Magazin

Mustafa Uca Kimdir? (UCOFY)

Reklamlar

Bu yazımızda sizlere YouTube platformunda UCOFY adıyla tanınan Mustafa Uca hakkında merak edilenleri cevaplayacağız.

Mustafa Uca Kimdir? sorusuna yanıt olarak “Çocukluğumdan beri teknolojiye merakı ve ilgisi olan, ayrıca çok küçük yaşlarda YouTube sektörüne atılan birisiyimdir. 2014 yıllarından bu yana Yurtdışında içerik üretmekte olup bir çok şirketle iş birliği yapmaktayım. Son 1,5 yıldır Türkiye’de içerik üretmeye başladım, YouTuberliğin yanı sıra Google Play Store / AppStore’da çıkarılan uygulamaların yönetimi ve reklamı ile ilgilenirim, gelecekte ki hedeflerim Türkiye’nin en büyük girişimcilerinden birisi olmak ve insanlara faydalı içerik sunmak.”

Mustafa Uca Ne Zaman Doğdu?

Mustafa Uca, 23 Ağustos günü 2001 yılında doğmuştur. 20 yaşında olan Mustafa Uca, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Reklamlar
Mustafa Uca
Mustafa Uca

Mustafa Uca Nereli?

Mustafa Uca nereli sorusuna Uca, aslen İstanbul’lu olduğunu belirtmiştir.

Mustafa Uca’nın Asıl Mesleği Nedir?

Mustafa Uca takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise sosyal medya dışında Uca’nın asıl mesleğidir. Mustafa Uca, bu soruyu şöyle cevaplandırmıştır: “Lisede hukuk alanınından ders gördüm üniversitede de hukuk alanından devam ediyorum”. Fakat Uca, şuan okuduğu bölümden mezun olduktan sonra YouTuber’lik yapmaya ve şirketlerle çalışmaya devam edeceğini de belirtmiştir.

İnsanlar Mustafa Uca’yı Neden Seviyor?

Bu soru Uca’ya yöneltildiğinde Mustafa Uca’nın cevabı şu yönde olmuştur: “Kanalımda ve sosyal medya hesaplarımda elimden geldiğince herkese cevap vermeye çalışır ve bir durum olduğunda hoşgörü ile karşılarım genelde takipçilerim bana sempatik olduğumu ve hiç ego yapmadığımı söylerler belki de bu onlarla kurduğum samimi iletişimden kaynaklıdır.”

Mustafa Uca Sosyal Medya
Mustafa Uca Sosyal Medya

Mustafa Uca Sosyal Medya

YouTube platformunda 64,1 bin takipçisi olan Uca, bilinen diğer adıyla ucofy, sosyal medyayı oldukça aktif kullanmakta ve özgün içerikler üretmektedir. Bunun yanı sıra, Instagram’da da 75,8 bin takipçisi bulunuyor.

Reklamlar

Mustafa Uca’nın sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz:

Ayrıca, UCOFY – MUSTAFA UCA HABERLERE ÇIKTI ! adlı videoyu da izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Aras Karanfil kimdir? adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

admin

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx