Magazin

Enis Arıkan kimdir?

Reklamlar

Enis Arıkan kimdir? Kaç yaşında? Exxen’de Talk Show programı mı sunacak? Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak olan Talk Show programının sunucusu olan Enis Arıkan’ın hayranları merakta. Birçok başarılı yapımda yer alan Arıkan, yakışıklılığı ve oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra sempatik halleri ile de ön plana çıkıyor. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan Enis Arıkan’ın takipçileri oyuncu hakkında arama motorlarında sıkı sık sorular sormaya başladılar.

Enis Arıkan kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Enis Arıkan kimdir?

Dijital platformların ve sosyal medya dünyası yakından takip ettiği isimlerden birisi olan Enis Arıkan ile fenomen listemize devam ediyoruz. 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni Instagram paylaşımları ve yer aldığı projeler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son olarak Jet Sosyete dizisi ile ekranlarda olan sosyal medya fenomeni Enis Arıkan’ın kariyeri ilk olarak Aynalı Tahir dizisi ile başlamıştır.

Reklamlar

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Performansı bölümünden mezun olan sosyal medya fenomeni günümüzde de ünlü olan Ezgi Mola Şebnem Bozoklu ile de sınıf arkadaşıdır. Ayrıca birçok reklam filminde de yer almış olan sosyal medya fenomeni Arıkan birçok tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmış yapmış olduğu bu projelerdeki başarısı ile de birçok ödüle layık görülmüştür. 19.Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema oyuncu ödülleri, Yılın en iyi erkek oyuncusu, Craft tiyatro, 2011 Antakya televizyon ödülleri, Komedi dizisi en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülleri’ne layık görülmüştür. Ekranlara ilk defa 1998 tarihinde Aynalı Tahir dizisi ile merhaba diyen sosyal medya fenomeni oyuncu aynı yıl Gülerken Ağladık yapımında da yer almıştır.

Daha sonrasında 1999 tarihinde Zilyoner projesinde yer alan başarılı oyuncu 2001 yılında Hırsız yapımında rol almıştır. 2002 yılının en başarılı eserleri arasında yerini alan Yıldızların Altında yapımında da yer alan başarılı fenomen son olarak Jet Sosyete dizisinde ekranlarda olmuştur. Ünlü fenomenin ismi sık sık Ezgi Mola ile anılmış hatta sevgili yakıştırmaları bile yapılmıştır. Fakat ikili çok sıkı birer arkadaş olmuş hayatlarında böyle bir şey olmadığına defalarca basın açıklamışlardır. Birçok projede yan yana gelen ikili böyle yakıştırmalara maruz kalmış olsalar da dostlukları ile herkesle imrendirmişlerdir.

Enis Arıkan’ın annesi de en az kendisi kadar fenomen olmuştur. Sosyal medyada ikilinin yapmış olduğu çekim ve paylaşımlar hayranları tarafından bir hayli beğeni toplamış ve annesi de bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Şu aralar kapalı gişe oynayan Alice Müzikalinde ise tavşan rolünde yer alan Arıkan O Ses Türkiye yarışmasında yapmış olduğu dans şovu ile de dillerden düşmemiş bir hayli yetenekleri ile beğeni toplamıştır.

Enis Arıkan kaç yaşında?

Enis Arıkan kimdir?

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak olan Talk Show programının sunucusu olan Enis Arıkan’ın hayranları merakta. Exxen’de yayınlanmaya başlanılan program şimdiden milyonların dikkatini üzerine çekti. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise ünlü fenomenin yaşı oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. 3 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen 37 yaşında.

Reklamlar

Enis Arıkan aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında nereli olduğuna dair sorular sordular. Bizler de siz değerli okurlarımız için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile siz değerli okurlarımız karşısında olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Enis Arıkan hangi burç?

Sunduğu Talk Show ile sosyal medyanın adeta göz bebeği haline gelen ve kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan ünlü oyuncunun takipçileri en çok sosyal medyada oyuncu fenomenin burcunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 3 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda bir Oğlak burcu erkeği

Enis Arıkan’ın boyu ve kilosu?

Sosyal medya dünyasının en beğenilen isimlerinden birisi haline gelen Arıkan, paylaşımları ile sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı. Düzgün fiziği ile bir çok gencin idolü haline gelen ünlü sosyal medya fenomeni isimin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü fenomeni oyuncunun boyunu ve kilosunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 1.82 cm uzunluğunda olan ünlü sosyal medya fenomeni güzel 76kg ağırlığında.

Enis Arıkan kimdir?
Enis Arıkan kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Ünlü fenomenin ismi sık sık Ezgi Mola ile anılmış hatta sevgili yakıştırmaları bile yapılmıştır. Fakat ikili çok sıkı birer arkadaş olmuş hayatlarında böyle bir şey olmadığına defalarca basın açıklamışlardır. Magazin gündeminde de uzun bir dönem konuşulan başarılı sosyal medya fenomeninin takipçileri de sık sık arama motorlarında bu konu hakkında sorular sormuş olsalar da ne yazık ki çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Enis Arıkan Exxen’de mi?

Exxen’de Talk Show programı mı sunacak? Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak olan Talk Show programının sunucusu olan Enis Arıkan, konukları ve zevkli sunumu ile şimdiden milyonların gönlünde yer edindi.

Enis Arıkan’ın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Karaca, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Enis Arıkan kimdir?
Enis Arıkan kimdir?

Enis Arıkan ne kadar kazanıyor?

Malesef bu konu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Yeni gelişmeler olur olmaz siz değerli okuyucularımız için yazımızı tekrar güncel hale getireceğiz.

Yer aldığı yapımlar

Ekranlara ilk defa 1998 tarihinde Aynalı Tahir dizisi ile merhaba diyen sosyal medya fenomeni oyuncu aynı yıl Gülerken Ağladık yapımında da yer almıştır. Daha sonrasında 1999 tarihinde Zilyoner projesinde yer alan başarılı oyuncu 2001 yılında Hırsız yapımında rol almıştır. 2002 yılının en başarılı eserleri arasında yerini alan Yıldızların Altında yapımında da yer alan başarılı fenomen son olarak Jet Sosyete dizisinde ekranlarda olmuştur. Yer aldığı diğer yapımlara göz atacak olursak:

 • Hayat Ağacı
 • Cesur Hemşire
 • Uçurum
 • Yerden Yüksek
 • Aşk ve Ceza
 • Kapadokya
 • Kurtlar Vadisi Pusu
 • Genco
 • Kadın İsterse
 • Gurbet Kadını
 • Çekirdek Aile
 • Yıldızların Altında
 • Hırsız
 • Zilyoner
 • Gülerken Ağladık
 • Aynalı Tahir

Yer aldığı tiyatro oyunları

 • 2013-2014 – Garaj – Craft Tiyatro
 • 2014 – Makas – DAT Tiyatro
 • 2012-2013 – Altın Ejderha DOT Tiyatro
 • 2011-2012 – Kutlama
 • 2008-2009 – Vur- Ağlama -Yeniden
 • 2007-2009 Kürklü Merkür
 • 2006-2007 – Hamlet
 • 2006-2007 – Tuhaf Bir Aile
 • 2005 – Herostratusu Unut
 • 2004 – Atris Mektebi
 • 2003 – Yalancı
 • 2001 – Pilli Gelin
 • 2000- Kereviz Festivali

Aldığı ödüller

Arıkan birçok tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmış yapmış olduğu bu projelerdeki başarısı ile de birçok ödüle layık görülmüştür. 19.Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema oyuncu ödülleri, Yılın en iyi erkek oyuncusu, Craft tiyatro, 2011 Antakya televizyon ödülleri, Komedi dizisi en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülleri’ne layık görülmüştür.

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Arıkan’ın instagramda ise 2.5M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx