hobileri, Alper Rende ile ilişkisi gibi oldukça merak edilen konuları paylaştık. Ayrıca, ilginizi çekebilecek içerik: Mina Nur Kaymas kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx