Magazin

Sinem Ökten Kimdir?

Reklamlar

Güzel ve başarılı spiker Sinem Ökten eski basketbolcu Kerem Tunceri görüntülenince akıllara Kerem Tunçeri ile Sinem Ökten sevgili mi sorusu gelmeye başlamıştır. Aynı zamanda Tivibu spor kanalında spor spikeri olarak karşımıza çıkan Sinem Ökten kimdir, nerelidir, kilosu, boyu gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Sinem Ökten
Sinem Ökten

Sinem Ökten Kimdir?

Sinem Ökten’i yakından tanımak isteyenlerin merak ettiği soruları aşağıda sıraladık. Bunun yanı sıra Sinem Ökten’in hayatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız okumaya devam edin.

Sinem Ökten Nerede Doğdu?

Sinem Ökten İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Reklamlar

Sinem Ökten’in Boyu

Sinem Ökten’in boyu 1.76 cm’dir.

Sinem Ökten’in Kilosu

Sinem Ökten 53 kilodur.

Sinem Ökten Aslen Nerelidir?

Sinem Ökten, baba tarafından aslen Samsunludur.

Sinem Ökten Evli Mi?

Sinem Ökten bekardır.

Reklamlar
Sinem Ökten
Sinem Ökten

Sinem Ökten Kariyeri

Önceki yıllarda NTV Spor kanalında spor spikeri olarak ekranlara gelen Sinem Ökten şimdilerde Tivibu Spor ekranlarında spor spikerliği yaparak seyirci ile buluşmaktadır.

Sinem Ökten Sevgilisi

2018 yılında Sinem Ökten Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ile sevgili mi sorusu oldukça merak edilmiştir. İkilinin baş başa yemek yediğini görüntüleyen basın mensupları ve basın mensupları gelince yüzleri düşen ikili objektiflere poz vermek istememiştir. Sinem Ökten eliyle yüzünü kapatırken Kerem Tunçeri, sevgili misiniz sorusuna aralarında bir şey olmadığını söyleyerek cevap vermiştir.

Sinem Ökten
Sinem Ökten

Sinem Ökten Sosyal Medya

Sinem Ökten’in instagram hesabının ismi sinemoktenn şeklindedir. Instagram hesabının 59 bin civarı takipçisi vardır. Tivibu spor kanalı ile ilgili içerikler paylaşmaktadır.

İlginizi çekebilir: Gaga Bulut kimdir

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx