Magazin

Gaga Bulut kimdir? Gerçek adı ne? Hapise neden girdi?

Reklamlar

Gaga Bulut kullanıcı isimli fenomen ismin gerçek adı Bulut Altuğ olduğu ortaya çıktı. Sosyal medya dünyasında hızlı bir şekilde gönüllere girmiş ve başarısıyla kendinden söz ettirmiştir. Kısa sürede geniş kitlelere sahip olup troll videoları ve sempatik tavırlarıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı fenomenin şimdilerde ne yaptığı ve farklı yerlerde karşımıza çıkıp çıkmayacağı merak konusu olmuştur.

Gaga Bulut kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Gaga Bulut kimdir?

Sosyal medya platformlarında paylaşımları ile fenomen hale gelen Gaga Bulut kullanıcı isimli Bulut Altuğ kısa zaman içerisinde hem fan sayfalarına hem de anti fan sayfalarına sahip oldu. 20 Temmuz 1997 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim baba tarafından aslan Vanlıdır.  Ailesinin Van’da iki büyük aşiretten birisi olduğu belirtilen başarılı sosyal medya fenomeni isim tam olarak 12 kardeştir. Muğla Milas’ta abileri ile birlikte köfteci dükkanında çalıştığı dönem içerisinde henüz 12 yaşındayken evden kaçan sosyal medya fenomeni isim küçük yaşta birçok farklı işte çalışarak şu anki konumuna ulaşmıştır.

Reklamlar

Başarılı sosyal medya fenomeni isim hakkında çıkan eşcinsel gibi ithamlar sonrasında şu açıklamaları dile getirdi: “Hayır eşcinsel değilim. Erkeğim. Bugüne kadar hiç bir erkek arkadaşım olmadı ve cinsel ilişkiye de girmedim. Ancak sosyal medya da farklı olmadan ciddi abone ve takipçiye ulaşmak kolay olmadığı için böyle bir yola başvurdum.”

Gaga Bulut kimdir?
Gaga Bulut kimdir?

Başarılı sosyal medya fenomeni isim hakkında yapılan yorumlar için ünlü olmak istediği için bu tarz videolar çektiğini bir gün tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim olmak istediğini dile getirmiştir. Diğer sosyal medya fenomenlerine laf atması ile tanınan sık sık diğer fenomenler ile polemiğe girmesi ile bilinen Bulut Altuğ bunu yapmasındaki tek amacın abone arttırmak ve tanınmak olduğunu dile getirmiştir.

Başarılı sosyal medya fenomeni isim geçmiş dönemde sevdiği bir kız arkadaşının olduğunu daha sonrasında kendisini aldattığını bu yüzden zor zamanlar geçirdiğini dile getirmiştir. Başarılı isim geçirdiği travma sonrasında kaşlarını almaya başladığını sakallarına lazer yaptırdığını ve bu durumdan hoşlandığını söylemiştir. Sosyal medya fenomeni ismi ailesinin Van’da büyük bir aşiret üyesi olduğundan söz etmiştik. Başarılı fenomen isim açtığı bir canlı yayında aşireti tarafından saldırıya uğradığını dile getirmiştir.

Gaga Bulut kullanıcı isimli Bulut Altuğ İzmir’de para ile kandırdı erkek çocuklarını öpüştürüp çektiği görüntüleri ise sosyal medya hesaplarında paylaşmasıyla büyük tepki topladı. Sosyal medya fenomeni isim aynı zamanda 17 yaşındaki iki kız çocuğunu da öpüştürdü iddiaları sonrasında İzmir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 15 Ekim 2018 tarihinde müstehcenlik suçundan gözaltına alındı. İzmir 5.’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan dava neticesinde 17 yıl hapis cezasına çarptırılan sosyal medya fenomeni isim 1000 gün karşılığı 20.000 TL olan adli para cezası kesildi.

Reklamlar

Mahkeme kararının sonrasında sosyal medya fenomeni ismi hesaplarına erişim engeli konuldu. Arama motorlarından da sık sık adı geçen sosyal medya fenomeni ismi cezaevinde darp edildiğini bu yüzden öldüğünü belirten yazılar yayınlandı. Ancak Aslı olmayan bu yazılar neticesinde sosyal medya fenomeni ismi ölmediğini ancak darp edilip edilmediği konusunda bilgi sahibi olmadığımızı söyleyebiliriz

Gaga Bulut kimdir?
Gaga Bulut kimdir?

Gaga Bulut’un gerçek adı ne?

Sosyal medya platformlarında üretmiş olduğu içerikler ile kısa süre içerisinde fenomen olan Gaga Bulut kullanıcı isimli fenomenin gerçek adı ise Bulut Altuğ.

Gaga Bulut kaç yaşında?

ilk zamanlar Tiktok platformunda ürettiği içerikleri paylaşan sosyal medya fenomeni burada bir hayli beğenilmiş geniş hayran kitlesine ulaşmıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni ismin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise yaşı oldu.

Gaga Bulut aslen nereli?

Sosyal medya platformunda sevilen videoları ile tıklanma rekoru kıran eğlenceli fenomenin aslen nereli olduğu merak konusu oldu. Yaşamına İzmir’de devam ettiğini bildiğimiz başarılı fenomen aslen Vanlıdır. 20 Temmuz 1997 tarihinde dünyaya gelen fenomen 24 yaşında.

Gaga Bulut hangi burç?

Sosyal medya platformunda en sevilen ve hayran duyulanlar arasında neredeyse ilk sıralarda olan ünlü fenomenin burcu da merak edildi. Sizler için öğrendik ve bulduk. 20 Temmuz 1997 yılında dünyaya gelen fenomen isim Yengeç burcu.

Gaga Bulut’un boyu ve kilosu?

Trol videoları ve yetenekleriyle ilgileri üzerine çeken genç fenomen aynı zamanda diğer fenomenler ile tartışması büyük ilgi topladı. Başarılı sosyal medya fenomeni isim boy ve kilosunu da sizler için araştırdık. Öğrendiğimize göre boyu 1.85 cm kilosu ise 75 olduğu anlaşıldı.

Bakınız: Sinem Ökten Kimdir?

Gaga Bulut’un mesleği ne?

Başarılı sosyal medya fenomeni ağırlıklı olarak dijital platformlarla ilgilenmektedir. Bunun dışında her hangi bir meslek ile ilgilenip ilgilenmediği bilinmemektedir.

Gaga Bulut ne kadar kazanıyor?

Başarılı fenomen taklit ve yetenekleriyle hayranlarının ilgisini üzerine çekmeye devam ediyor. Takipçilerinin gözdesi haline gelen yetenekli fenomenin hayran kitlesi tarafından yine merak edilenler arasında olan ne kadar kazanıyor sorusu yerini aldı. Bizler sizler için bu konuyu da araştırdık. Fenomenin bu platformda ne kadar kazandığı bilinmeyenler arasında yerini aldı.

Gaga Bulut evli mi?

Sosyal medya dünyasında taklit yeteneğiyle tanınan fenomenin hakkında merak edilenler arasında evli olup olmadığı da sıkça sorulan sorular arasında yerini aldı. Genç fenomenin hayatında kimse olmadığı gibi evli olmadığı da öğrenildi.

Gaga Bulut’un sevgilisi var mı?

Sosyal medya dünyasında taklit yeteneğiyle tanınan güzel fenomenin hakkında merak edilenler arasında sevgilisi olup olmadığı da sıkça sorulan sorular arasında yerini aldı. Genç fenomenin hayatında evli olmadığı gibi sevgilisinin de olmadığı da öğrenildi.

Gaga Bulut kimdir?
Gaga Bulut kimdir?

Gaga Bulut neden hapise girdi?

Gaga Bulut kullanıcı isimli Bulut Altuğ İzmir’de para ile kandırdı erkek çocuklarını öpüştürüp çektiği görüntüleri ise sosyal medya hesaplarında paylaşmasıyla büyük tepki topladı. Sosyal medya fenomeni isim aynı zamanda 17 yaşındaki iki kız çocuğunu da öpüştürdü iddiaları sonrasında İzmir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 15 Ekim 2018 tarihinde müstehcenlik suçundan gözaltına alındı. İzmir 5.’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan dava neticesinde 17 yıl hapis cezasına çarptırılan sosyal medya fenomeni isim 1000 gün karşılığı 20.000 TL olan adli para cezası kesildi. Mahkeme kararının sonrasında sosyal medya fenomeni ismi hesaplarına erişim engeli konuldu.

Gaga Bulut cezaevinden çıktı mı?

17 yaşındaki iki kız çocuğunu da öpüştürdü iddiaları sonrasında İzmir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 15 Ekim 2018 tarihinde müstehcenlik suçundan gözaltına alınan fenomen isim hakkında verilen 17 yıl hapis cezası hakkında 2 yıl hapis yattıktan sonra tahliye edilen fenomen isim hakkında ne yazık ki çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Gaga Bulut cezaevinde darp mı edildi?

17 yıl hapis cezasına karar verilen fenomen isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise darp edilip edilmediği oldu. Aslı olmayan bu yazılar neticesinde sosyal medya fenomeni ismi ölmediğini ancak darp edilip edilmediği konusunda bilgi sahibi olmadığımızı söyleyebiliriz

Gaga Bulut öldü mü?

Arama motorlarından da sık sık adı geçen sosyal medya fenomeni ismi cezaevinde darp edildiğini bu yüzden öldüğünü belirten yazılar yayınlandı. Ancak Aslı olmayan bu yazılar neticesinde sosyal medya fenomeni ismi ölmediğini ancak darp edilip edilmediği konusunda bilgi sahibi olmadığımızı söyleyebiliriz

Gaga Bulut ekşi

  • Ne izledim lan ben tepkisi oluşturan bir eleman.
  • Jahrein’nin videosu sayesinde varlığından haberimin olduğu ilginç bünye
  • Bir videoda eşcinsel olmadığını, yalnız belirli konulara -özellikle tecavüz gibi- dikkat çekmek için ve prim yapmak için böyle bir role giriştiğini söyleyen youtuber. -sizin anlayacağınız dilden söyleyecek olursak çok başarılı bir troll kendisi- gerçekten de halk olarak kan ve entrikayı çok sevdiğimiz için bence gayet mantıklı bir yol seçmiştir kendisine. Ayrıca kimsenin yapmadığı şeyi yapıp böylesine zor bir role girişip bir de üzerine bu rol ile toplumsal meselelere dikkat çekmeye çalışması bence takdir edilesi bir olay.
  • Çoğu insanın aksine ben takdir ediyorum. Youtube kitlesi bir koyunsa bu arkadaş sadece çobanlığını yapıyor.

Gaga Bulut’un cinsiyeti ne?

Başarılı sosyal medya fenomeni isim hakkında çıkan eşcinsel gibi ithamlar sonrasında şu açıklamaları dile getirdi: “Hayır eşcinsel değilim. Erkeğim. Bugüne kadar hiç bir erkek arkadaşım olmadı ve cinsel ilişkiye de girmedim. Ancak sosyal medya da farklı olmadan ciddi abone ve takipçiye ulaşmak kolay olmadığı için böyle bir yola başvurdum.”

Gaga Bulutun ailesi kimdir?

20 Temmuz 1997 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim baba tarafından aslan Vanlıdır.  Ailesinin Van’da iki büyük aşiretten birisi olduğu belirtilen başarılı sosyal medya fenomeni isim tam olarak 12 kardeştir. Muğla Milas’ta abileri ile birlikte köfteci dükkanında çalıştığı dönem içerisinde henüz 12 yaşındayken evden kaçan sosyal medya fenomeni isim küçük yaşta birçok farklı işte çalışarak şu anki konumuna ulaşmıştır.

Gaga Bulut’un babası kim?

Ailesinin Van’da iki büyük aşiretten birisi olduğu belirtilen başarılı sosyal medya fenomeni ismin babası hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Gaga Bulut annesi kim?

Ailesinin Van’da iki büyük aşiretten birisi olduğu belirtilen başarılı sosyal medya fenomeni ismin annesi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Gaga Bulut kardeşi var mı?

Ailesinin Van’da iki büyük aşiretten birisi olduğu belirtilen başarılı sosyal medya fenomeni isim tam olarak 12 kardeştir. Ancak kardeşlerinin kim olduğu hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Gaga Bulut sosyal medya hesapları

9 Ekim 2016 tarihinde açtığı Youtube Kanalı ile fenomeni hale gelen sosyal medya fenomeni isim burada 212B takipçiye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomen isim diğer fenomenlere laf atması ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen isim şuan bu platformda 138B takipçisi mevcut. Sosyal medya platformunda en sevilen ve hayran duyulanlar arasında neredeyse ilk sıralarda olan ünlü fenomenin Tiktok platformunda da 164.5K takipçisi aynı zamanda 1.7MM beğenisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Başak Akbay kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx