Makyaj

En İyi Bronzer Stick Önerileri

Reklamlar

Bronzer stick, yüzünüze kontur yapmak için en ideal üründür. Bir zamanlar, çok uzun olmayan bir süre önce, yüzünüzü tanımlamak ve yeniden şekillendirmek için açık renkler ve daha koyu renkler kullanarak şekillendirme, neredeyse yalnızca profesyonellere ayrılmış bir makyaj tekniğiydi. Bu kesinlikle artık böyle değil. Büyük bir yeni şekillendirme ürünleri akışı sayesinde, belli bir mega ünlü Hollywood ailesinin etkisinden bahsetmiyorum bile, kontur yapmak artık her zamankinden daha yaygın.

Harika kontur yapmanın sırrı ise belirgin olmaması ve yüz kemiklerinizi tanımlamasıdır. Bunun için kontür ürününüz fondöteninizden iki ton daha derin olmalıdır. Birkaç stratejik noktaya uygulamak isteyeceksiniz. Şakaklarınız boyunca, elmacık kemiklerinizin altında, çene hattınız boyunca ve burnunuzun kenarları boyunca uygulamalısınız. Ardından, her şeyi dengelemek için fondöten ve vurgulayıcı eklemeden önce karıştırın, karıştırın, karıştırın.

Bir kontur ürünü seçmek önemlidir. Krem bronzerların her zaman toz bronzerlardan daha fazla kullanışlı olacağını unutmayın. Yeni başlayanlar için veya daha doğal bir sonuç arıyorsanız iyi bir seçenek. İyi bir kontur çubuğunun güzelliğine girin. Sadece süper kremsi değiller, aynı zamanda kullanımı daha kolay olamazdı. Sadece bir tanesini kullanın, ekstra alet veya hile gerekmez. Aşağıda, şimdi denemek için en iyi bronzer stick ürünlerine göz atın.

Reklamlar
KKW Beauty Crème Contour & Highlight Set
KKW Beauty Crème Contour & Highlight Set

KKW Beauty Crème Contour & Highlight Set

Kontur yapmayı yalnızca Kardashianların bunu ana akım haline getirmesinden dolayı yeniden adlandırılması gerektiğini düşünüyoruz. Kim Kardashian West’in size söyleyeceğinden emin olduğumuzdan, şekillendirmeyi iyi bir aydınlatıcı ile dengelemek önemlidir, bu set her bir bronzer stick iki tonla birlikte bulunur. Ayrıca, tüm ciltlere hitap eden yedi farklı renk tonu olmasına bayılıyoruz.

Anastasia Beverly Hills Contour & Highlight Stick

Kontur yapma, soluk tenli olanlar için zor olabilir (hatta riskli diyebileceğimiz kadar ileri gidebiliriz). Bu nedenle bu soluk karamel ton, açık tenler için idealdir, aynı zamanda oluşturulabilen tam kapsamlı bir renk sunar, solgun cilde renkler eklemeye çalışırken çok önemlidir.

Fenty Beauty by Rihanna Match Stix Trio Deep
Fenty Beauty by Rihanna Match Stix Trio Deep

Fenty Beauty by Rihanna Match Stix Trio Deep

Halihazırda koyu teni koyulaştırmaya çalışırken kontur yapmak biraz zor olabilir, ancak ne mutlu ki, artık esmer kadınlar için birçok seçenek var. Kızımız Rihanna, bu özel ürünü yarattı. Açık, orta ve bronz ten için üçlü bir set derin renkler içerir. Gizlemek ve şekillendirmek için iki mat renk ve ayrıca her şeyi tamamlamak için bir aydınlatıcı tonu elde edersiniz.

Mükemmel renk tonlarınızı seçerken tahmin yürütmeyi ortadan kaldıran karmaşık olmayan bir ürün arıyorsanız, Fenty Beauty bunu başardı.

Reklamlar

Maybelline New York Facestudio Master Contour V-Shape Duo Stick

İlk kez kontur yapanlar bu kalın bronzer stick’i kullanmalıdır. İki uçlu, iki renk tonu ile tüm süreci her zamankinden daha kolay hale getirir, ayrıca herhangi bir makyaj çantasındaki dağınıklığı en aza indirir. Herhangi bir nedenle yalnızca özel günlerde kontür yapmak istediğinize karar verirseniz, cüzdanınız etkilenmez.

NYX Professional Makeup Wonder Stick Concealer

Bu ürün, tüm ‘kontur yap, sonra aydınlat’ makyaj tekniğinde kullanılır. Çift uçlu çubuğun bir tarafında bir kontur tonu ve diğer tarafında mükemmel şekilde eşleştirilmiş bir aydınlatıcı tonu bulunur. Ayrıca açık, orta ve koyu ten için seçeneklerle gelir.

Bobbi Brown Skin Foundation Stick
Bobbi Brown Skin Foundation Stick

Bobbi Brown Skin Foundation Stick

İnanın, bir fondöteni kontur rengi olarak kullanabilirsiniz. Bununla ilgili güzel olan şey, bunu zaten baz olarak kullanıyorsanız, çizginin içinde kalabilir ve en hoş kontur tonu için iki ton daha koyu olan rengi kolayca bulabilirsiniz. Her şeyi sadece yüz hatlarınızı şekillendirmek için kullanıp kullanmadığınıza bakılmaksızın, biz bu klasiğin hayranlarıyız. Kremsi ve nemlendiricidir ancak aynı zamanda daha pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturmak ve fazla yağı emmek için ışık yayan tozlar içerir (tüm bunların yanında suya ve tere karşı dayanıklıdır). Artı, kesin olarak her cilt tonu için bir seçenek var.

Uygulama pürüzsüz görünür ve Skin Foundation Stick’in sağladığı oluşturulabilir kapsama alanı, cildi düzensiz veya kalın göstermeden ihtiyaç duyduğunuz alanlara daha fazla ürün yerleştirmenize izin verir.

Glossier Haloscope

Bu teknik olarak bir aydınlatıcı olarak adlandırılabilir, bu bronz renk tonu, bronzlaştırıcı veya kontur tonu olarak çifte görev yapar. Hindistan cevizi, hint tohumu ve tatlı badem yağı bakımından zengin (görünür) bir nemlendirici çekirdek sayesinde rengin kendisi delice kremsidir. Sadece çubuğun sorunsuz bir şekilde kaymasına yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda teninizin kusursuz bir şekilde nemli kalmasını sağlar.

Milk Makeup Highlighter
Milk Makeup Highlighter

Milk Makeup Highlighter

Genel bir kural olarak, kontur ve aydınlatma birlikte yapılmalıdır. Ancak, ikisini bir şekilde bir araya getirmek isteyen bir makyaj minimalistiyseniz, bu ürünle kuralları bir nevi yıkabilirsiniz. Renk, bir kontur görevi görecek kadar koyu (cildiniz daha açık renkte olduğu sürece), ancak yine de yeterince açık ve ışıltılı bir yüzeye sahiptir. Yani aynı zamanda bir aydınlatıcı görevi görebileceği anlamına geliyor.

Benefit Cosmetics Hoola Cream-to-Powder Quickie Contour Stick

Bu bronzera hepimiz bayılıyoruz. Adına uygun olarak, bir krem ​​(kolay uygulama) olarak başlar, ancak bir toza dönüşür (uzun süreli kalıcılık). Bronzlaştırıcıdan farklı olarak, yalnızca orta ve orta tenli ciltler için en yakışan tek bir renkte gelir.

Ilia Illuminator in Summertime

Bu bronzlaştırıcıda bulunan shea yağı, Afrika shea ağacı fındıklarından elde edilen ve yağ asitleri, antioksidanlar ve vitaminler açısından zengin bir bitki lipididir. Cildi nemlendirmek, beslemek ve yatıştırmak için kullanılır.

Parabenler ve sentetik koku gibi şüpheli bileşenler içermeyen ve bunun yerine doğal yağlar, shea yağı ve balmumu ile doldurulmuş bir formülden bahsediyoruz. Buna ultra ipeksi bir doku veren bir bronzer Yüzü şekillendirmek ve kontur yapmak için bu daha derin tonu kullanın ve aydınlatıcı olarak kullanmak için diğer üç tondan birini seçin.

NARS Multiple in Orgasm
NARS Multiple in Orgasm

NARS Multiple in Orgasm

Bu ikonik bronzer stick, çoklu görev yetenekleri nedeniyle defalarca övüldü. Pembe ve şeftali tonlarının çeşitliliği, yanaklara, göz kapaklarına veya dudaklara sürüldüğünde eşit derecede muhteşem görünüyor. Ancak harika bir kontur tonu olarak da kullanılabilen daha derin, kahverengi tonları görmezden gelmeyin. Ayrıca renk şeffaftır ve kolayca üretilebilir olmasına rağmen, oldukça sağlamdır. Ayrıca, istediğiniz bitişe bağlı olarak ıslak veya kuru cilde de uygulayabilirsiniz.

Bronzer Fırçası Önerileri

Gerçekçi olalım: Işıltılı, güneşten öpülmüş bir cilt, kışın ortasında bile hepimizin başarmayı hedeflediği bir şeydir. Ürün yelpazemiz için aydınlatıcılar, bronzlaştırıcılar ve allıklar gerekli olsa da, bunları doğru şekilde uygulamak doğru araçları ve uzman tekniği gerektirir. Özellikle bronzlaştırıcılar için, topaklanma, çizgilenme ve korkunç turuncu rengin yetersiz karışmasını önlemek için doğru fırça gereklidir.

Doğru fırçayı kullanırsanız, bronzlaştırıcı uygulamak yanağınızı tek bir kaydırma hareketi kadar basit olabilir. Bronzlaştırıcı uygulamanızı evde yapmak için yumuşak, kabarık fırçalara veya açılı, hassas fırçalar gerekir. Bize güvenin, doğru araçlara sahip olduğunuzda, uygulama olabildiğince kolaydır.

Bu bronzerı uygulamak için bronzlaştırıcı fırçayı bronzlaştırıcı pudranın üzerinde gezdirin ve fazlalığı hafifçe vurun. Bunu bronzlaştırıcıyı yanakların elmacıkları, alın, burun ve cilt – güneşin doğal olarak yüze çarptığı yerler – uygulayarak takip edin. Görünümü daha da ileriye götürmek için, boyuna hafif bir bronzlaştırıcı ve vióla, güneş öpücüğü ve ışıltılı bir uygulama ile bitirin.

Bronzlaştırıcıyı doğru şekilde uygulamak için elinizi denemeye hazır mısınız? Aşağıda, her seferinde güneşte öpülen ışıltıyı elde etmek için piyasadaki en iyi bronzlaştırıcı fırçaları bulacaksınız.

Bronzlaştırıcı Fırçada Nelere Bakılmalı?
Bronzlaştırıcı Fırçada Nelere Bakılmalı?

Bronzlaştırıcı Fırçada Nelere Bakılmalı?

Bronzlaştırıcı uygulamak için fırçanızın şekli çok önemlidir. Daha büyük, daha düz yüzeyli bir fırçanın anında yumuşak, pürüzsüz ve kusursuz bir uygulama sağlayacağını bilmelisiniz. Yüzün doğal eğriliklerine sarılmak istediğinizde daha küçük, açılı bir fırça daha iyidir – yükseklere karşı çukurlara daha fazla odaklanın.

Daha dolgun, daha büyük boyutlu bir bronzlaştırıcı fırça, cildi renklendirmek ve doğal olarak güneş öpücüğü görünümünü taklit etmek için idealdir. Daha küçük, daha yoğun bir fırça (daha yoğun, daha yoğun uygulama), kontur oluşturmaya veya daha şekilli bir uygulama elde etmeye çalışırken daha iyidir.

Uyguladığınız bronzlaştırıcı için doğru aracı kullandığınızdan emin olmak istiyorsunuz. Doğal tüyler, toz bronzlaştırıcı uygulaması için en iyi sonucu verir, sentetik ise sıvı/krem bronzlaştırıcıları en eşit şekilde karıştırır.

Sigma Beauty F29 HD Bronze Brush

Makyaj uygulamanızda başarılı olmak için çalışırken, bu fırça teninize güneşten öpülmüş, yüksek pigmentli bir renk artışı sağlayacaktır. Az miktarda ürün çok iş yapar. Ekstra yumuşak SigmaTech lifleriyle yapılmış, cildinizde tereyağı gibi hissedeceksiniz ve kabarık kılları sayesinde saniyeler içinde plajdan yeni çıkmış bir görünüm elde edilebilir.

Real Techniques Sculpting Brush
Real Techniques Sculpting Brush

Real Techniques Sculpting Brush

Bize güvenin, bu bronzlaştırıcı fırça gerçekte olduğundan çok daha pahalı hissettiriyor. Yoğun kıllardan ve açılı bir başlıktan oluşan hassas bronzlaştırıcı uygulaması çok kolaydır. Kontür için bronzlaştırıcı kullanmayı seviyorsanız, bu fırça özellikle kullanışlı olacaktır.

e.l.f. Flawless Face Brush

E.l.f şüphesiz en popüler eczane markalarından biridir ve bunu anlıyoruz. Bu fırçanın arkasındaki inanılmaz kalite ve detay sayesinde, fiyatının ucuz olduğunu bilemezsiniz. Uçta düz bir nokta ve altta düz ve ince kenarlar ile yapılmış, allık, pudra veya bronzlaştırıcıyı konturlamak veya uygulamak için kullanılabileceğinden paranızın karşılığını en iyi şekilde alacaksınız.

Bobbi Brown Brush

Bu bronzlaştırıcı fırça ile kırışıksız, cakey görüntüden uzak pudra uygulamaları sadece birkaç adım ötede. Sıkıştırılmış pudra formülleriyle kullanım için tasarlanmış olup, her kullanımda size pürüzsüz ve eşit bir bronzlaştırıcı uygulaması bırakacaktır. En iyi sonuçlar için, gövdeye doğru aşağı doğru fırçalayarak rengi hafifçe karıştırmanızı öneriyoruz.

Hourglass Cosmetics No 2. Foundation/Blush Brush
Hourglass Cosmetics No 2. Foundation/Blush Brush

Hourglass Cosmetics No 2. Foundation/Blush Brush

Sıvı bronzlaştırıcı uygulamak oldukça zor olabilir – çok fazla veya çok az uygulamak istemezsiniz ve eşit şekilde karıştırılmalıdır (yoksa kötü görünürsünüz). Orta kubbe şekilli bir başlık ve yoğun bir şekilde paketlenmiş kıllarla oluşturulan sıvı bronzlaştırıcınız sonunda uyumlu bir şekilde karışacaktır. En iyi kısım? Ağırlıklı metal sap, gerçekten zahmetsiz bir uygulama için size maksimum kontrol sağlayacaktır.

Huda Beauty Sculpt & Shade Face Brush

Bu Huda Beauty fırçası, krem ​​bronzlaştırıcıyı rüya gibi uygulamakla kalmaz, aynı zamanda pudra ve sıvı bronzerı da kusursuz bir şekilde uygular. Bu benzersiz bronzlaştırıcı fırçayı iki farklı fırça başlığı oluşturur: Hassas uygulama için daha küçük, açılı olan ve sert çizgileri olan fırçayı, parlatmak ve karıştırmak için daha büyük, kabarık olan fırçayı kullanmalısınız. Hangisini seçerseniz seçin, profesyonel bir makyöz tarafından yapılana rakip olacak bir yüzle çekip gideceksiniz.

Charlotte Tilbury Retractable Bronzer Brush

Hareket halindeyken bronzlaştırıcınıza dokunmanız mı gerekiyor? Bu geri çekilebilir bronzlaştırıcı fırçayı deneyin. Hareket halindeyken de dahil olmak üzere her seferinde kusursuz bir uygulama vaat etmenin yanı sıra, güzel pembe altın kasası sayesinde göze batmadan kolayca çantanıza atılabilir. Ürünü bronzlaştırıcıda döndürün, fazlalığı hafifçe vurun ve en iyi sonucu elde etmek için süpürme hareketiyle uygulayın.

Tom Ford Bronzer Brush 05
Tom Ford Bronzer Brush 05

Tom Ford Bronzer Brush 05

Bu süslü fırçayla yüzünüze biraz bronzlaştırıcı sürün ve anında bir lüks gibi hissedeceksiniz. Şık, kahverengi bir kaplama ile sunulan sentetik tüyler, teninizde inanılmaz derecede lüks hissedecek. Optimum miktarda ürünü alarak, bronzlaştırıcıyı yüzünüzün her yerine eşit ve pürüzsüz bir şekilde yayarak sizi güzel bir şekilde güneş öpücüğü ve ışıltılı bir şekilde bırakır.

Patrick Ta Complexion Brush No1

Ünlülerin makyaj görünümlerini oluşturmak için her zaman hareket halindeyken, Patrick Ta’nın araçlarının erişilebilir olması gerekir. Kendine özgü lale şekli ile bu fırça, allık, pudra, bronzlaştırıcı ve aydınlatıcı için harika bir uygulama sağlar. Zulüm içermeyen sentetik elyaflardan oluşan, çizgisiz ve cakey görünümden uzak bir yüz için doğal saçın ürün toplamasını taklit etmesi amaçlanmıştır.

Fenty Beauty Cheek-Hugging Bronzer Brush 190
Fenty Beauty Cheek-Hugging Bronzer Brush 190

Fenty Beauty Cheek-Hugging Bronzer Brush 190

Açılı bir fırça, kontur için bronzlaştırıcı kullananlarımız için çok önemlidir. Ekstra büyük ve süper peluş, yanaklarınıza, şakaklarınıza ve çene hattınıza sıcaklık ve tanım eklerken yüzlerinin kıvrımlarını ustalıkla kucaklar. Her kullanımda doğru miktarda bronzlaştırıcıyı dağıtmak için bronzlaştırıcıyı ustalıkla dağıtır.

Mented Cosmetics Angled Cheek Brush

Yanaklarınıza yontulmuş bir görünüm kazandırmak için tasarlanan bu fırça, allık, bronzlaştırıcı veya aydınlatıcıyı zahmetsizce uygulayabilir. Açılı bir şekle sahip olduğundan, size keskin elmacık kemikleri vermek için yanağınızın hatlarına uyacaktır. Ayrıca, sentetik lifler kullanarak fırça da vegandır.

İlginizi çekebilir: Makyaj İçin Gerekli Malzemeler

Daha fazla içerik için bizi Instagram’dan da takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx