Magazin

Erdem Kaynarca hangi dizilerde rol aldı?

Reklamlar

Erdem Kaynarca, 1 Ocak 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yakışıklılığı ile geniş kitleler tarafından sevilen ve genç kızların büyük bir hayranlıkla takip ettiği Erdem Kaynarca, ATV ekranlarında yayınlayan Gül Masalı dizisinde Toprak Atabey karakteriyle başrol oynamaktadır. Erdem Kaynarca kaç yaşında? Erdem Kaynarca sevgilisi kim? Erdem Kaynarca dizileri! Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Erdem Kaynarca kimdir?

Erdem Kaynarca, 1 Ocak 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olduktan sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almaya başlayan ve tiyatroya olan büyük ilgisi ile pek çok tiyatro oyununda rol alan Erdem Kaynarca, 2017 yılından bu yana dizi ve film sektörünün sevilen erkek oyuncularından birisi olmuştur.

Erdem Kaynarca hangi dizilerde rol aldı?
Erdem Kaynarca hangi dizilerde rol aldı?

Ekranlara ilk defa 2017 yılında yayınlanan Kalp Atışı dizisinde Mehmet karakteri ile merhaba diyen oyuncu 2018 yılında Bir Deli Rüzgar yapımında Tunahan karakterini canlandırmıştır. 2019 yılında en sevilen dizilerden birisi olan Yasak Elma’ya konuk oyuncu olarak dahil olan Erdem Kaynarca, 2020 yılında ise Gençliğim Eyvah dizisinde Çavi Bozoğlu karakteriyle başrol oynamıştır.

Reklamlar

2021 yılında Ada Masalı dizisinde hayat verdiği Batu karakteriyle yıldızını parlatan ve aynı yıl içerisinde Annemizi Saklarken dizisinde hayat verdiği Bora Demir karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan usta oyuncu şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanan Gül Masalı dizisinde Toprak Atabey karakterini canlandırmaktadır. İnternet yapımlarında da en çok tercih edilen erkek oyunculardan birisi olan Erdem Kaynarca, 2016 yılından bu yana pek çok sinema filminde de rol almıştır.

Erdem Kaynarca kaç yaşında?

1 Ocak 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erdem Kaynarca, 31 yaşındadır.

Erdem Kaynarca aslen nereli?

Başarılı oyuncunun doğma büyüme İstanbullu olduğu bilinmektedir.

Erdem Kaynarca hangi burç?

1 Ocak 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu oğlak burcudur

Reklamlar

Erdem Kaynarca boy ve kilo

Tiyatro oyunlarına olan ilgisi ile bilinen ve genç yaşına rağmen pek çok tiyatro oyununda rol olarak kariyerini büyük bir noktaya taşıyan Erdem Kaynarca, 1.77 boyunda 74 kilodur.

Erdem Kaynarca hangi dizilerde rol aldı?
Erdem Kaynarca hangi dizilerde rol aldı?

Erdem Kaynarca mesleği

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olduktan sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim alarak kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Erdem Kaynarca dizileri

Ekranlara ilk defa 2017 yılında yayınlanan Kalp Atışı dizisinde Mehmet karakteri ile merhaba diyen oyuncu 2018 yılında Bir Deli Rüzgar yapımında Tunahan karakterini canlandırmıştır. 2019 yılında en sevilen dizilerden birisi olan Yasak Elma’ya konuk oyuncu olarak dahil olan Erdem Kaynarca, 2020 yılında ise Gençliğim Eyvah dizisinde Çavi Bozoğlu karakteriyle başrol oynamıştır. 2021 yılında Ada Masalı dizisinde hayat verdiği Batu karakteriyle yıldızını parlatan ve aynı yıl içerisinde Annemizi Saklarken dizisinde hayat verdiği Bora Demir karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan usta oyuncu şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanan Gül Masalı dizisinde Toprak Atabey karakterini canlandırmaktadır

  • 2017 Kalp Atışı
  • 2018 Bir Deli Rüzgar
  • 2019 Yasak Elma
  • 2020 Gençliğim Eyvah
  • 2021 Ada Masalı
  • 2021 Annemizi Saklarken
  • 2022 Gül Masalı

Erdem Kaynarca Yasak Elma

Fox TV ekranlarında yayınlanan bol entrikalı ve gülme garantili bir dizi olan Yasak Elma’da 2019 yılında konuk oyuncu olarak katılan Erdem Kaynarca, burada Dündar Çelikkan karakterini canlandırmıştır.

Erdem Kaynarca yeni bir dizide rol alacak mı?

Yakışıklılığının yanı sıra başarıları ile de kısa zamanda yükselen oyuncular arasında yerini alan Erdem Kaynarca, her ne kadar tiyatro oyunlarına karşı daha çok ilgi duymuş olsa da dizi ve film projeleri ile de en çok adını duyuran oyunculardan birisidir. Başarılı isim 2022 yılında ATV ekranlarında yayınlanacak olan Gül Masalı dizisinde Toprak Atabey karakteriyle başrol oynayacaktır.

Erdem Kaynarca evli mi?

Genç yaşında pek çok başarıya imza atmış olan şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanacak Gül Masalı dizisinde Toprak Atabey karakteriyle başrol oynaması beklenen Erdem Kaynarca, evli değildir.

Erdem Kaynarca sevgilisi var mı?

Genç kızların yakından takip ettiği ve her kitleye hitap ettiği bilinen Erdem Kaynarca’nın özel hayatı her ne kadar merak ediliyor olsa da başarılı oyuncunun sosyal medya hesapları incelendiği zaman herhangi biriyle birlikte olmadığı görülmektedir.

Erdem Kaynarca hangi dizilerde rol aldı?
Erdem Kaynarca hangi dizilerde rol aldı?

Erdem Kaynarca dövmesi var mı?

2017 yılında Kalp Atışı dizisinde hayat verdiği Mehmet karakteri ile ekranlara ilk adımını atan Erdem Kaynarca, hakkında en çok merak edilen sorulardan birisi de dövmesinin olup olmadığı oldu. Başarılı oyuncunun dövmesinin varlığını yazık ki hala gizemini korumaktadır.

Erdem Kaynarca İnstagram adresi

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Erdem Kaynarca, özellikle Instagram platformunda paylaşımlarına devam etmektedir. Başarıları ile kısa zamanda yükselen Erdem Kaynarca, Instagram platformunda 247B takipçiye sahiptir.

Erdem Kaynarca İnstagram adresi http://instagram.com/erdemkaynarca/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx