Magazin

Eylül Adıgüzel kimdir? Fenomen güzel hakkında merak edilen tüm detaylar!

Reklamlar

Twitch platformunun kraliçelerinden olan Eylül Adıgüzel ile fenomen listemize devam ediyoruz. Twitch platformunda yakaladığı başarısı ile diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listesinde başı çeken güzel fenomen eylüladıgüzel kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapıyor. Kısa zamanda geniş kitlelere hitap etmeye başlayan fenomen isimin takipçileri Adıgüzel hakkında arama motorlarında sık sık soru sormaya başladılar.

Eylül Adıgüzel kimdir?  Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Eylül Adıgüzel kimdir?
Sosyal medya fenomeni Adıgüzel kimdir?

Eylül Adıgüzel kimdir?

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan Eylül Adıgüzel, Şubat 1998 yılında dünyaya geldi. Balık burcu olan başarılı sosyal medya fenomeni isim özellikle Twitch ve YouTube platformunda aktif olarak içerik üretiyor. Okan Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünde eğitim hayatına devam eden başarılı sosyal medya fenomeni isim özellikle YouTube kanalını kurduktan sonra fenomen hale gelmiş paylaşımları ve güzel değil en kısa zamanda geniş hayran kitlelerini ulaşmıştır. Özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen başarılı sosyal medya fenomeni 7 temmuz 2016 tarihinde kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Kaan Atıcı (elwind) ile sevgili olmuştur. Ancak son zamanlarda çıkan iddialar doğrultusunda ilişkilerin yürütemedik dedi gerekçesiyle sosyal medyadan takipçilerine ayrıldıklarını dile getirdikleri konuşuluyor. Dövmeleri ve piercingleri de dikkat çeken başarılı sosyal medya fenomeninin takipçilerin en çok merak ettiği ise vücudunda kaç tane piercingleri  oldu oldu. Başarılı sosyal medya filminin iki tane dövmesi 4 tane de piercingi var. 

Reklamlar

Eylül Adıgüzel kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isimin takipçilerinin en merak ettiği konular arasında ise ünlü isimin yaşı yer aldı. Şubat 1998 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel şuan 23 yaşında.

Eylül Adıgüzel aslen nereli?

Twitch platformunda elde ettiği başarısını diğer sosyal medya platformlarına aktarmayı başaran başarılı fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen güzelin aslen nereli olduğunu sordular. Başarılı Twitch yayıncısı Adıgüzel aslen Diyarbakırlı.

Eylül Adıgüzel hangi burç?

Twitch platformunun aktif isimlerinden birisi haline gelen Adıgüzel bu platformda ürettiği içerikler ile fenomen hale geldi. Fenomen isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise Adıgüzel’in burcu oldu. Açtığı bir canlı yayında Balık burcu olduğunu dile getiren sosyal medya fenomeni güzel Şubat 1998 doğumludur.

Eylül Adıgüzel’in boyu ve kilosu?

Twitch platformunda açtığı canlı yayınlar ile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çeken larisafenty’in fiziği merak konusu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Reklamlar
Eylül Adıgüzel kimdir?
Sosyal medya fenomeni Adıgüzel kimdir?

Eylül Adıgüzel ve Kaan Atıcı ayrıldı mı?

Özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen başarılı sosyal medya fenomeni 7 temmuz 2016 tarihinde kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Kaan Atıcı (elwind) ile sevgili olmuştur. Ancak son zamanlarda çıkan iddialar doğrultusunda ilişkilerin yürütemedik dedi gerekçesiyle sosyal medyadan takipçilerine ayrıldıklarını dile getirdikleri konuşuluyor.

Eylül Adıgüzel’in mesleği ne?

Şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile alakadar olan başarılı sosyal medya fenomeni Okan Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Eylül Adıgüzel kimdir?
Sosyal medya fenomeni Adıgüzel kimdir?

Eylül Adıgüzel ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Eylül Adıgüzel’in ayak numarası ne?

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ayak numarası oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Eylül Adıgüzel’in dövmeleri

Dövmeleri ve piercingleri de dikkat çeken başarılı sosyal medya fenomeninin takipçilerin en çok merak ettiği ise vücudunda kaç tane piercingleri  oldu oldu. Başarılı sosyal medya filminin iki tane dövmesi 4 tane de piercingi var. 

Duygu Köseoğlu ve Eylül Adıgüzel gülmeme challenge

Başarılı sosyal medya fenomeni Duygu Köseoğlu ile gülmeme challenge yaptı!

Eylül Adıgüzel mayıs ayı favorilerim

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan Adıgüzel ve Duygu Köseoğlu dostluğu adeta kıskandırdı. Sosyal medya fenomeni güzel Youtube yüklediği videonun altına bu yorumu düştü: “Hepinize merhaba, bu videomda size Mayıs ayı favorilerimi göstermek istedim aynı zamanda Duygu beni kışkırttı.”

Eylül Adıgüzel sosyal medya hesapları

Başarılı sosyal medya fenomeni güzele ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını siz değerli takipçilerimiz için derledik.

Eylül Adıgüzel Twitch

Twitch hesabında eylüladıgüzelhesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Adıgüzel’in Twitch hesabına buradan ulaşabilrsiniz.

Eylül Adıgüzel Youtube

 Sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Youtube’da ise 180K takipçisi var. Adıgüzel’in Youtube hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Eylül Adıgüzel İnstagram

İnstagram hesabında larisafenty hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Adıgüzel’in instagram da ise 192K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx