Magazin

Ecmel Soylu Kimdir?

Reklamlar

Genç Youtuber Ecmel Soylu hakkında merak ettikleriniz bu yazımızda sizlerle.

Ecmel Soylu Kaç Yaşında?

Ecmel Soylu 1996 yılının 14 Ekim tarihinde Ayvalık’ta dünyaya gelmiştir.

Ecmel Soylu Burcu Ne?

Ecmel Soylu 14 Ekim doğumlu olduğu için terazi burcudur.

Reklamlar
Ecmel Soylu
Ecmel Soylu

Ecmel Soylu Eğitim Hayatı

Ecmel Soylu İzmir Ekonomi Üniversitesinde Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Şuan Yeni Medya üzerine yüksek lisans yapmaya devam etmektedir.

Ecmel Soylu Kimdir? 2024 ecmel soylu
Ecmel Soylu

Ecmel Soylu Hakkında Bilgiler

Ecmel Soylu lisans eğitimi İzmir Ekonomi Üniversitesinde okuduğu için öğrencilik hayatı boyunca İzmir’de yaşamış İstanbul’a yeni taşınmıştır. Komşuları da kendisi gibi youtuberdir. İyi bir tesadüf olmuştur. Kitap okumaktan anime izlemekten çok keyif alan Ecmel, bir süre önce “hayatımı çiziyorum” adlı videosuyla oldukça sevilmiş ve ilgi çekmiştir.

İzleyenlerin bir kısmının hayatında izlediğin en iyi “hayatımı çiziyorum” videosu olduğunu ve bunun yanında bu kadar esprili ve mütevazi olduğunu söyleyerek herkesin izlemesini tavsiye etmişlerdir.

Hayatına aldığı insanların pozitif, mantıklı ve olgun olmasına önem verdiğini dile getiriyor. İleride yaşam standartları daha yüksek olacağı bir hayatta olmak istediğini söylüyor. Hayatının odak noktasının yaptığı ve yapacağı işlerin daha iyisini yapmak olduğunu söylüyor.

Reklamlar

Çıtır tavuk ve salatayı çok sevdiğini söylüyor. Burçlara inanmadığını dile getiriyor. Ecmel Soylu’nun ilerde çocuğuna koymak istediği isim İlayda’dır.

Ecmel Soylu Kimdir? 2024 ecmel soylu
Ecmel Soylu – Umut Danışman

Ecmel Soylu’nun Sevgilisi Kimdir?

Ecmel Soylu 2019 yılından beri Umut Danışman ile birliktedir. Umut Danışman da müzisyendir. Birbirlerinin hayatlarında olduklarından beri sağlıklı yemek alışkanlığını kazandıklarını dile getirmişlerdir. Ecmel ilişkilerinde kıskanç olduğunu söylüyor. İkisi birden bir iş yapsa ajans açıp görsel fikirleri bir araya getireceklerini söylüyorlar.

Yazımız ilginizi çektiyse daha önce yazdığımız Ezgi Zorba Kimdir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx