Haber
Popüler

Fantastik Dizi Sihirli Annem Yeniden Başlıyor! Kanal D’de Başladı! Kaçırmayın

Reklamlar

Kanal D ekranlarında sabah saatlerinde eski bölümleri yayınlanan fantastik dizi Sihirli Annem güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi etkileyen diziler arasında yer alıyor. Hafta içi her sabah saat 07:00 ile 09:00 arasında yer alan Kanal D’nin sevilen dizisi Sihirli Annem dizisi eski bölümleriyle de izleyicinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Sabah ekran kuşağında yer alan dizi fantastik bir aile dizisi olarak maceralar içeriyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile özellikle çocukların dikkatini çeken dizi hafta içi her sabah kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Sihirli Annem Yeniden Ekranda

Önceki yıllarda ekranlarda yayınlanan Sihirli Annem dizisi eski bölümleri ile yeniden ekranda oluyor. Dizinin oyuncu kadrosunda İnci Türkay, Nevra Serezli gibi güçlü isimler yer alıyor. Aynı zamanda Şahap Sayılgan, Gül Onat, Mümtaz Sevinç, Suat Sungur, Defne Joy Foster yer alıyor.

Reklamlar

Yönetmen koltuğunda ise başarılarıyla adından söz ettiren Kartal Çidamlı bulunuyor. Özellikle çocukları adeta ekran başına kilitleyen dizi sevimli bir macera anlatması sebebiyle severek takip ediliyor.

Sihirli Annem Dizisi Konusu

Fantastik bir aile dizisi olarak ekrana gelen Sihirli Annem dizisi sevimli bir peri olan Betüş’ün çok sevdiği ancak iki çocuğu olan aynı zamanda dul yaşayan Sadık ile evlenmesini konu ediyor. Betüş’ün annesi ise bu evliliğe şiddetle karşı çıkıyor. Ancak birbirlerini çok seven bu ikili bu zorluğun üstesinden gelmeye çalışıyor.

Tüm sihirlerini kullanan Betüş ile Sadık mücadele etmeyi asla bırakmıyor. Betüş’ün annesi Dudu’nun bu evliliğe karşı çıkmasının sebebi ise önceki yıllarda evlendiği Taci’nin kendisini aldatmış olmasıdır.

Sihirli Annem saat kaçta başlıyor?

Dudu Tacinin kendisini aldatması sebebi ile bütün insanlara karşı olan güveni sarsılmış ve tüm güvenini kaybetmiştir. Bu bakımdan anne Dudu, kızı Betüş’ün de kendisi gibi aldatılacağını düşünerek hayal kırıklığı yaşamasını istememektedir.

Reklamlar

Dudunun planı ise Betüş ve Sadıkı ayırmaktır. Ancak bu durum oldukça zordur. Dudunun yaptığı planlara aldırış etmeyen bu ikili ne olursa olsun evlenirler. Betüş çok sevdiği Sadık ve Sadığın iki çocuğuyla beraber huzurlu bir başlangıç yapar. Ancak Betüş mutlu evliliğini yıkmak isteyen annesi Dudu ve  küçük kız kardeşi arasında yeni bir mücadeleyle karşı karşıya kalır. 

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx