Magazin

Hasan Denizyaran bakın hangi dizilerde oynadı?

Reklamlar

Hasan Denizyaran, 24 Temmuz 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. ATV ekranlarında yayınlanan Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlenmiş olduğu Yalnız Kurt dizisinde başrol oynayan Hasan Denizyaran burada Altay Kurtoğlu karakterini hayat vermektedir. Hasan Denizyaran kaç yaşında? Hasan Denizyaran sevgilisi kim? Hasan Denizyaran diziden ayrılıyor mu? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Hasan Denizyaran kimdir?

Hasan Denizyaran, 24 Temmuz 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.  İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünde eğitim aldıktan sonra 1 yıl boyunca modellik yapan ve çeşitli reklam filmlerinde yer alan Hasan Denizyaran, 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. 2015 yılında Sungurlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atan Hasan Denizyaran, burada Onbaşı Ahmet karakterin hayat vermiştir. 2016 yılında Hayat Sevince Güzel televizyon dizisinde Erkan Yıldız karakterine hayat veren başarılı oyuncu, 2017 yılında dönemin en ünlü sinema filmlerinden birisi olan 4N1K yapımında Ali Tekelioğlu karakteri ile ekran karşısına çıkmıştır.

Hasan Denizyaran bakın hangi dizilerde oynadı?
Hasan Denizyaran bakın hangi dizilerde oynadı?

2018 yılında Elif dizisinde Akın karakterine hayat veren oyuncu 2019 yılında Kim Daha Mutlu sinema filminde Sinan karakteri ile büyük başarı toplamıştır. 2019 yılında Afilli aşk yapımında Uğur karakterini canlandıran Hasan Denizyaran, 2021 yılında internet dizisi olan İşte Bu Benim Masalıma Pamir karakteriyle dahil olmuştur. 2022 yılından bu yana ATV ekranlarında yayınlanan yapımcılığını Osman Sınavı’n üstlenmiş olduğu Yalnız Kurt dizisinde Altay Kurtoğlu karakterine hayat veren başarılı ismin yakın zaman içerisinde Demir Kadın: Neslican sinema filminde rol alması beklenmektedir.

Reklamlar

Hasan Denizyaran kaç yaşında?

24 Temmuz 993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen başarılı oyuncu isim 28 yaşındadır.

Hasan Denizyaran aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz başarılı oyuncu Hasan Denizyaran, aslen İzmirlidir

Hasan Denizyaran hangi burç?

24 Temmuz tarihinde İzmir’de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslan burcudur.

Hasan Denizyaran bakın hangi dizilerde oynadı?
Hasan Denizyaran bakın hangi dizilerde oynadı?

Hasan Denizyaran boyu ve kilosu

Göstermiş olduğu üstün oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken ve şimdiden sosyal medyada geniş kitleler tarafından sevilerek takip edilmeye başlanılan Hasan Denizyaran, 1.88 boyundadır. 

Reklamlar

Hasan Denizyaran mesleği

İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünde eğitim aldıktan sonra bir yıl modellik yapan ve çeşitli reklam filmlerinde de rol alan Hasan Denizyaran, 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

Hasan Denizyaran dizileri

2015 yılında Sungurlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atan Hasan Denizyaran, burada Onbaşı Ahmet karakterin hayat vermiştir. 2016 yılında Hayat Sevince Güzel televizyon dizisinde Erkan Yıldız karakterine hayat veren başarılı oyuncu, 2017 yılında dönemin en ünlü sinema filmlerinden birisi olan 4N1K yapımında Ali Tekelioğlu karakteri ile ekran karşısına çıkmıştır. 2018 yılında Elif dizisinde Akın karakterine hayat veren oyuncu 2019 yılında Kim Daha Mutlu sinema filminde Sinan karakteri ile büyük başarı toplamıştır.

2019 yılında Afilli aşk yapımında Uğur karakterini canlandıran Hasan Denizyaran, 2021 yılında internet dizisi olan İşte Bu Benim Masalıma Pamir karakteriyle dahil olmuştur. 2022 yılından bu yana ATV ekranlarında yayınlanan yapımcılığını Osman Sınavı’n üstlenmiş olduğu Yalnız Kurt dizisinde Altay Kurtoğlu karakterine hayat veren başarılı ismin yakın zaman içerisinde Demir Kadın: Neslican sinema filminde rol alması beklenmektedir.

  • 2015 Sungurlar
  • 2016 Hayat Sevince Güzel
  • 2017 4N1K
  • 2018 Elif
  • 2019 Kim Daha Mutlu
  • 2019 Afilli Aşk
  • 2021 İşte Bu Benim Masalım
  • 2022-Günümüz Yalnız Kurt
  • Yakında- Demir Kadın:Neslican

Hasan Denizyaran Yalnız Kurt

2022 yılında başarılı yapımcı Osman Sınav’ın üstlendiği ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt yapımında başrol oynayan Hasan Denizyaran Altay Kurtoğlu karakterini hayat vermektedir.

Hasan Denizyaran bakın hangi dizilerde oynadı?
Hasan Denizyaran bakın hangi dizilerde oynadı?

Hasan Denizyaran 4N1K’dan neden ayrıldı?

2017 yılında 4N1K yapımında yer alan Hasan Denizyaran, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romandan uyarlanan filminde başrolü olmuştu. Ali Tekelioğlu karakterini hayat veren başarılı ismin ikinci filmde yer almaması büyük dikkat çekmiş ve neden ayrıldığı merak edildi. Ortaya atılan iddialara göre başarılı oyuncu romanın sahibi Büşra Yılmaz ile kavga etmiş kavga ettikten sonra filmden ayrılma kararı aldı. Büşra Yılmaz ve başarılı oyuncunun neden kavga ettiyse ne yazık ki bilinmiyor. 

Hasan Denizyaran sevgilisi var mı?

Son dönemlerde Yalnız Kurt dizisinde Altay karakteri ile büyük ilgi toplayan ve genç kızların da sevgilisi haline gelen başarılı ismin özel hayatı en çok merak edilen detaylardan birisi oldu. Başarılı ismin sosyal medya hesapları incelendiği zaman hayatında birisinin olmadığı görülmektedir.

Hasan Denizyaran İnstagram adresi

ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt yapımında Altay Kurtoğlu, karakterine hayat veren Hasan Denizyaran ilk çıkışını 2017 yılında yayınlanan Büşra Yılmaz’ın kitabından uyarlanan 4N1K yapımında hayat verdiği Ali Tekelioğlu karakteri ile yakalamıştır. Yalnız Kurt dizisinde başrol oynayan başarılı sosyal medya fenomeni isim Instagram platformunda 280B takipçiye sahiptir.

Hasan Denizyaran İnstagram adresi https://www.instagram.com/hasandenizyaran/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx