Magazin

Engin Altan Düzyatan kimdir? Barbaros dizisinde mi oynuyor?

Reklamlar

Engin Altan Düzyatan TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisi ile yeniden ekranlara dönüyor! Yakışıklı oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra yine eşsiz bir yapım olan TRT’de ekrana gelecek Barbaros dizisinde Oruç Reis’i karakterine hayat verecek. Sosyal medya dünyasının da yakından takip ettiği Engin Altan yakışıklılığının yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de ekran başındakilerden tam not aldı. Takipçileri tarafından oldukça merak edilen bir isim haline gelen Engin Altan Düzyatan hakkındaki bütün detayları siz değerli okurlarımız için yazımızda derledik.

Engin Altan Düzyatan kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Engin Altan Düzyatan kimdir
Engin Altan Düzyatan kimdir? Barbaros dizisinin Barbaros Oruç Reis’i kimdir?

Engin Altan Düzyatan kimdir?

Ekranların beğenilen yüzü olan Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro bölümünden mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2001 yılında İstanbul’a gelerek burada oyunculuk hayatına başlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk Teknikleri Master programını bitiren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu yakışıklılığının yanı sıra yetenekleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Reklamlar

Ekranlara ilk defa Ruhsar ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasında yer almış olduğu yapımlarda ki oyunculuk yetenekleri ve yakışıklılığı ile yapımcıların dikkatini çekmiş ve birçok dizi ve filmde rol almaya başlamıştır. Bir Avuç Deniz filmindeki performansı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim 2012 yılında “Los Angeles Movie Awards” ödül töreninde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne layık görülmüştür. Aşk hayatı ile de sık sık gündeme olan başarılı isimin 7 senelik mutlu bir evliliği bulunmaktadır.

Gülşah Soydan Erkoçlar’ın kızı olan Neslişah Erkoçlar ile nikah masasına 2014 yılında oturan Engin Altan sosyal medyada da sık sık eşiyle poz vermektedir. Bu mutlu evliliklerinden Emir Aras ismini verdikleri bir de oğulları dünyaya gelen başarılı isim ailesine olan düşkünlüğü ile de biliniyor.

Romantik Komedi, Bir Avuç Deniz, Son Cinayet, Diriliş Ertuğrul ve Anadolu Kartalları gibi birçok başarılı yapımda yer alan başarılı isim Engin Altan son zamanlarda ise TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisine Oruç Reis karakteri ile dahil oldu. Mevlan Düzyatan ve Gülşen Düzyatan’ın oğlu olan Engin Altan’ın Alpay Selim Düzyatan adında bir de kardeşi vardır. İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aslen Arnavuttur. 

Engin Altan Düzyatan kaç yaşında?

Oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra yakışıklılığı ve ilesine olan düşkünlüğü ile de dikkatleri üzerine çeken Engin Altan 26 temmuz 1979 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 41 yaşındadır.

Reklamlar

Engin Altan Düzyatan aslen nereli?

Yaşamına şu an İstanbul’da devam eden Barbaros dizisinin yetenekli oyuncusu Engin Altan İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir ancak kendisi aslan Arnavuttur.

Engin Altan Düzyatan hangi burç?

Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Engin Altan burcu oldu. 26 Temmuz 1979 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Aslan burcudur.

Engin Altan Düzyatan fiziksel özellikleri

Ekranların başarılı isimi Engin Altan’ın takipçilerinin merak ettiği bir kaç detaya siz değerli takipçilerimiz için değdik.

Engin Altan Düzyatan’ın saç rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında saç rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı isimin saç rengi ise Kumral ile Açık Kahverengi arasında bir tona sahip.

Engin Altan Düzyatan’ın göz rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında göz rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı isim Açık Kahverengi göz rengine sahip.

Engin Altan Düzyatan’ın boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni düzgün fiziği ile de akıllarda soru işareti bıraktı. Bir çok gencin idolü aline gelen Engin Altan’ın boyu ve kilosu merak konusu oldu. 1.85cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 76kg ağırlığında.

Engin Altan Düzyatan evli mi?

Gülşah Soydan Erkoçlar’ın kızı olan Neslişah Erkoçlar ile nikah masasına 2014 yılında oturan Engin Altan sosyal medyada da sık sık eşiyle poz vermektedir. Bu mutlu evliliklerinden Emir Aras ismini verdikleri bir de oğulları dünyaya gelen başarılı isim ailesine olan düşkünlüğü ile de biliniyor.

Engin Altan Düzyatan kimdir
Engin Altan Düzyatan kimdir? Barbaros dizisinin Barbaros Oruç Reis’i kimdir?

Engin Altan Düzyatan kiminle evli?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Engin Altan, Gülşah Soydan Erkoçlar’ın kızı olan Neslişah Erkoçlar ile evlidir.

Engin Altan Düzyatan’ın çocuğu var mı?

Mutlu evliliklerinden Emir Aras ismini verdikleri bir de oğulları dünyaya gelen başarılı isim ailesine olan düşkünlüğü ile de biliniyor.

Engin Altan Düzyatan’ın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Engin Altan şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa Ruhsar ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasında yer almış olduğu yapımlarda ki oyunculuk yetenekleri ve yakışıklılığı ile yapımcıların dikkatini çekmiş ve birçok dizi ve filmde rol almaya başlamıştır. Romantik Komedi, Bir Avuç Deniz, Son Cinayet, Diriliş Ertuğrul ve Anadolu Kartalları gibi birçok başarılı yapımda yer alan başarılı isim Engin Altan son zamanlarda ise TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisine Oruç Reis karakteri ile dahil oldu.

 • 2001 Bizim Otel Altan (TV Dizisi)
 • 2001 Yeditepe İstanbul (TV Dizisi)
 • 2002-2004 Koçum Benim Orçun (TV Dizisi)
 • 2003 Hürrem Sultan Şehzade Bayezid (TV Dizisi)
 • 2003 Mühürlü Güller Engin (TV Dizisi)
 • 2003 Alacakaranlık Doktor (TV Dizisi)
 • 2003 Kampüsistan Levent (TV Dizisi)
 • 2004 Azize Efe (TV Dizisi)
 • 2004 Sil Baştan Cihan (TV Dizisi)
 • 2005 Belalı Baldız Vedat (TV Dizisi)
 • 2005 Kadın Her Zaman Haklıdır Pekcan (TV Dizisi)
 • 2006 Sıla Gazeteci (TV Dizisi)
 • 2006 Kızlar Yurdu (TV Dizisi)
 • 2007 Affedilmeyen Orhan(TV Dizisi)
 • 2007 Sevgili Dünürüm Murat Muhtar (TV Dizisi)
 • 2008 Dantel Emre (TV Dizisi)
 • 2008 Cesaretin Var Mı Aşka? Tamer (TV Dizisi)
 • 2009 Bir Bulut Olsam Doktor Serdar Batur (TV Dizisi)
 • 2010 Kapalıçarşı Fırat (TV Dizisi)
 • 2010 1 Milyon Canlı Para Sunucu Show TV
 • 2010 Şen Yuva Kendisi (TV Dizisi)
 • 2012 Son Halil (TV Dizisi)
 • 2012-2013 Yol Ayrımı Gazeteci Murat (TV Dizisi)
 • 2014 Cinayet Yılmaz Seyhan (TV Dizisi)
 • 2014 Çırağan Baskını Poldi (TV Dizisi)
 • 2014- Diriliş:Ertuğrul Ertuğrul Gazi (TV Dizisi)
Engin Altan Düzyatan kimdir
Engin Altan Düzyatan kimdir? Barbaros dizisinin Barbaros Oruç Reis’i kimdir?
 • 2005 Kalbin Zamanı Genç Demir/Young Demir (Sinema Filmi)
 • 2005 Beyza’nın Kadınları Koray (Sinema Filmi)
 • 2007 Cennet Can (Sinema Filmi)
 • 2008 Mezuniyet (Sinema Filmi)
 • 2008 Cin Geçidi Komiser (Sinema Filmi)
 • 2010 New York’ta Beş Minare Timur (Sinema Filmi)
 • 2010 Bir Avuç Deniz Mert Akbay (Sinema Filmi)
 • 2010 Romantik Komedi Cem Sezgin (Sinema Filmi)
 • 2011 Anadolu Kartalları Binbaşı Kemal Tanaçan (Sinema Filmi)

Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi Barbaros

Engin Altan Düzyatan TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisi ile yeniden ekranlara dönüyor! Yakışıklı oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra yine eşsiz bir yapım olan TRT’de ekrana gelecek Barbaros dizisinde Oruç Reis karakterine hayat verecek.

Engin Altan Düzyatan bölüm başı ne kadar kazanıyor?

Uzun soluklu bir dizi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi karakterine hayat vermiş olan Engin Altan, bu 5 sezonluk dizi boyunca bölüm başına 160 bin TL alıyordu. Şimdilerde ise yeni dizisi olan TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisinde hayat vereceği Oruç Reis karakteri için bölüm başına 200 bin TL alacağı konuşuluyor

Engin Altan Düzyatan kimdir
Engin Altan Düzyatan kimdir? Barbaros dizisinin Barbaros Oruç Reis’i kimdir?

Engin Altan Düzyatan’ın ailesi kimdir?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların aranılan, beğenilen isimleri arasında yerini alan ünlü sosyal medya fenomen bir çok deneyim ve tecrübe ile şuan ki konuma ulaşmıştır. Başarılı sosyal medya fenomeninin kardeşinin adının Alpay Selim Düzyatan olduğunu biliyoruz. Mevlan Düzyatan ve Gülşen Düzyatan’ın oğlu olan Engin Altan’ın Alpay Selim Düzyatan adında bir de kardeşi vardır. Ne yazık ki aile hayatı hakkında çok detaylı bilgilere sahip değiliz.

Engin Altan Düzyatan’ın annesi ve babası kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun annesi ve babasının adı Mevlan Düzyatan ve Gülşen Düzyatandır.

Engin Altan Düzyatan’ın kardeşi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeninin kardeşinin adının Alpay Selim Düzyatan olduğunu biliyoruz.

Engin Altan Düzyatan’ın telefon numarası?

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Diriliş Ertuğrul dizisinde başrol karakteri olan Ertuğrul Gazi karakterine hayat vermiştir.

Engin Altan Düzyatan Fahriye Evcen

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Engin Altan bir diğer gözde isim olan Fahriye Evcen ile Cennet filminde başrol oynamışlardır.

Engin Altan Düzyatan Özgün Namal

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Engin Altan bir diğer gözde isim olan Özgün Namal ile Bu İşte Bir Yalnızlık Var filminde başrol oynamışlardır.

Engin Altan Düzyatan Pilot filmi

Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra yine eşsiz bir yapım olan TRT’de ekrana gelecek Barbaros dizisinde Barbaros Hayrettin Paşa karakterine hayat verecek olan Engin Altan Anadolu Kartalları filminde de başrol oynamıştır.

Engin Altan Düzyatan İnstagram

İnstagram hesabında enginaltanduzyatan hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Engin Altan’ın instagram da ise 4.4M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx