Magazin

Aras Karanfil kimdir?

Reklamlar

Youtuber Aras Karanfil kimdir? Sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Aras Karanfil İnstagram ve Youtube platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor. Ürettiği içerikler sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça sevilen isimler arasında hızla yükselen ve başa gelen Aras Karanfil takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında arama motorlarında merak ettikleri detayları aramaya başladılar.

Sosyal medya fenomeni Aras Karanfil kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Aras Karanfil kimdir?
Aras Karanfil kimdir?

Aras Karanfil kimdir?

Youtube platformunda ürettiği içerikler ile bir anda viral olan ve Türkiye’ye kendisini sevdirmeyi başaran sosyal medya fenomeni Karanfil’in takipçileri merakta. Youtube platformunda ki başarısını diğer sosyal medya platformlarına da aktarmayı başaran sosyal medya fenomeni isimin takipçileri fenomen hakkında arama motorlarında sorulara sormaya başladılar bile. 22 Ekim 1988 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 32 yaşında. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Grafik Sanatlar Bölümünde tamamlamıştır. Daha sonrasında sosyal medya dünyasına sağlam bir atılım yapmaya karar veren Karanfil, Facebook ile giriş yapmıştır. Youtube platformuna adım atan Karanfil, Disko Kralı programına konuk olmuştur. 6 yaşında iken hiperaktivite tanısı konulan fenomen isim, bir çok yarışmaya katıldı.

Reklamlar

Aras Karanfil kaç yaşında?

Takipçileri ve adına açılan fan sayfaları sık sık arama motorlarında güzel fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar. En merak edilen soruların başında ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. 22 Ekim 1988 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 32 yaşında.

Aras Karanfil aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz ünlü Youtuberın ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Aras Karanfil hangi burç?

22 Ekim 1988 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin en merak ettiği konulardan biriside fenomen isimin burcu oldu. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk.22 Ekim 1988 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda bir Terazi burcu erkeği.

Aras Karanfil’in boyu ve kilosu?

Hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız yakışıklı fenomen isimin ne yazık ki boy ve kilo bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Aras Karanfil kimdir?
Aras Karanfil kimdir?

Aras Karanfil ne kadar kazanıyor?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sosyal medya hesapları

16 Kasım 2010 tarihinde açtığı youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Karanfil’in şuan bu platformda 1.57M abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Karanfil’in instagramda ise 440B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx