Cilt Bakımı

Kişisel Bakım Kutusu Fikirleri | 20 Farklı Hediye Fikri

Kişisel Bakım Kutusu Nasıl Yapılır?

Reklamlar

Kişisel bakım kutusu nasıl yapılır adlı yazımızdan önce, kişisel bakımın faydaları geniş çapta lanse ediliyor ve bunun iyi bir nedeni var. Gerçekten, kendimize daha iyi bakmamız gerekiyor. Fazla çalıştık, fazla programlandık ve yeterince dinlendik. Daha fazla masaj yaptırmalıyız ve daha fazla hafta boyu plaj tatillerine gitmeliyiz. Ama burada kişisel bakım bilmecesi yatıyor. Bizi gerçekten iyi hissettirecek pek çok şey için zamanımız veya paramız yok – hatta bir arkadaşımızla mutlu saatler için buluşmak ya da küvette güzel bir uzun süre dalmak için zamanında oturmak bile bir başarı gibi görünebilir.

Ancak öz bakım, yapılacaklar listemizde asla kontrol etmediğimiz bir şey daha olmak zorunda değil. Bunun yerine, hızlı, kolay ve ucuz bir şekilde düzenli olarak atladığımız bir şey olabilir.

Kişisel Bakım Neden Bu Kadar Önemlidir?
Kişisel Bakım Neden Bu Kadar Önemlidir?

Kişisel Bakım Neden Bu Kadar Önemlidir?

İş yerinde bunaldınız. Evde birikmiş bir ton projeniz var ve takviminiz çok yoğunsa… Bir gün, belki de benim için en kolay erişilebilir yerde, kendi evimde kişisel bakım uygulamam gerektiğini anladım. Ama nasıl? İşlerimi hallederken -çünkü her zaman diş macunumuz bitiyor- içeriğin kolayca erişilebilir olmasını sağlayan, tezgahın üzerine oturması gereken şeffaf bir kozmetik kabı buldum.

Reklamlar

Cennetten bir ışık parlıyormuş gibi hissettim. Bu benim cevabımdı. Birkaç tüp gerekli diş macunuyla birlikte kozmetik kutusunu satın aldım. Eve geldiğimde kabı banyo tezgahıma koydum. Şimdi ne olacak?

Bu kutu, kişisel olarak rahatlatıcı bulduğum, birçoğuna zaten sahip olduğum, ancak dolapların arkasına saklandığı, hem görüş hem de akıldan uzak küçük şeyler şeklini aldı. Bu, diş beyazlatma bantları ve ayak peelingi gibi şeyleri içeriyordu. Sonra birkaç (ucuz) eşyaya yatırım yaptım. Saçlarını yüzünden çekmek için yumuşak bir saç bandı, birkaç paket kahve-hindistan cevizi yüz maskesi, kuru bir cilt fırçası ve scrub.

Ne düşündüğünüzü biliyorum. Bunların hepsi harika, ama gerçekten kişisel bakım ürünlerini kullanmaya zaman ayırıyor musun? Cevap evet, çünkü ne zaman banyoya girsem, kap tam orada duruyor ve benim için bir şeyler yapmak için birkaç dakika ayırmamı hatırlatıyor.

Kişisel bakım kutunuzu sizin için en anlamlı olan yerde saklayabilirsiniz – şifonyerinizde, komodininizde, masanızda veya mutfak tezgahınızda… Kişisel bakım kutusunu yapmak herkes için farklı olacaktır, ancak başlamanıza yardımcı olacak birkaç fikir daha…

Reklamlar

İşin püf noktası, küçük bir muamele gibi görünen ama aynı zamanda kullanımı sadece birkaç dakika süren öğeleri seçmektir. Her gün birini (veya daha fazlasını!) seçin. Ancak, bir hafta sonu gezisi veya tüm gün sürecek bir spa paketi için zamanınız ve paranız varsa, bunu da mutlaka yapmalısınız.

Kişisel Bakım Kutusu Yapmak İçin Yaratıcı Fikirler
Kişisel Bakım Kutusu Yapmak İçin Yaratıcı Fikirler

Kişisel Bakım Kutusu Yapmak İçin Yaratıcı Fikirler

Kişisel bakım kutunuz var mı? Kişisel bakım kitinin ne olduğunu biliyor musunuz? Değilse, endişelenmeyin, şimdi öğrenmek üzeresiniz!

Kişisel bakım, bu sitede vaaz ettiğim şeydir ve her zaman öyle olacaktır. Nedenini bilmek ister misin? Çünkü bu çok önemli! Ciddi anlamda. Kişisel bakım olmadan, tam olarak çalışamazsınız. İşlev derken, zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak yorgun hissetmeden gerçekten iyi bir gün geçirebilmekten bahsediyorum. Sizi mutlu eden şeyleri yapmaktan ve yapmak istediğiniz şeyleri başkalarının onaylayıp onaylamadığını düşünmeden yapmaktan oluşan bir gün. Şu anda ne ve nerede olduğunuzu takdir ederek anda kaldığınız bir gün. Bilirsiniz, mutlu bir gün!

İşte harika bir kişisel bakım kutusu oluşturmanıza yardımcı olacak adım adım bir kılavuz. Herkesin kullanabileceği süper ucuz ve kolay ev yapımı kişisel bakım hediye kutusu fikirleri… Anneler, öğrenciler, arkadaşlar, kız arkadaşlar veya sadece değer verdiğiniz biri için hediye fikirleri mi arıyorsunuz? Başka yere bakmanıza gerek yok, bu ipuçları basit ve takip etmesi kolay, böylece ihtiyacınız olan kiti oluşturabilirsiniz!

Böyle günleri hak ediyorsunuz, değil mi? Kesinlikle. Uygun bir kişisel bakım rutini sürdürerek kendi içinizde inanılmaz derecede rahatlamış hissedebileceğiniz ve çalışabileceğiniz günleri hak ettiğinize inanıyorsam, siz de öyle yapmalısınız.

Mükemmel bir dünyada yaşamıyoruz ve her şey her zaman toz pembe değildir, bu yüzden stres ve endişe dolu berbat günlerin olduğu zamanlar vardır. İşler her zaman planlandığı gibi gitmez. Bu kötü hisleri kabul etmek zorunda değiliz. Kötü bir durumu iyiye çevirecek güce ve kontrole sahibiz. Peki, her şeyin ters gittiği ve endişe dolu olduğunuz o kadar da iyi olmayan günleriniz olduğunda ne yaparsınız? Nasıl üstesinden gelirsiniz? Kötüyü iyiye çevirmeye mi çalışıyorsunuz? Benim için, kişisel bakım kitimi kullanarak kendimi daha iyi hissetmeyi ve korkunç durumumu mutlu bir duruma dönüştürmeyi seçiyorum.

Kişisel Bakım Seti Nedir?
Kişisel Bakım Seti Nedir?

Kişisel Bakım Seti Nedir?

Sorduğunuza çok sevindim. Bir kişisel bakım kutusu, olmasını istediğiniz her şeydir! Özünde, kendinizi daha iyi hissetmenize ve ihtiyacınız olan öz bakımı sağlamanıza yardımcı olacağını bildiğiniz eşyaları toplarsınız. Bu öğeler daha önce kullandığınız ve sakin olmanıza yardımcı olacağını bildiğiniz şeyler olmalıdır.

Yeni şeyler denemek istiyorsanız, yapın. Her ne ise, gerçekten ihtiyacınız olmadan önce denediğinizden emin olun, böylece ihtiyacınız olan rahatlamayı elde etme zamanı geldiğinde onu kullanabilir ve işe yarayacağından emin olabilirsiniz. En çok ihtiyaç duyduğunuzda size faydası olmayacak bir eşyayı kişisel bakım çantanıza koymak istemezsiniz.

Kişisel Bakım Kutusu Neden Önemlidir?

Pekala, bir kişisel bakım kutusu önemlidir çünkü ihtiyacınız olan kişisel bakımı sağlayacak birden fazla öğeye sahip olmanıza izin verilir. Tek bir noktada sizin için hazır eşyalarınız varsa, kişisel bakım için neler yapabileceğinizi düşünmenize gerek yok.

Kişisel bakım kutusu ile ilgili en iyi şey, sizin tarafınızdan ve sizin için yapılmış olmasıdır. Bu nedenle, rutin olarak kişisel bakımla meşgul olurken yaşamda dengede kalmanıza yardımcı olmak için içindeki şeyler çok önemlidir.

Hayatlarımızla o kadar meşgulüz ve çoğunlukla diğer insanlarla ilgileniyoruz ki öz bakımımızı unutuyoruz. Kişisel bakım kutusu ile, tüm eşyalarınız kullanıma hazır olduğundan, kişisel bakım yapmamak için hiçbir mazeret yoktur.

Kişisel bakım kutusu için birkaç parçaya ihtiyacınız olacak. Bunlar kural değildir. Lütfen uygun gördüğünüzü değiştirmekten çekinmeyin. Unutmayın, bu kit tam size göre, bu nedenle öz bakımınızı düzgün bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak şeyler düşünün. Bu nesneler yalnızca öneridir. Lütfen sizin için en iyi olanı kullanın. Ayrıca, herhangi bir bileşene alerjiniz olmadığından emin olmak için ürünler üzerindeki tüm etiketleri okuyun.

Her şeyden önce, bir kutuya ihtiyacınız var. Bu süslü bir kutu olmak zorunda değil. Kelimenin tam anlamıyla, eşyalarınızı tutacak bir şeye ihtiyacınız var.

Kişisel bakım setiniz için bir ayakkabı kutusu bile kullanabilirsiniz. Çok büyük olmayan bir kutu kullanmanızı tavsiye ederim. Kutuyu kaldırabilmek istiyorsunuz, bu nedenle büyük bir kutuyu saklamak ideal olmayabilir. Eşyalarınızı saklamak için yeterince büyük, ancak kullanmadığınız zaman kaldırabileceğiniz büyüklükte bir kutu kullanın.

Kişisel Bakım Kutusunda Bulunması Gerekenler
Kişisel Bakım Kutusunda Bulunması Gerekenler

Kişisel Bakım Kutusunda Bulunması Gerekenler

Tamam, bir kutumuz var! Şimdi, öz bakımınızda size yardımcı olacak gerçekten iyi nesnelerle dolduralım. Kişisel bakım kutunuzun içine girmeniz için birkaç önerim var ama sadece size fayda sağlayacak şeyleri koymalısınız.

Kendinize saçınızı fırçalamayı, yıkamayı ve dişlerinizi diş ipi ile temizlemeyi veya diş fırçanızı değiştirmeyi hatırlatmak için kişisel bakım kutunuzu çıkarın. İşte ihtiyacınız olanlar…

Banyo ürünleri– Genellikle küvetteki ihtiyaçlarımızı (tıraş/ağda, sıcak banyo, saç yıkama vb.) halletmemiz için gereken zamanı ayıramıyoruz, bu nedenle banyo bakım ihtiyaçlarınızın sizin için hazır olması kendi kendinize önemlidir. Tıraş bıçakları, banyo tuzları ve keseler, banyo bombaları, uçucu yağlar (sadece bir damla işe yarar) kutuda olmalıdır. Benim favorim lavanta esansiyel yağı…

Saç ürünleri – Bir saç fırçası ve tarak, kişisel bakım kutusunda uzun süre kalacaktır. En sevdiğiniz saç şampuanı, nemlendirici veya saç kremi ile birlikte eklerdim. Kutunuzda yer kazanmak için seyahat boyutlarını kullanmaya çalışın.

Diş bakım ürünleri – Tek ihtiyacınız olan, dişlerinizi diş ipi ile temizlemenizi hatırlatmak için bir paket diş ipi ve gargara. Diş ipi kullanmak, kişisel bakım söz konusu olduğunda dürüst olmak gerekirse en unuttuğumuz şeylerden biridir. Dişleriniz vücudunuzun diğer kısımları kadar önemlidir. Hatta diş fırçanızı değiştirmenizi hatırlatmak için bir diş fırçası (veya elektrikli diş fırçası için diş fırçası başlığı) bile eklerdim.

Kişisel bakım kontrol listesi – Kişisel bakım kontrol listeniz olmadığını mı söylüyorsunuz? Kendinize iyi baktığınızdan emin olmak için kişisel bakım kitinize bir kişisel bakım kontrol listesi ekleyin.

Günlük– Günlük tutma gerçekten harika bir çıkış noktasıdır. Burada günlük tutmak hakkında çok konuşuyoruz çünkü gerçekten yardımcı oluyor. Ayrıca, özel günlüğünü tutmak için kişisel bakım kutusundan daha iyi bir yer var mı?

Kitap(lar) – Kitap okumayı seviyorsanız, kişisel bakım kutusu için bir veya iki kitap harika olur.

Filmler – Hiçbir şey, film izlemekle geçen bir gün gibi kişisel bakım söyleyemez. Kişisel bakım setinizde birkaç DVD ekleyin ve en sevdiğiniz filmleri izlemek için biraz zaman ayırın. DVD’niz yoksa ve Netflix izlemeyi seviyorsanız, film izleme seçeneğiniz olduğunu hatırlatmak için bir kağıda “film” veya “Netflix” kelimelerini yazabilirsiniz! Kişisel bakım kitinize göz atarken kağıdı görebilmeniz için renkli bir kağıt ve keçeli kalem kullanın. Ayrıca kağıda en sevdiğiniz filmlerin bir listesini de ekleyebilirsiniz.

Boyama kitabı – Boyamak için çok yaşlı olacağımı sanmıyorum. Kabul ediyorsanız, kişisel bakım kitinize bir boyama kitabı ve biraz boya kalemi ekleyin! 

Kişisel Bakımınızda Rahatlama Sağlayan Şeyler
Kişisel Bakımınızda Rahatlama Sağlayan Şeyler

Kişisel Bakımınızda Rahatlama Sağlayan Şeyler

Rahatlama, uygun kişisel bakımdan gelir. Önce kendinize bakmak, stressiz bir yaşam sürmenin anahtarıdır. İşte rahatlama bulmanıza yardımcı olabilecek bazı şeyler…

Çay/Kahve – Bir fincan sıcak çay veya kahve, nasıl hissettiğinizde gerçekten fark yaratabilir. Çay o kadar rahatlatıcı ve tatmin edici ki, bir fincandan nasıl kapılmaz? Kişisel bakım kutusunda bir fincan en sevdiğiniz çay çok rahatlatıcı olabilir!

Esansiyel yağlar – Bu, bir çok şeye kadar değişebilir. Kişisel bakım setinize ekleyebileceğiniz uçucu yağlar, mumlar, parfümler ve daha fazlası var. En sevdiğiniz kokuyu elinizin altında tutun, böylece ihtiyacınız olan rahatlamayı kolayca bulabilirsiniz.

Lezzetli ikramlar – Sizi bilmem ama kendimi daha iyi hissetmek istediğimde çikolata ve şekerler tercihimdir. Lezzetli ikramlarınızın süresinin dolmasına izin vermemek için kişisel bakım setinizi sık sık ziyaret etmeye çalışın. Yediklerinizi değiştirmeyi unutmayın!

Kişisel Bakım Kutusu Hediye Fikirleri
Kişisel Bakım Kutusu Hediye Fikirleri

Kişisel Bakım Kutusu Hediye Fikirleri

Kendiniz için bir kişisel bakım setiniz olabilir ve onu sevebilirsiniz! Birini başkası için yapmaya ne dersin? Pekala, bu tamamen mümkün ve değer verdiğiniz biri için yapabileceğiniz en harika şey. Birçoğumuz bunu yapmayı unuttuğundan, başka birisine kişisel bakım kutusu hediye etmek, kişisel bakımı teşvik etmenin harika bir yoludur.

Hediyeyi alan kişinin beğeneceği nesneler ekleyin. Eşyaların pahalı olması gerekmez. Önem verdiğiniz kişi için önermek istediğiniz şeyleri düşünün ve bunları kişisel bakım setinize ekleyin.

Seyahat boyutunda lezzetli ikramlar, sabun, el kremi ve hatta bazı sevimli yumuşak çoraplar gibi şeyler ekleyin. Ne eklemeye karar verirseniz verin, kiti vermeye hazır olduğunuz kişiyi düşünün ve hoşuna gideceğini düşündüğünüz şeyleri ekleyin!

İşte harika bir kişisel bakım kutusu oluşturmanıza yardımcı olacak adım adım bir kılavuz. Herkesin kullanabileceği süper ucuz ve kolay kendin yap kişisel bakım hediye kutusu fikirleri… Anneler, öğrenciler, arkadaşlar, kız arkadaşlar veya sadece değer verdiğiniz biri için hediye fikirleri mi arıyorsunuz? Başka yere bakmanıza gerek yok, bu ipuçları basit ve takip etmesi kolay, böylece ihtiyacınız olan kiti oluşturabilirsiniz!

1. Su şişesi

Sevdiklerinize bol su içmesini hatırlatmaktan başka hiçbir şey öz bakımı söylemez. Su pek çok fayda sağlar ve fiziksel sağlığınızı iyileştirebilir. Ucuz su şişelerini her yerde bulabilirsiniz. Hiç tasarımı olmayan şeffaf şişeleri bile süsleyebilirsiniz!

Olumlama kartları
Olumlama kartları

2. Olumlama kartları

Kişisel bakım hediye kutunuza gerçekten hoş bir dokunuş, sizden, hediye vereceğiniz kişiye kişiselleştirilmiş olumlama kartlarıdır. Hobi marketlerden bu güzel kağıtlardan bir kısmını alabilir ve olumlama kartlarını kendiniz tasarlayabilirsiniz. Herhangi bir şey satın almaya gerek yok. Ayrıca, olumlama kartlarını yazmak için zaman ayırmanız gerçekten çok düşünceli!

3. Tüylü çoraplar

Seni bilmiyorum ama çoraplar her zaman benim favorimdir – özellikle süper yumuşak olanları. Kişisel bakım hediye kutunuza biraz tüylü çorap ekleyin. Eminim herkesin çok hoşuna gidecek.

4. Sıcak çay veya içecek karışımları

Bir kişinin hediye edebileceği en az değer verilen ürünlerden biri çay, kahve veya sıcak çikolatadır. Basit şeylerin insanlar için ne kadar önemli olduğunu asla fark edemezsiniz. Kişisel bakım hediye kutusunu alacak kişinin kim olduğuna bağlı olarak, onun en sevdiği içeceklerden bazılarını da eklemelisiniz. Ne vereceğinizi bilmiyorsanız, yerel kahve veya çay dükkanında bir hediye kartı almayı tercih edin. Hediye kartları her zaman açığız. Kış aylarında bir fincan çay veya sıcak çikolata içmek rahatlatıcı değil mi?

5. Yüz maskesi

Bir hediye yüz maskelerinin ne kadar iyi olduğunu yeterince vurgulayamıyorum. Yüz maskeleri, güzellik ürünleri satan hemen hemen her yerde bulunabilir.

İsterseniz, bir mağazayı ziyaret etmeye karar vermeden önce ne tür yüz maskelerinin mevcut olduğu hakkında bir fikir edinmek için internete bakabilirsiniz. Burada başlamanız için birkaç fikir var. Bu Indian Healing Clay Mask maskesinin incelemeleri çok harika! Khloe Kardashian’ın bu yüz maskesinin harikaları hakkında çılgına döndüğünü bile gördük.

Banyo bombaları
Banyo bombaları

6. Banyo bombaları

Muhtemelen banyo bombalarının ne kadar popüler olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Dışarıda o kadar çok farklı banyo bombası var ki, hediye kutusunu yaptığınız kişiye uygun birkaç tane bulmak kolay olacak. Banyo bombaları da çok ucuz! 

7. Mumlar

Küçük ve mini mumlar, rahatlamaya ihtiyacı olan bir kişi için uzun bir yol kat edebilir. Pek çok online mağazada her türlü farklı mumlar vardır. Mumlar, marka mum mağazalarında bulabileceğiniz pahalı mumlar kadar güzel kokar.

8. Hijyen ürünleri

Bu, hepsi bir arada geniş ve ucuz olabilir. Tamam, eğer bu kişiyi gerçekten tanıyorsanız, kendine bakım hediye kutusu yapıyorsanız, o zaman onları bazı hijyen ürünleriyle gerçekten şaşırtabilirsiniz.

Bunu söylememin nedeni geniş çünkü hediye sepetine diş ipinden (ki bu süper ucuz…) veya seyahat boyu deodoranta kadar hemen hemen her şeyi ekleyebilirsiniz.

Aslında, marketlerdeki seyahat boyutu ürünlerine bir gezi yapabilir ve kutuyu kullanışlı kişisel bakım hijyen ürünleri ile doldurabilirsiniz. 

9. Dudak kremi

Hepimizin dudaklarımıza her mevsim bakım yaptırmamız gerekir, ancak kış ayları dudaklarınızın bakımı için çok önemlidir. Kişisel bakım hediye kutunuzu tatillerde veya kış aylarında hediye etmeyi planlıyorsanız, dudak balsamı kesinlikle eklemeniz gereken bir şey! Kişinin malzemelere alerjisi olup olmamasına dikkat etmelisiniz.

10. Terapötik losyon

Ucuz tutmak ve sevdikleriniz için bir masaj ücreti ödememek istiyorsanız, her zaman çok ihtiyaç duyulan terapötik losyonu tercih edebilirsiniz. Bunlar Amazon’da makul bir fiyata bulunabilir.

11. Uçucu yağlar

Hiç sıcak bir banyoda uçucu yağlar kullandınız mı? Muhteşem, değil mi? Bu şimdiye kadarki en rahatlatıcı duygu. En sevdiğim uçucu yağlar lavanta yağı, limon yağı ve okaliptüs yağı. Kaslarınızı gevşetmeye ihtiyacınız varsa okaliptüs esansiyel yağı kullanın! Pişman olmayacaksınız. Lütfen malzemeler için tüm etiketleri okuyun ve bunları amaçlandığı şekilde kullanın. Bu yağlardan herhangi birine karşı hassasiyetiniz varsa lütfen kullanmayınız!

Kişisel bakım planlayıcısı/çalışma sayfaları
Kişisel bakım planlayıcısı/çalışma sayfaları

12. Kişisel bakım planlayıcısı/çalışma sayfaları

Bir hediye kutusuna harika bir ek, kişisel bakım planlayıcısı veya çalışma sayfasıdır. Piyasada o kadar çok planlayıcı ve çalışma sayfası var ki, doğru olanı bulmak zor olmamalı. Bu tür ajandalar harika birer hediyedir.

13. Stres topu

Kişisel bakım hediye kutusuna bir stres topu ekleyerek stresi minimumda tutmaya yardımcı olun. İnternette stres topları aradınız mı? Amazon’da süper sevimli stres topları var.

14. Mandala kitabı

Daha önce kendi kişisel bakım kutusu için boyama kitaplarından bahsetmiştik. Birini başkasına hediye etmeye ne dersiniz? Harika bir mandala boyama kitabı bulun ve kişisel bakım hediye kutusuna atın. Boya kalemlerini unutmayın!

15. İlham verici kitap

Harika bir kitap hediye olarak uzun bir yol kat edebilir. Kişisel gelişimi veya kendini geliştirmeyi içeren bir kitap ekleyin. En önemlisi, pozitifliği teşvik edecek bir kitap ekleyin. Kitabı alan kişi, istediği zaman kitabı alıp okuyabilmelidir.

16. Günlük

Günlük tutmak için zaman ayırmanın sizin için ne kadar zor olabileceğini biliyorsunuz, böylece başkalarının da mücadele ettiğini varsaymak güvenli. Özel kişinize veya arkadaşınıza hediye kutularına bir günlük ekleyerek günlük tutmasını hatırlatın. Bununla gerçekten ucuza alabilirsiniz çünkü dergiler, kelimenin tam anlamıyla her yerde bulunabilir. Süslü bir günlük satın almanıza gerek yok!

Motivasyon kupası
Motivasyon kupası

17. Motivasyon kupası

Bence kupalar verebileceğiniz en düşünceli hediyelerden biri çünkü konu kişiselleştirme olduğunda olasılıklar sonsuz. Üzerinde anlamlı sözler ve tasarımlar olan çok şirin kupalar var. Kişisel bakım hediye kutusunu yapmayı planladığınız kişiye uyacak mükemmel kupayı bulabileceğinize eminim.

18. Rahat battaniye

Rahat battaniyeleri sevmiyor musunuz! Güzel bir peluş battaniye eklemek, hediye kutusunu şimdiye kadarki en iyi şey yapabilir!

19. Hazır kişisel bakım kutusu

Bu listedeki birçok harika ürünü almak istemiyorsanız, zaten yapılmış bir kişisel bakım kutusu satın alabilirsiniz. İçinde zaten almayı planladığınız her şeyi içeren bir kit alarak kendinizi bu zahmetten kurtarın.

BONUS: Filmlere hediye çeki

Filmleri kim sevmez? Muhtemelen filmlere bir hediye kartı için çok minnettar olursunuz ve tanıdığınız başka biri de öyle olur! Kişisel bakım hediye sepetini oluşturmayı planladığınız kişinin yakınındaki sinema salonuna gidin ve bir hediye kartı satın alın. Bir film için normal fiyatı tahmin edebilirsiniz. Bu çok pahalı olmak zorunda değil ama savurganlık yapabiliyorsanız, küçük bir paket patlamış mısırın fiyatını da ekleyin.

Umarım bu ucuz kişisel bakım hediye kutusu fikirleri listesinden ve kişisel bakım kutusu oluşturmaya yönelik adım adım kılavuzunuzdan keyif almışsınızdır. Kişisel bakım hediye kutusu veya kendiniz için bir kit için fikirlerinizi duymayı çok isterim. Mutlaka bize yorumlarda yazın!

Kişisel Bakım Kutusu Fikirleri adlı yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz. Cilt bakımı ile ilgiliyseniz, Yüz Güzelleştirme Egzersizleri Nasıl Yapılır? adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Begonya Kadın Instagram: begonyakadin

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx