Magazin

Ekin Kollama kimdir?

Reklamlar

Ekin Kollama kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapan sosyal medya fenomeni medya platformlarında ki paylaşımları ile yüzlerde tebessüm oluşturmaya devam ediyor. Sosyal medya dünyasının popüler içerik üreticilerinden olan Kollama, özel yaşamı ile de arama motorlarında trend hale geldi. Ürettiği içerikler ile geniş kitlelere hitap etmeye başlayan Kollama, sosyal medya kullanıcılarının gönlünü kazanmayı başardı. Takipçileri tarafından özel hayatı sık sık arama motorlarında araştırılan Kollama’nın başarı dolu hayat öyküsünü siz değerli okurlarımız için yazımızda derledik.

 Ekin Kollama kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ekin Kollama kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Hangi burç? Ne kadar kazanıyor?
Ekin Kollama kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Hangi burç? Ne kadar kazanıyor?

Ekin Kollama kimdir?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yerini alan Ekin kollama ürettiği özgün içerikler ve videoların da akıcı ve detaylı sunumu ile sosyal medya kullanıcıları tarafından tam not aldı. Yeteneği su götürmez bir gerçek olan fenomen isim 25 Mayıs 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Kısa zamanda ürettiği içerikler ile sosyal medya dünyasının beğendiği isimler arasında yerini alan Kollama Anadolu Üniversitesi’nden başarı ile mezun olduktan sonra ilk olarak Financal Adviser olarak atanmış ardından Kinetico isimli bir şirkette de satış müdürlüğü yapmıştır. YouTube platformunda yayınlamış olduğu teknolojik aletlerin kutu açılımları ve tanıtımları ile fenomen haline gelen ve bu fenomenliği doğru değerlendirerek diğer sosyal medya platformlarında da ünlenen 28 yaşındaki sosyal medya fenomeni aynı zamanda bir ikizler burcu erkeği. Teknolojiye atarlanan adam olarak da bilinen Ekin kollama dijital dünyaya ilk defa webtekno sitesi ile başladı. Bu sitede detaylı ürün incelemeleri yerine sade sokak dili ile eğlenceli ve eleştirel olarak yaptığı videoları tüm dünyanın beğenisine sundu. Doğalı ile dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran sosyal medya fenomeni 2019 Ocak ayında webteknodan ayrılarak Timur Akkurt ve Murat Türkbıkmaz ile beraber çalışmaya başladı. Başarılı kariyeri ile gündem olmayı başaran sosyal medya fenomeni aynı zamanda aşk hayatı ile de sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı. 2017 yılında Sinem Özgün ile dünya evine giren Ekin kollama takipçilere bu ilişkiye destekler yağdırdı.

Reklamlar

Ekin Kollama kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının gülen yüzü haline gelen Ekin Kollama, paylaşımları ile sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı. Başarısı ile kısa zaman içerisinde hızla yükselen sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında Kollama’nın yaşını sorar hale geldiler. Bizler siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. 25 Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelen başarılı isim 28 yaşında.

Ekin Kollama aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz ünlü Youtuberın ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ekin Kollama hangi burç?

Sosyal medya kullanıcıları tarafından hayatı arama motorlarında sıkça aratılan Kollama’nın takipçilerinin en merak ettiği konulardan biriside sosyal medya fenomeninin burcu oldu. 25 Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelen başarılı isim aynı zamanda bir İkizler burcu erkeği.

Ekin Kollama’nın boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni fenomen, düzgün fiziği ile de akıllarda soru işareti bıraktı. Bir çok gencin idolü aline gelen Ekin Kollama’nın boyu ve kilosu merak konusu oldu. Boy ve kilo bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Özel hayatını sır gibi saklayan ve sosyal medyaya yansıtmayan Kollama’nın takipçileri bu konu hakkında epey meraklı. Ünlü Youtuber gönlünü birine kaptırdı. Mutluluğu gözlerine yansıyan sosyal medya fenomeni isim bu mutluluğu 2017 tarihinde evlilik ile taçlandırarak herkesi şok etti.  Sosyal medyanın beğenilen isimlerinden olan Kollama gönlünü Sinem Özgüne’e kaptırdı. Kısa zamanda hayatlarını birleştiren çift uyumları ve sempatik halleri ile sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı.

Ekin Kollama kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Hangi burç? Ne kadar kazanıyor?
Ekin Kollama kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Hangi burç? Ne kadar kazanıyor?

Ekin Kollama ne kadar kazanıyor?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Kariyeri hakkında

Anadolu Üniversitesi’nden başarı ile mezun olduktan sonra ilk olarak Financal Adviser olarak atanmış ardından Kinetico isimli bir şirkette de satış müdürlüğü yapmıştır. YouTube platformunda yayınlamış olduğu teknolojik aletlerin kutu açılımları ve tanıtımları ile fenomen haline gelen Kollama, teknolojiye atarlanan adam olarak da bilinen sosyal medya fenomen dijital dünyaya ilk defa webtekno sitesi ile başladı. Bu sitede detaylı ürün incelemeleri yerine sade sokak dili ile eğlenceli ve eleştirel olarak yaptığı videoları tüm dünyanın beğenisine sundu. Doğalı ile dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran sosyal medya fenomeni 2019 Ocak ayında webteknodan ayrılarak Timur Akkurt ve Murat Türkbıkmaz ile beraber çalışmaya başladı.

Sosyal medya hesapları

Asıl çıkışını yakaladığı Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Kollama’ın bu platformda 500B aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Kollama’nın instagram da ise 300B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayda Kutay kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx