Haber

Cem Yılmaz Rüya Demir bulut ile Yakalandı!

Reklamlar

Cem Yılmaz Rüya Demirbulut ile Yakalandı! Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile olan birlikteliğini sonlandırdıktan sonra birçok kişi ile anıldı. En son ise, Erşan Kuneri dizisinde de beraber rol aldığı Rüya Demirbulut ile birlikte objektiflere takıldı.

Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz birlikteliği 2013 yılında boşanma ile son bulmuştu. Usta komedyen Cem Yılmaz, stand up performansları, dizi ve film oyunculuğunun yanı sıra özel hayatı ile de gündeme damga vurmaya devam ediyor. Serenay Sarıkaya ile de birliktelik yaşayan ünlü komedyen Cem Yılmaz, şu anda da kendisinden 21 yaş küçük Rüya Demirbulut ile yeni bir birlikteliğe başladı.

Cem Yılmaz ve Yeniş Aşkından İlk Görüntüler

Cem Yılmaz, sadece imza attığı film ve dizilerle değil, aşk hayatı ile de gündemde kalmayı başarıyor. Defne Samyeli ile ayrıldıktan sonra Serenay Sarıkaya ile aşka devam eden Cem Yılmaz, yeni aşkı Rüya Demir bulut ile Etiler’de bir mekân çıkışı kameralara yakalandı.

Reklamlar

Ünlü komedyen, dijital platform üzerinden yayın akışına girecek Erşan Kuneri dizisinde Rüye Demirbulut ile birlikte rol alacak. 48 yaşındaki komedyen, Etiler’deki mekândan sonra Levent’te bulunan evine geçti.

Erşan Kuneri Dizisi

Cem Yılmaz ve Rüya Demirbulut’un da içerisinde yer alan Erşan Kuneri dizisi, bu yıl Netflix’te ekranları süsleyecek.

En son Karakomik Filmler serisi ile ekranların başına geçen Cem Yılmaz, uzun zamandır emek verdiği Eşran Kuneri dizisinin çekimlerini 2021 yılında tamamladığını hayranları ile paylaştı. Netflix aracılığıyla vizyona girecek olan dizi, Arif V 2016 ve G.O.R.A fillmlerinde de yer alan Eşran Kuneri karakterinin 1970- 1980 yılları arasında geçen olayları konu alacak.

Sitcom tarzını benimseyecek olan dizide Cem Yılmaz’ın dışında Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Zafer Algöz de yer alıyor. Dizinin ilk sezonu toplam 8 bölümden oluşurken süre olarak toplamda 6 saat olarak belirlendi.

Reklamlar

Cem Yılmaz ‘ın Yer Aldığı Filmler

Ünlü komedyen Cem Yılmaz şu filmlerde de oynamıştı; Her Şey Çok Güzel Olacak, G.O.R.A, Organize İşler, Vizontele, Hokkabaz, Arı Filmi, A.R.O.G, Canım Ailem, Yahşi Batı, Arthur: Maltazar’ın İntikamı, Zefir, Av Mevsimi, Sonra Ağlayacağım, Arabalar 2, Magnifaca Presenza, CM101MMXI Fundamentals, Son Umut, Pek Yakında, İftarlık Gazoz, Ali Baba ve 7 Cüceler, Deli Aşk, Zootropolis: Hayvanlar Şehri, Arif V 216, Karakomik Filmler 2, Karakomik Filmler.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx