Magazin

Evliya Aykan kimdir?

Reklamlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin kadrosunda yer alan Evliya Aykan başarılı oyunculuğunun yanı sıra sempatik tavırları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Evliya Aykan, sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları yakışıklı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler.

Evliya Aykan kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Evliya Aykan kimdir?
Evliya Aykan kimdir?

Evliya Aykan kimdir?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların başarılı isimlerinden birisi olan Evliya Aykan ile fenomen listemize devam ediyoruz. 31 Ağustos 1992 yılında Hakkari’de dünyaya gelen başarılı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Evliya Aykan küçük yaşlardan itibaren oyunculuk ile ilgilenmeye başlamıştır.

Reklamlar

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü kazanan ve mezun olduktan sonra da oyunculuk alanında kariyerini ilerletmeye devam eden başarılı sosyal medya fenomeni ekranlara ilk defa Behzat Ç dizisi ile merhaba demiştir. Çok Güzel Hareketler Bunlar programının yapmış olduğu seçmelerde başarılı bir performans sergileyen Aykan bu performansı sayesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Burada göstermiş olduğu farklı karakterlerde ki yetenekleriyle Gülizar dizisi ve Organize İşler Sazan Sarmalı filmlerinde rol almaya başlayan başarılı sosyal medya fenomeni aynı zamanda özel hayatı ile de gündemi olmaya devam ediyor. Ailesi hakkında çok fazla detay bilinmemesine rağmen annesi Hasibe Koçkaya ile paylaşımı olan sosyal medya fenomeni tek çocuk olduğu biliniyor.

Özel hayatı konusunda takipçilere sık sık arama motorlarını sevgilisi olup olmadığı sorularını sormuş olsalar da ortaya atılan iddialar kafa karışıklığına neden oldu. Uzun zamandır kendisi gibi oyuncu olan Yelda Öner ile birlikte olan başarılı sosyal medya fenomeni birlikteliklerini sosyal medya dünyasından saklamaları dikkatleri üzerine çekti. İkili sosyal medya hesaplarında beraber oldukları fotoğrafları koymamaları ile de ayrılık dedikoduları yapılmaya başlandı.

Evliya Aykan kaç yaşında?

Başarıları ile göz dolduran, yakışıklılığı ile de akılları baştan alan sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçilerinin en merak ettiği konuların başında ünlü sosyal medya fenomenin yaşı yer aldı. Bizler siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. 31 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni 29 yaşında.

Reklamlar

Evliya Aykan aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında nereli olduğuna dair sorular sordular.  Oyunculuğu ile göz dolduran gözleri ile de yürek hoplatan bir çok gencin yüreğinde yer edinen Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu aslen Hakkarili.

Evliya Aykan hangi burç?

Evliya Aykan kimdir?

Sosyal medyanın adeta göz bebeği haline gelen ve kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan oyuncu Ertürk’ün takipçileri en çok sosyal medyada oyuncu fenomenin burcunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 31 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda bir Başak burcu erkeği.

Evliya Aykan’ın boyu ve kilosu?

Sosyal medya dünyasının gülen yüzü haline gelen Aykan, paylaşımları ile sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı. Sempatik tavırları ile bir çok gencin idolü haline gelen ünlü sosyal medya fenomeni isimin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü fenomen yakışıklının boyunu ve kilosunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 1.77 cm uzunluğunda olan ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu 65kg ağırlığında.

Evliya Aykan’ın sevgilisi var mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer konu ise fenomen isminin aşk hayatı oldu. Özel hayatını sır gibi saklayan ve sosyal medyaya yansıtmayan Aykan’ın takipçileri bu konu hakkında epey meraklı. Ünlü oyuncu gönlünü birine kaptırdı. Sosyal medyanın beğenilen isimlerinden olan Aykan gönlünü Yelda Öner’e kaptırdı.

Evliya Aykan kimdir?
Evliya Aykan kimdir?

Evliya Aykan ve Yelda Öner ayrıldı mı?

Özel hayatı konusunda takipçilere sık sık arama motorlarını sevgilisi olup olmadığı sorularını sormuş olsalar da ortaya atılan iddialar kafa karışıklığına neden oldu. Uzun zamandır kendisi gibi oyuncu olan Yelda Öner ile birlikte olan başarılı sosyal medya fenomeni birlikteliklerini sosyal medya dünyasından saklamaları dikkatleri üzerine çekti. İkili sosyal medya hesaplarında beraber oldukları fotoğrafları koymamaları ile de ayrılık dedikoduları yapılmaya başlandı.

Evliya Aykan’ın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Aykan, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Evliya Aykan ne kadar kazanıyor?

Yakışıklılığı ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Evliya Aykan kimdir?
Evliya Aykan kimdir?

Evliya Aykan ailesi

Ailesi hakkında çok fazla detay bilinmemesine rağmen annesi Hasibe Koçkaya ile paylaşımı olan sosyal medya fenomeni tek çocuk olduğu biliniyor.

Evliya Aykan’ın rol aldığı dizi ve filmler

ekranlara ilk defa Behzat Ç dizisi ile merhaba demiştir. Çok Güzel Hareketler Bunlar programının yapmış olduğu seçmelerde başarılı bir performans sergileyen Aykan bu performansı sayesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında oyunculuk yapmaya başlamıştır. Burada göstermiş olduğu farklı karakterlerde ki yetenekleriyle Gülizar dizisi ve Organize İşler Sazan Sarmalı filmlerinde rol aldı.

  • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2
  • Behzat Ç
  • Gülizar
  • Organize İşler: Sazan Sarmalı

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de Evliya Aykan

Çok Güzel Hareketler Bunlar programının yapmış olduğu seçmelerde başarılı bir performans sergileyen Aykan bu performansı sayesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında evliyaaykan hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Aykan’ın instagram da ise 232 takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx