Magazin

Emrullah Sürmeli kimdir?

Reklamlar

Sosyal medya platformunun gözde isimlerinden biri haline gelen Emrullah Sürmeli kısa zamanda fenomenlik basamaklarını hızla tırmanan isimlerden biri haline geldi. Fenomen haline gelen Sürmeli aynı zamanda oyunculuk kariyerinde yükselmeye devam ediyor. Sürmeli’nin takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Emrullah Sürmeli kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Emrullah Sürmeli kimdir?
Sıfır Bir dizisinin Emrullah’ı kimdir?

Emrullah Sürmeli kimdir?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların sevilerek takip edilen isimlerinden birisi olan Emrullah Sürmeli 2000 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Ekranların ve sosyal medyanın sevilen isimlerinden birisi olan Sürmeli’nin tam doğum tarihi bilgisine ne yazık ki sahip değiliz. Adana’nın Karaisalı ilçesinde dünyaya gelen ve  bir süre yaşamını burada devam ettiren başarılı isim Sıfır Bir dizisi ile ünlenmiş bir hayli sevilerek takip edilmeye başlanmıştır.

Reklamlar

Sokağın çocukları ve 2020 yılında yer aldığı Sıfır Bir yapımı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim sosyal medyada da paylaşımları ile Bir hayli sevinmiştir. 21 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni ismin babası Adana’da bir restoran işletmektedir. Ancak daha detaylı bir şekilde ailesi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Takipçileri tarafından bir diğer merak edilen konu ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun şu an hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Instagram platformunda paylaşımlarını ve açtı canlı yayınları dikkate alarak başarılı ismi şu an hayatında kimse olmadığını söyleyebiliriz.

Emrullah Sürmeli kaç yaşında?

Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu instagram paylaşımları ile de adından sıkça söz ettiremeye başladı. Fenomen haline gelen Sürmeli’nin takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise oyuncunun yaşı oldu. 2000 tarihinde dünyaya gelen fenomen oyuncu 21 yaşında.

Emrullah Sürmeli aslen nereli?

Başarılı sosyal medya fenomeni aslen Adanalı.

Emrullah Sürmeli hangi burç?

Ekranların ve sosyal medyanın sevilen isimlerinden birisi olan Sürmeli’nin tam doğum tarihi bilgisine ne yazık ki sahip değiliz. Ancak başarılı isim açtığı bir canlı yayında Oğlak burcu olduğunu dile getirmiştir.

Reklamlar

Emrullah Sürmeli’nin boyu ve kilosu?

Sokağın Çocukları ve 2020 yılında yer aldığı Sıfır Bir yapımı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim düzgün fiziği ile de merak edilmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 1.70 boyunda ve 60 kilodur.

Emrullah Sürmeli kimdir?
Sıfır Bir dizisinin Emrullah’ı kimdir?

Emrullah Sürmeli sevgilisi kim?

Takipçileri tarafından bir diğer merak edilen konu ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun şu an hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Instagram platformunda paylaşımlarını ve açtı canlı yayınları dikkate alarak başarılı ismi şu an hayatında kimse olmadığını söyleyebiliriz.

Emrullah Sürmeli mesleği ne?

Sokağın çocukları ve 2020 yılında yer aldığı Sıfır Bir yapımı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim sosyal medyada da paylaşımları ile Bir hayli sevinmiştir. Başarılı isim oyunculuğunun yanı sıra aktif olarak sosyal medya da rol almaktadır.

Emrullah Sürmeli’nin yer aldığı yapımlar

Ekranlara ilk defa Sıfır Bir ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada’ki başarısı ile de diğer devamı niteliğinden çekilmiş olan Sokağın Çocukları projesinde’de yer almıştır.

  • 2018-2019 – Sıfır Bir (Kararlı Çocuk)
  • 2020 – Sokağın Çocukları (Sedat)
  • 2020 – Sıfır Bir (Emrullah)

Emrullah Sürmeli ne kadar kazanıyor?

Yer almış olduğu yapımlarda ki başarıları ile adından söz ettiren başarılı oyuncunun sosyal medya da geniş kitleler tarafından takip edilmesiyle merak edilen bir soru daha ortaya çıktı. Ne kadar kazanıyor? Başarılı isim bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmadığı için ne yazık ki bilgi sahibi değiliz.

Emrullah Sürmeli’nin annesi öldü mü?

21 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni ismin babası Adana’da bir restoran işletmektedir. Ancak annesi hakkında çıkan iddialar hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Emrullah Sürmeli babası kimdir?

21 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni ismin babası Adana’da bir restoran işletmektedir. Ancak daha detaylı bir şekilde ailesi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Emrullah Sürmeli boynundaki dövme

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu hakkında merak edilen bir diğer detay ise boynundaki dövmenin anlamı oldu. Başarılı ismin boynunda “Barış istiyorsan savaşa hazır ol” yazılı bir dövme bulunmaktadır.

Emrullah Sürmeli Ben Deliyim sözleri

Tehlikeli sokaklardan lüks semtine yapılan yolculuklara benzer emanetten ayrılıp manitanın koluna girebilmek yürek ister cesaretli olabilmek elbette kolaydır lüks semtlerin tehlikeli sokaklarında güçlüyüm diyebilmek ben deliyim yorgun ve yalnızım kaldırımlara misafir gecenin gözleri üzerimde denizin ortasında bir adayım yüzme bilmem yüreğimi kenara bırakmışım.

Tehlikeli sokaklardan lüks semtine yapılan yolculuklara benzer emanetten ayrılıp manitanın koluna girebilmek

Emrullah Sürmeli telefon numarası?

Oyunculuğu ve doğallığı ile bir hayli sevilen Sürmeli’nin hayranları her ne kadar telefon numarasını sormuş olsalar da ne yazık ki başarılı isim telefon numarasını herhangi bir platformda paylaşmamıştır.

Emrullah Sürmeli cezaevine mi girdi?

Sosyal medya platformunun gözde isimlerinden biri haline gelen Sürmeli hapse girmemiştir.

Emrullah Sürmeli İnstagram

Tiktok platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Sürmeli’nin şuan bu platformda 2M abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni oyuncunun instagram platformunda ise 401B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gamze Karta hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx